PDA

View Full Version : Da li sam zakasnio za prijavu?


boban
22.12.2005, 16:23
Da li sam ja zakasnio za prijavu...imam sliku odgovarajuce rezolucije.....danas je 22.12.2005........neka me neko obavesti bobanspasic@yahoo.com

srdjevic
22.12.2005, 20:02
Bobane, procitaj ovaj tekst jos jedanput. Izgleda da su ti promakli linkovi i datumi koje sam naveo.
U svakom slucaju si za ovu godinu zakasnio, a vrlo je moguce da uopste vise neces ni moci da se prijavis. Imam (nepotvrdjenu) informaciju da je pre neki dan americki kongres ukinuo lutriju od iduce godine (tj. ova je bila poslednja) i znatno poostrio imigracioni zakon. Videcemo... :-(

P.S. Nema potrebe da pises 3 poruke u jednom danu. Na blogu sam svaki dan. Ako imas neko pitanje, postavi ga jednom, odgovoricu ti vrlo brzo. I tako nije nista od zivotne vaznosti, zar ne? ;-) Ostale poruke sam ti obrisao.

C-SPAN
23.12.2005, 01:27
Nije ukinuta lutrija ali je house of rep usvojila h.r. 4437 ,a jedan od 25 amandmana je bio i ukidanje lutrije zanimljivo roll call na taj amandman je bio 273-148 znachi velika vecina je glasala protiv lutrije i ma koliko se to vama ne svidjalo u pravu jer argumenti za ukidanje lutrije su ogromantni ako cemo cisto da gledamo logiku argumente common sense .Ovo ipak nije postao zakon a po meni ni nece jer to treba da prodje senat a to nece proci 100% jer ovi ce zakachiti amnesty i guest workers provisions koji ce biti vraceni posle u house na odobrenje i guess what oni ce da blokiraju to so nothing gets done.DA rezimiramo lutrija nije ukinuta ZA SAD.

boban
17.02.2006, 14:32
Neka mi neko napise na moj e-mail ,posto ovde slabo dolazim kad mogu da se prijavim za Americku lutiju-............koje god ,kad je konkurs....

boban
17.02.2006, 15:58
Neka mi neko napise kad mogu da se prijavim za zelenu lutriju....'???????
Boabn,29 g0d ,Beograd

Posaljite im informaciju na e-mail: bobanspasic@yahoo.com

Unapred hvala.................................

bobanspasic@yahoo.com
19.06.2006, 09:53
Pozdrav svima!

Voleo bi da me neko obavesti kad je prijavljivanje za zeleni karton?
Kad je pravo vreme da se prijavim, a da ne zakasnim.
Bio bih Vam zahvalan...
Pisite mi na e-mail bobanspasic@yahoo.com

POSALJITE MI BILO KAKVU INFORMACIJU...