PDA

View Full Version : Donate, my arse!


xeg
07.01.2009, 20:43
Bozic je, svi su srecni, raduju se... pa krenuo i ja da obradujem nekoga:grin:

Skoknem ti do mog omiljenog foruma i kliknem na ono privlacno zlacano dugmence Donate pri dnu strane.
Ukucao ja sumu pa Update Total i krenuo dalje... kad nemam gde dalje... pod Country: nema nigde Srbije:lovac:
http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Avatar/cc.jpg
Da sam kojim slucajem iz Djiboutija ili Kiribatija ne bih imao tih problema ali ja sam bas iz Srbije:67:
E jeb.m te zemljo!!!

Dakle, ovom prilikom bih zamolio nekoga iz spiskom podrzanih zemalja da uplati neki dolar i od mene a ja cu se osecati kao da sam licno ja to uradio:grin:

Zana
07.01.2009, 21:04
Paaaaaaa.... Srbija nema PayPal beše? Bugger!!!!

dreamerns
08.01.2009, 15:53
PayPal je nesto najavljivao da ce u 2009. biti i u Srbiji.
Stvarno me ponekad iznervira kada vidim da se kojekakve drzave na tim spiskovima nalaze za koje je srbija....pa recimo da je srbija od tih zemalja daleko naprednija, nego sto je amerika za srbiju.

srdjevic
08.01.2009, 19:02
hehehe, ma da, igrao sam se oko hostinga i ostalih kerefeka tokom novogodisnjih praznika, promenio sam raznorazne stvari na serveru da bih mogao da instaliram SSL pa da pokrecem polako i e-shop-ove.... :;D:

iz istog razloga cu i forum za koju nedelju prebaciti na pravno lice, da ne stoji vise na privatnom, cisto da mi stoji sve zajedno pod istom kapom.... videli ste verovatno da je Korisnicki Centar (http://zelenalutrija.vuxys.com/) vec pomeren na novu adresu i da link sada stoji u footer-u... :obrva:

znam da je PayPal nedostupan u Srbiji, sto je bas nesreca; najlaksa je PayPal integracija... :grin: isto jedan od razloga zasto prebacujem na pravno lice, da bih mogao merchant account normalan da uzmem... :(

Imam jedan koji radi sa Srbijom, uzima nekih 5.5%, mislim.... ali sumnjam da cu ga podesavati na ovom sajtu uskoro. Iako jedino ovaj sajt i ima smisla da ga koristi, ostali mi nisu targetirani na XYU trziste....

Trenutno ovo za donacije koristim kao zamorce da mi drugari uplacuju po dolar kad testiram... a ako se neko zezne, pa uplati... pa sta sad. :bravo:

Tarzan
04.05.2009, 12:58
Ne znam da li je neko vec spominjao kakve konkretne sume; ipak evo kako ja planiram (ovo je naravno samo najminimalnija varijanta):

Ako me izvuku tj. za PRVU kovertu uplacujem 1$
Za DRUGU kovertu tj. za dobijenu vizu 10x vise = 10$
Za ULAZAK u USA od prve tamosnje plate uplacujem 10x vise = 100$
A ako ne propadnem preko bare tj. ako postignem nesto sledi i hiljadarka :beer:

Mada bi mozda trebalo obrnutim redom...?

srdjevic
04.05.2009, 18:47
:clap:

Nego, ima li kakvih informacija za PayPal i Balkan uopšte? Ja i dalje držim 2checkout.com nalog za svaki slučaj, jer izbacujem neke nove sajtove pa hoću da i naši imaju prođu... :smrc:

Sloba_Kg
04.05.2009, 22:12
Nece to skoro ovde...