PDA

View Full Version : Srđeviću get me off this forum immediately


equity
05.05.2009, 18:13
Poštovani Administratore,

Obzirom da ne želim više da se moj account nalazi na ovom forumu, a nisam pronašao opciju da ga sam izbrišem, zamolio bih te da ti to učiniš.

srdjevic
05.05.2009, 18:35
dok se ne odljutiš, imaš logout dugme kao i svi ostali. :1097: raspravljajte se o čemu god hoćete, iskreno, nije me briga koje je boje mleko... ali nije fora da se vređamo i dižemo ton, znate to i bez mene...

Svako dobro
M

equity
05.05.2009, 18:43
Ne znam zašto si zatvorio ovaj prethodni thread, tako da sam morao da otvorim novi.

Dakle očigledno se nismo razumjeli, naravno da znam za log out opciju, ali ono što sam ja tražio jeste da izbrišeš moj account sa ovog foruma jer ne želim da više budem dio ovoga.

equity
05.05.2009, 19:09
Znači ne znam da li glumiš frajera pa namjerno ne konstatuješ ono što sam ti još u prvom thread-u jasno rekao, ili možda to još nisi pročitao u dokumentaciji foruma pa ne znaš kako se briše account nekog člana, ali hoću da pod hitno izbrišeš svaki trag da je neko pod username-om equity post-ovao na ovom forumu.

Eto tako, ukoliko ne želiš da ti kažem još po nešto vezano za tebe i ovaj forum.