PDA

View Full Version : DV Slike - Intervju - Zelena karta po dolasku u USA


igor_hunk
09.10.2009, 11:52
Pozdrav,

Zanima me u vezi slika koje saljemo online prilikom prve aplikacije, za sta se te slike koriste? Koliko sam razumeo kada se dobije druga koverta a pre odlaska na intervju, salju se druge slike u KCC, i opet se nose slike u Ambasadu.

Dalje dali neko od vas ko je otisao zna, kada se dodje u USA da li se automatski izdaje zelena karta i dolazi na adresu, ili tamo treba na osnovu vize i pecata u pasosu podneti neki poseban zahtev za GC da bi oni znali gde da je salju? I da li se slikava ponovo? :)

Hocu da na GC imam lepu sliku, ne svidja mi se bas kako sam ispao na ovoj koju sam poslao online :grin:

Taji
09.10.2009, 11:56
U mojoj vizi je slika sa aplikacije online:grin:

igor_hunk
09.10.2009, 12:06
U mojoj vizi je slika sa aplikacije online:grin:

A u Green Card? :woohoo:

Jel svima tako?

Zabica
09.10.2009, 13:39
Prijatelju, ovde se post-uju vazna pitanja i nedoumice vezane za intervju. Batali.

igor_hunk
09.10.2009, 13:48
Prijatelju, ovde se post-uju vazna pitanja i nedoumice vezane za intervju. Batali.

Ali stvarno me zanima!!!

Evo ubi se trazeci po netu, ali nema nigde da je neko pisao na tu temu :)

A jel tolko tesko nekom da napise koju su mu sliku stavili u GC?
I da li je morao da tamo obavlja neku proceduru ili mu GC stize skroz automatski? (da nije i ovo mozda nevazno pitanje :blink:)

PaulGarrett
09.10.2009, 14:34
Pozdrav,

Zanima me u vezi slika koje saljemo online prilikom prve aplikacije, za sta se te slike koriste? Koliko sam razumeo kada se dobije druga koverta a pre odlaska na intervju, salju se druge slike u KCC, i opet se nose slike u Ambasadu.

Dalje dali neko od vas ko je otisao zna, kada se dodje u USA da li se automatski izdaje zelena karta i dolazi na adresu, ili tamo treba na osnovu vize i pecata u pasosu podneti neki poseban zahtev za GC da bi oni znali gde da je salju? I da li se slikava ponovo? :)

Hocu da na GC imam lepu sliku, ne svidja mi se bas kako sam ispao na ovoj koju sam poslao online :grin:


kod mene je ona slika koju sam predao na interview-u i u pasosu i na GC


automatski se izdaje GC, na osnovu vize i pecata u pasosu se prijavljujes za SSN

dreamerns
09.10.2009, 17:02
Dalje dali neko od vas ko je otisao zna, kada se dodje u USA da li se automatski izdaje zelena karta i dolazi na adresu, ili tamo treba na osnovu vize i pecata u pasosu podneti neki poseban zahtev za GC da bi oni znali gde da je salju? I da li se slikava ponovo? :)


A da li ti znas da citas? Mislim stvarno....ljudi ovde hoce jedni drugima da pomognu, pa zar si bas toliko lenj....pa mene vec glava zabole na ovom forumu koliiko puta su ljudi ispricali jednu te istu pricu kada su sletetli kako je sve proslo i kako im je stigao GC. Pa ako nije bar jedno 50x prica prepricana...onda stvarno ne znam. I onda ti postavis ovakvo pitanje...

tamacharly
09.10.2009, 19:16
Meni se cini da je tebi samo bitno da nam budes "lijep", e pa ne kradi nam vrijeme sa tako glupim pitanjima. Nisam upoznala jos nikog ko bi o tom razmisljao osim 12-god stare necakinje kojoj je bitna slika. Kao sto ti rekose ovdje razmjenjujemo iskustva o bitnim i manje bitnim stvarima , a ti se slikaj koliko hoces samo nemoj nas davizi.:nene::wtf::nene:

tamacharly
09.10.2009, 19:18
Meni se cini da je tebi samo bitno da nam budes "lijep", e pa ne kradi nam vrijeme sa tako glupim pitanjima. Nisam upoznala jos nikog ko bi o tom razmisljao osim 12-god stare necakinje kojoj je bitna slika. Kao sto ti rekose ovdje razmjenjujemo iskustva o bitnim i manje bitnim stvarima , a ti se slikaj koliko hoces samo nemoj nas davizi.:nene::wtf::nene:

DAVIS:grin:

igor_hunk
09.10.2009, 21:10
Meni se cini da je tebi samo bitno da nam budes "lijep", e pa ne kradi nam vrijeme sa tako glupim pitanjima. Nisam upoznala jos nikog ko bi o tom razmisljao osim 12-god stare necakinje kojoj je bitna slika. Kao sto ti rekose ovdje razmjenjujemo iskustva o bitnim i manje bitnim stvarima , a ti se slikaj koliko hoces samo nemoj nas davizi.:nene::wtf::nene:

Evo ti si skoro dobila vizu, i kakvu sliku zalepise u nju?? :1081:

Ako vec na kartici stoji "alien registration" ili nesto u tom smislu, ne mora bas covek i da izgleda kao alien....:gun:

tamacharly
09.10.2009, 21:47
Evo ti si skoro dobila vizu, i kakvu sliku zalepise u nju?? :1081:

Ako vec na kartici stoji "alien registration" ili nesto u tom smislu, ne mora bas covek i da izgleda kao alien....:gun:

fakat si uporan!!! slika na vizi je ona koju smo poslali u ambasadu prije intervjua

Zana
09.10.2009, 22:07
Ako bas hoces da znas (!!!!!!) mene su slikali na aerodromu posle 15 sati leta! I ta mi je slika bila na zelenoj 5 godina!

E da bi bio lep na slici, sat vremena pre sletenja se nacifraj, zacesljaj pa da budes k'o upisan - nemoj slucajno da ne izgledas lepo na dokumentima :grin:

Blago tebi kad ti je slika najveci problem! Pazi kad ti zavidim....

srdjevic
09.10.2009, 22:49
Slika poslata sa dokumentima iz prve koverte je bila odštampana na koverti koju nosiš sa sobom u avion, kao i na zelenoj karti koja je stigla na kućnu adresu u USA bez da sam mak'o prstom.
over&out.


P.S. idući put vičite ranije da uletim klizeći...

:deniselo: