PDA

View Full Version : nevencani, a zivimo zajedno


lorelay
07.10.2008, 09:37
Verovatno je o ovome vec bilo reci, ali u gomili postova ne mogu da nadjem adekvatan odgovor.

Moj nevencani suprug i ja zivimo zajedno nesto vise od tri godine i imamo dete. Ne znam kako da se prijavimo za lutriju posto nismo vencani, a naravno, isli bi zajedno ako dobijemo.

Da li da se prijavim kao Unmarried, a da ga stavim u prijavu kao oca deteta, ili kako?

Hvala unapred!

mirjana
07.10.2008, 11:39
Verovatno je o ovome vec bilo reci, ali u gomili postova ne mogu da nadjem adekvatan odgovor.

Moj nevencani suprug i ja zivimo zajedno nesto vise od tri godine i imamo dete. Ne znam kako da se prijavimo za lutriju posto nismo vencani, a naravno, isli bi zajedno ako dobijemo.

Da li da se prijavim kao Unmarried, a da ga stavim u prijavu kao oca deteta, ili kako?

Hvala unapred!

i ja imam isti slucaj:;D:,samo sto nam je bracni staz malo duzi, skoro 9 godina.ja sam dobila savet da se prijavimo ne zavisno pa po dobitku :obrva:da se vencamo.Pa ti sad vidi:pozz:

lorelay
07.10.2008, 14:45
i ja imam isti slucaj:;D:,samo sto nam je bracni staz malo duzi, skoro 9 godina.ja sam dobila savet da se prijavimo ne zavisno pa po dobitku :obrva:da se vencamo.Pa ti sad vidi:pozz:

da, to mi je logicno... i prijavices se kao unmarried, a stavices muza na aplikaciju?

xeg
07.10.2008, 15:00
Ako si unmarried zvanicno nemas muza, zar ne:==D:
Isto i on popunjava aplikaciju samo za sebe a oboje u svojim prijavama navodite dete.
Ako nekoga od vas dvoje izvuku morate se vencati pre intervjua da bi i ovaj drugi mogao da ide.

lorelay
07.10.2008, 15:45
znala sam da sam zbog neceg ipak trebala da se udam ;)

Seekimo
07.10.2008, 21:48
Pa naravno Lorelay da si trebala da se udas ali to svakako nije MUZ.:;D::;D::;D: