PDA

View Full Version : pomoc...vip lutrijas


miroslav1
07.02.2009, 22:49
postovani forumasi..ja sam nov ovde i molim vas za jednu diskusiju tj, pomoc...popunio sam formular prije tacno neznam koliko uplatio 100 dolara...danas me zove gospodin iz organizacije,cestita mi i kaze mi da sam izvucen kao vip jedan od 3 osobe iz bosne..dobio sam par obavjestenja od njega sta imam sad kao vip...da ce da mi stigne na kucnu adresu neka knjiga...dvd sa engleskim..da sam dobio svog agenta koji sad vodi moj slucaj i da su mi sad velike sanse da dobijem kartu..i jos svasta nesto kao da sam kao vip dobio jednu kartu od 1000 za putovanje od njih..i jos par nekih stvari sad isto moram neku novu aplikaciju da popunim i da uplatim oko 300 dolara kao to je zadnja aplikacija sve su podatke provjerili pa me interesuje jeli neko otisao na ovaj nacin kao VIP..i sta je tacno taj vip jer ja njega nisam stigao sve ni da pitam sta me interesuje
hvala unapred

xeg
07.02.2009, 23:26
Ne znam kako da ti kazem... uzeli su ti $100 nizasta, tj. nije nizasta vec samo za popunjavanje aplikacije sto si trebao sam da uradis, ne dozvoli da te varaju dalje. Prijava je potpuno besplatna i vrsi se oktobra i novembra i niko ziv ti ne moze povecati sanse. Kakve knjige, DVD, agenti, chess burgers & big Cokes... pa vidis da nas ovde ima gomila dobitnika 13 godina u nazad i niko to ne spominje.
Pitaj ti sta god te jos bude interesovalo, zelim ti srecu u sledecem izvlacenju:;D:

dreamerns
08.02.2009, 00:30
e cuo sam za onaj USAFIS (http://www.usafis.org/_sys/index.asp?af=wiz_145)....ali ovi VIP su pravi brilijanti.....ne daj bre pare dalje...kakvih crnih 300$.....

ex-usa
08.02.2009, 10:21
najobicnija prevara! ne daj im ni centa, a kamoli dolara. ja bih i tih 100 dolara trazio nazad i pripretio da cu ih tuziti, ili im nesto drugo smestiti. to je olos koji hoce samo da te orobi....kakav bre DVD??!?! kakva bre knjiga???!?? za sta ce ti to? cemu to sluzi? osim da ti se uzmu pare, nicemu.....ko bre da vodi slucaj, i kakav "slucaj"????

miroslav1
08.02.2009, 18:31
ok hvala puno na informacija:))))