PDA

View Full Version : Reklamiranje Foruma


Misa
27.12.2008, 13:44
Dadoh i ja svoj doprinos ovom forumu.
Juce sam se video sa zeninom prijateljicom, Hanom, koja je sef dopisnistva Blica u Novom Sadu.
Hana radi reportazu u vezi sa ljudima koji su dobili Zelenu kartu.
Izmedju ostalog, nahvalih ovaj forum i ljude koji pisu na njemu, posebno filantrope koji su vec u Americi i koji nam svojom nesebicnoscu mnogo pomazu...
Dadoh joj adresu foruma, rekla je da ce ga pogledati i da ce najverovatnije kontaktirati Milosa koji je sve ovo i pokrenuo...
Racunam, reklame nikada dovoljno...

Sloba_Kg
27.12.2008, 14:40
Dadoh i ja svoj doprinos ovom forumu.
Juce sam se video sa zeninom prijateljicom, Hanom, koja je sef dopisnistva Blica u Novom Sadu.
Hana radi reportazu u vezi sa ljudima koji su dobili Zelenu kartu.
Izmedju ostalog, nahvalih ovaj forum i ljude koji pisu na njemu, posebno filantrope koji su vec u Americi i koji nam svojom nesebicnoscu mnogo pomazu...
Dadoh joj adresu foruma, rekla je da ce ga pogledati i da ce najverovatnije kontaktirati Milosa koji je sve ovo i pokrenuo...
Racunam, reklame nikada dovoljno...

Ukljucicu se i ja preko jednog naseg lokalnog portala www.teklareka.com
skolska drugarica mi uredjuje sajt pa cu joj reci da napise koju rec o nama ovde.
Pozdrav i lep provod svima tokom novogodisnjih praznika

srdjevic
29.12.2008, 21:10
Odlicno, bas mi je drago da se polako sve vise cuje za nas... :)

ako me neko kontaktira, ostavicu detalje koji mogu biti zanimljivi ovde. ;)

Misa
09.01.2009, 17:05
Danas izasao clanak u blicu. Forum se ne spominje...
Pre par minuta me cimnuo lik sa Pink televizije (broj je dobio od nase poznanice koja je radila intervju sa nama). Lik (Relja) je iz Novog Sada.
Ja sam mu rekao da moja zena i ja bas i nismo osobe koje zude za medijskom paznjom (i ovaj intervju smo dali samo zbog toga sto je u pitanju bila zenina prijateljica) i da, ako je ikako moguce, mi ne budemo osobe koje ce da gleda cela Srbija (reportaza ce ici na Nacionalnom dnevniku).
Takodje sam mu rekao za ovaj forum i kako ljudi koji su vec u Americi pomazu nama koji smo ovde. Relja je dosao na ideju da prikaze ljude koji emigriraju u nadi za boljim sutra, kao i ljude koji su vec tamo i pomazu nas koji smo jos ovde...bilo bi reci i o forumu (napomenuo sam da ima dosta ljudi sa skoro svih prostora bivse juge)...
Molim sve oni koji su raspolozeni da ucestvuju u ovoj reportazi, da puste poruku na ovu temu...Ako se organizujemo, reportaza bi mogla da se uradi vec sutra i da ide sutra uvece na tv-u...Sutrasnji termin nije pod moranje, moze i nedelja ili neki drugi termin u toku sledece nedelje...
Ja sam rekao Relji da cu pustiti poruku na forumu i da cu mu javiti u nedelju uvece konacan bilans (za vikend idem kod tazbine; poruke cu pratiti do sutra ujutro pre nego sto krenem i u nedelju uvece kada se vratim kuci)...

Zana
09.01.2009, 17:21
www.zelenalutrija.com se spominje u antrfile (http://www.blic.rs/vojvodina.php?id=73500) - ne znam kako izgleda u stampanom izdanju ali je online odmah ispod glavnog teksta.

Misa
09.01.2009, 18:05
www.zelenalutrija.com se spominje u antrfile (http://www.blic.rs/vojvodina.php?id=73500) - ne znam kako izgleda u stampanom izdanju ali je online odmah ispod glavnog teksta.

Žana, u pravu si. U razgovoru sa tetkom ona mi je napomenala nesto o forumu...ja u svoj danasnjoj frci nisam posteno ni procitao reportazu...Taj deo se nalazi i u stampanoj verziji...

Misa
09.01.2009, 18:21
Zakljucak: Forum jeste spomenut, Milos takodje (doduse bez imena)...Ima i benignih odstupanja od istine...da znam da ce biti posla za mene (jedna od stvari koja me, kao i vecinu nas, najvise brine. rekao sam da verujem...), da mi zena radi za minimalnu platu (na nasu srecu nije tako) i da radi van struke (lektorisanje, iako nepopularno, jeste deo njene struke)...

srdjevic
09.01.2009, 20:08
Odlican je tekst, pomenuto je bas onako kako treba. :obrva:

Najlepse se zahvaljujem u ime foruma na ovoj promociji!

P.S. jedino sto mi je zao je da se pominju cifre (od 10+kE) pa mnogi mogu da se prepadnu malo... Mislim, znam da jeste to tako (ako nemas nikoga ovde)... :(

xeg
09.01.2009, 22:10
Ovde se okupljaju desetine onih zainteresovanih za apliciranje...

Cuj "desetine"... STOTINE bato:punk:

dreamerns
09.01.2009, 22:33
Ja znam licno Relju sa pinka iz Novog Sada (pretpostavljam da je to taj)....radio nekada u Beti?
Ja sam raspolozen za sve vidove pomoci...intervju...ma sta god treba :-)

dreamerns
09.01.2009, 22:53
Interesantno da posle ovog clanka u blicu, ide ovaj: http://www.blic.rs/vojvodina.php?id=73501

:-)

Novosadjani se masovno sele u USA....nema sta :-)

srdjevic
09.01.2009, 23:06
hehehe, bas sam i ja procitao tekst o Muminu, nisam znao da je sad taksista... Znam da je bio nosac (selidbe i te munje), drugar iz NY je radio sa njim, poznaju se dobro... :grin:

Sloba_Kg
09.01.2009, 23:15
kao sto sam vec jedanput napisao mija drugarica me pitala da napise clanak o meni i jeleni kao dobitnicima(kaze da je sama cinjenica da sam izvucen interesantna) ali ja sam odbio do rezultata razgovora. Posle 15.januara cemo se dogovoriti i napisace tekst u lokalnom listu nedeljniku "nezavisna svetlost" a posto uredjuje i sajt www.teklareka.com
napisace nesto i tamo. Naravno pre toga ce pogledati i nas forum.
Obavesticu vas kada sve to ugleda svetlost dana :)

Misa
10.01.2009, 00:30
Ja znam licno Relju sa pinka iz Novog Sada (pretpostavljam da je to taj)....radio nekada u Beti?
Ja sam raspolozen za sve vidove pomoci...intervju...ma sta god treba :-)

Jedino ako nema vise Relja sa Pinka iz Novog Sada :). Mislim da mu je ime Aleksandar Reljic, ako sam dobro zapamtio. Ja ga ne znam licno, cuo sam se s njim putem telefona. Nemas pojma Nikola koliko mi je drago sto si pristao...zena htela da me ubije kada sam Relji rekao, da ako nikoga ne nadje, da cemo mu mi dati intervju :smrc: .
Ja cu ga sutra ujutro cimnuti na mobilni i uputiti na ovaj thread, a vi onda kasnije mozete sve sami da se dogovorite...
Zahvaljujem golemo!

Odlican je tekst, pomenuto je bas onako kako treba. :obrva:

Najlepse se zahvaljujem u ime foruma na ovoj promociji!

P.S. jedino sto mi je zao je da se pominju cifre (od 10+kE) pa mnogi mogu da se prepadnu malo... Mislim, znam da jeste to tako (ako nemas nikoga ovde)... :(

Ta nema na sta! :;D: Nego, ti kao osnivac ovoga foruma bi mogao da se pridruzis Nikoli u vezi sa Reljom i promocijom ovog naseg lepog druzenja...
Ipak si ti ovo sve pokrenuo...Žana isto, kao neko ko nam nesebicno pomaze...
Nadam se da ce biti jos dobrovoljaca...neko ko je jos ovde, u Srbiji...

Zana
10.01.2009, 01:48
Da :) bilo bi interesantno da se nadjem u "obrnutoj" ulozi :1081: Naravno!

xeg
10.01.2009, 09:19
Cekaj ti dok Zana dodje do lopte!
Jednom sedma sila - uvek sedma sila... right?:grin:

Zana
10.01.2009, 09:46
Eh gde me nađe :grin: neće da izađe iz vena pa to ti je (k'o otrov najjači) :grin:

Misa
10.01.2009, 10:33
Da :) bilo bi interesantno da se nadjem u "obrnutoj" ulozi :1081: Naravno!

Nisam ja ni sumnjao. Pametno xeg zbori :;D: ...

Cuo sam se jutros sa Reljom; bio je u nekoj frci, pa smo se dogovorili da se cujemo poslepodne. Verujem da ce nam se danas pridruziti.

Ja palim u tazbinu...nadam se da ce se do nedelje uvece, kada se budem vratio, neke stvari iskristalisati...

Sloba_Kg
10.01.2009, 15:45
samo na vreme nas obavestite kad se pusta to na TV da gledamo :)

srdjevic
12.01.2009, 20:36
Ta nema na sta! :;D: Nego, ti kao osnivac ovoga foruma bi mogao da se pridruzis Nikoli u vezi sa Reljom i promocijom ovog naseg lepog druzenja...
Ipak si ti ovo sve pokrenuo...Žana isto, kao neko ko nam nesebicno pomaze...
Nadam se da ce biti jos dobrovoljaca...neko ko je jos ovde, u Srbiji...


Naravno, samo viknite šta treba, tu smo! :) Relja nam se, vidim, registrovao, te evo odmah da mu poželimo dobrodošlicu. :wavey:

offtopic:
Inače, Blic (http://www.blic.rs/vojvodina.php?id=73500) nam je u tom danu doneo ravno 340 unique poseta, novi rekord sada drži 2009-01-09, drugi je 2008-12-01 sa 282. :bravo:

landlord
08.02.2009, 20:14
380 clanova na forumu... Malo li je...

Sloba_Kg
12.02.2009, 12:13
E pa evo, nisam znao gde da stavim ovaj post pa ajde ovde cu.
Danas je izasao clanak o Jeleni i meni kao srecnim dobitnicima zelene karte u kragujevackim nedeljnim novinama "Nezavisna svetlost"
Iako jos nismo ni kupili novi broj kuma je vec zvala i pricala mi.
Naime text je pisala moja skolska iz klupe iz osnovne, i nije to bio klasican intervju, samo sam joj ispricao sta i kako je u pitanju i naravno rekao za sajt a ona je sve to (lepo) skockala i napisala (a ja nisam ni video text pre odlaska u stampu) i kaze kuma "a ne bi voleo da ides"? Ja bi odmah prihvatila da mi neko tako nesto ponudi.
I sad ja pretpostavljam da tamo pise nesto od prilike "da je normalno stanje u zemlji i da oboje (fakultetski obrazovani) imamo posao u struci ne bi imali potrebe da idemo osim na odmor isl."
Ali sve to mi govori koliko ljudi u stvari ne znaju sta je "zelena lutrija". Svi misle mi sad tamo imamo kucu, auto, stan i jos ko zna sta a ne znaju da je ovo prava LUTRIJA a da se za ostalo sami snalazimo.
I kazem ja njoj (i jos nekima koji su zvali) da nama nije niko nista ponudio nego je to cista sreca koju treba pretvoriti u normalan zivot.
A to voleo bi-ne bi voleo je diskutabilno. Mnogi koji tako pricaju u principu nisu ni makli iz ove zemlje (osim u CG na more) ali bi odmah prihvatili itd. :wtf:

Mislim nisam znao da je toliko ljudi neobavesteno ali eto. A mi smo kao veci grad u Srbiji.
Kad procitam text tj.kad izadjem na ovih 10 cm snega napadalog juce i nocas i odem da kupim novine (nema internet izdanje) pisacu jos.
Rekla mi je da je napisala za sajt (forum) ali da ne zna dal ce proci jer je urednistvo veoma konzervativno i sve shvata kao reklamy.
Anyway pisem kasnije svoje utiske

Sloba_Kg
12.02.2009, 13:34
E evo me opet, text je super, lepo napisan malo preteran ali ok. Slika je jos lepsa (plus crno bela) ali Maja kaze da su urednici editovali ime sajta i da su ga okarakterisali kao reklamu.
Znaci nisu dozvolili da se spomene. Jbg bice prilike. Najbolje od svega sto je ona veliki deo informacija skinula bas sa sajta (za uvod u pricu) ali sta cemo kad kod nas jos ima konzervativaca

steficacvek
12.02.2009, 13:38
Slobo moras to da skeniras i stavis na forum, da se i mi ponosimo medijskim zvijezdama :grin:

Macedonia Ohrid
08.05.2009, 21:10
Samo da promenim thread.
Forum je sjajan.

dreadnot
06.07.2009, 11:40
Ja sam pokusao preko administratora jednog domaceg, velikog foruma da nas malo reklamiram, tj. da barem postavim informaciju o ovom forumu, ali se on nije slozio, kosi se sa politikom foruma, iako ne bi bilo strasno jer je ovaj potpuno tematski uoblicen i po tome jedinstven - ne predstavlja konkurenciju nikome...