PDA

View Full Version : Koverte ne stižu na adresu na koju smo poslali?


mariags
23.05.2008, 18:55
Papire sam poslala natrag u Kentucky express postom odnosno DHL-om. Na uputnici je citko navedena tacna adresa KCC u Williamsburg-u, pratila sam posiljku putem interneta i koverta je na kraju isporucena u Kentucky ali ne u mesto koje sam navela tj. Williamsburg vec je isporucena u grad Lexington... Medju informacijama o isporucenoj posiljci je navedeno i ime potpisnika. Da li se nekom ovo ranije desilo? Da li neko ima bilo kakvu pretpostavku zbog cega u Lexington ako je sve navedeno kako treba?

V777
23.05.2008, 20:45
Posalji email u Kentaki da vidis da li su dobili tvoje papire, reci ce ti sigurno. Objasni i celu situaciju, kad si poslala, preko koga, gde...

Obavezno napisi kad saljes mejl: ime i prezime, broj pod kojim se vodis i datum rodjenja da bi te nasli bez problema.

Pozdrav i srecno!

xeg
23.05.2008, 20:52
Nasa je isporucena u London - USA. Isto DHL.
Potpisnik je: C. G....

Valjda tako treba

mariags
23.05.2008, 21:32
Nasa je isporucena u London - USA. Isto DHL.
Potpisnik je: C. G....

Valjda tako treba


Maj 22, 2008 04:51 Wilmington - USA Prispelo u skladište DHL-a u Wilmington - USA
Maj 22, 2008 07:03 Lexington, KY - USA Planirano za isporuku
Maj 22, 2008 09:21 London - USA Planirano za isporuku
Maj 22, 2008 10:00 London - USA kod kurira
Maj 22, 2008 11:40 Lexington, KY - USA Pošiljka isporuèena

Potpisnik je: C GAMMON


hm... isti potpisnik i u mestu London i u Lexington-u...
u svakom slucaju poslacu mail u Kentucky da bih bila sigurna :confused:

xeg
24.05.2008, 00:02
Mislim da je sve u redu, DHL izgleda nema ispostavu u Williamsburgu nego u Londonu i Lexingtonu. Evo karte, Lexington je od Williamsburga na 1h 30min voznje a London na 30 min.
Nije isti potpisnik u oba mesta - on je u Williamsburgu primio nase koverte.

srdjevic
24.05.2008, 01:15
Ništa ne treba da vas čudi činjenica da će to biti preusmereno gde već treba.

Takođe, sasvim je razumljivo da vas sve ovo brine za nijansu više no što je potrebno.... jer ne znate kako u americi funkcioniše sve to. Onog momenta kada koverta stigne u US, šansa da se koverta izgubi ili odnese pogrešno je u domenu teorije. To važi za poštu, tako da ne treba naglašavati gde u tom pogledu stoje DHL/UPS/FedEx... :D

Ljudi ovde šalju money order-e (čekove koje svako može da unovči) običnom poštom, obična koverta (ni preporučena)... Ma milina.

Sve u svemu, koverte su vam stigle na odredište. Ako vas ipak kopka, slobodno pišite Kentakiju.... ;)