PDA

View Full Version : Zene u Americi


ex-usa
08.02.2009, 14:01
ono sto me je najvise fasciniralo u vezi americkih zena je to sto one rade bukvalno SVE poslove koje rade i muskarci. za razliku od mnogih nasih zena koje izigravaju velike dame i ne zele da se late cesto ni kucnih poslova da kojim slucajem nebi slomile izlakirani nokat, Amerikanke rade SVE, ukljucujuci i najteze fizicke poslove. i rade ih dostojanstveno i sa ponosom. svojim ocima sam u Americi video zene koje rade kao varioci, asfaltiraju puteve, voze kamione (i to one najvece 18-wheelers sa trailerima), cak sam cuo od jednog prijatelja Amerikanca da mu je majka radila na izgradnji zeleznickih pruga to jest postavljala one teske drvene pragove koji povezuju sine?!? o zenama policajcima, ne bih, jer to se vidja svaki dan, ali za ove neke teze fizicke poslove sam se i sam iznenadio kad sam video pripadnice lepseg pola kako ih obavljaju rame uz rame sa muskarcima. zena ima u bukvalno svakoj profesiji....cak i na gradilistima.......i povodom toga, mogu samo da kazem, svaka cast americkim zenama. one po meni uopste nisu slabiji pol. o sportovima i da ne pricam, ima ih i u boksu, kick-box-u, soccer-u tj. evropskom fudbalu itd, itd......

steficacvek
08.02.2009, 14:23
Meni je to super, jos otkako sam gledala Flashdance. Inace, sama sebi sam obecala da cu jednog dana nauciti da varim :grin:
Nema mi nista mrze od bimbo tetkica koje u stiklama idu na izlet. A u ovo doba recesije, dobro je znati da ipak imamo prosine mogucnosti za zaposlenje :D

ex-usa
08.02.2009, 19:28
upravo to. to treba da bude primer nasim zenama kad traze posao, da znaju da mogu bilo sta da rade, a ne da se snebivaju u fazonu "ijaoj to nije za zensko"....u americi nema musko-zensko....sve prolazi...only in america!

inace moj ortak i ja kad smo vozili kamion u cikagu pored nas prolazi i pretice nas drugi kamion sa dve extra ribe za volanom.....uopste nisu butch type, vec ono bas zenstvene i sve....sredjene....nisu neki muskobanjasti grobovi...e to kad smo videli, nismo mogli da verujemo svojim ocima....

wrath:of:the:lich:king
08.02.2009, 22:24
a da li muskarci mogu da rade zenske poslove tamo hehe

xeg
08.02.2009, 22:57
...e to kad smo videli, nismo mogli da verujemo svojim ocima....

Sta to niste mogli da verujete, koliko su dobre ili kako vas 'ladno preticu:grin:
Hehehe... bas sam voleo Convoy (http://www.youtube.com/watch?v=I1t6zQsjzYE)i Rubber Duck-a
http://img.photobucket.com/albums/v124/fingaup/Smileys/Trucker.jpg

Leona
08.02.2009, 23:22
To ne znadoh.
A ja bas o njima imala neku skroz drugaciju sliku. (posljedica silnih serija:grin:)
Fino i korisno za znati svakako.

dreamerns
09.02.2009, 01:06
Ja se svaki dan vozim na posao autobusom i u 80% slucajeva je zena vozac. Ugavnom je to debela crnkinja...ali desi se nekad i da bude ok riba :-)

ex-usa
09.02.2009, 12:09
xeg,

pa prvo nismo mogli da verujemo sto su dobre cupi, a drugo sto su imale drskosti da preticu nas dvojicu srpskih sofercina, i to na strmoj ulaznoj rampi na freeway......i jos su nas nekako provokativno gledale, ma da popi*zdis nacisto! ;)


dreamers,

a to da voze buseve, ili tramvaje u SF je ko dobar dan, ali da ih vidis na freeway kako teraju kamion od 40 tona, pri brzini od 75 milja na sat, me je zaista impresioniralo. ja sam zakljucio da u Americi i zene imaju mooda! LoL

dreamerns
09.02.2009, 16:32
Da...slazem se u potpunosti...inace video sam i zene vatrogasce...e to su mooda covece :-)

tanik
24.02.2009, 21:25
Pa to je ono: Ona radi u rudniku i zivot joj nije lak....! :grin:

A ja kad sam bio u Turskoj nisam video ni jednu zenu da radi na kasi, vec su iskljucivo to bili muskarci... ali to je vec neka druga prica.

xeg
24.02.2009, 23:22
A ja kad sam bio u Turskoj nisam video ni jednu zenu da radi na kasi, vec su iskljucivo to bili muskarci...

Shvatili Turci odavno da je najveci greh dati zeni pare na ruke:nene:

landlord
24.02.2009, 23:31
Jao Xeg, da grijeh je u turskoj dati novac zeni u ruke, zato ja kad sam bio zadjenuo joj za grudnjak..
Kad sam mami i tati pokazao tu sliku .. tata je odmah prepoznao 50 Eura koje su mi oni dali..:)
Kad dodjes na FB vidjet ces..slibu prejaka je..