PDA

View Full Version : Jfa_Kg


b.popovich
28.04.2010, 17:56
Da li neko zna decka koji ima ovaj nick na forumu??? Treba mi hitno?

imarkovic
28.04.2010, 21:45
Kada udjes u njegov profil, postoji opcija da mu posaljes mail. Ako i dalje koristi istu email adresu, to je to. Srecno!

b.popovich
28.04.2010, 21:59
Ne mogu da nadjem tu opciju...pretrazio sam sve i nema!

dare_ns
28.04.2010, 22:09
http://www.zelenalutrija.com/forum/sendmessage.php?do=mailmember&u=21

ovo ti je link da mu pošalješ mail.

b.popovich
28.04.2010, 22:17
Ne znam u cemu je fora?! Izgleda da nemam dovoljno postova

b.popovich, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

???

dejancic
28.04.2010, 22:22
Odgovoreno ti je, ali greskom u drugoj temi. Ne mozes slati e-mail poruke clanovima dok ne napises 30 postova.

dare_ns
28.04.2010, 22:23
da, to je fora.

Jbg.

b.popovich
28.04.2010, 22:25
Mogu li te zamoliti nesto? ako mu ti mozes poslati poruku da mi se javi na popovich@teol.net ?
Kontaktirali smo na jednom drugom forumu, koji je sada ne radi, a nesto mi je hitno prilicno.

dare_ns
28.04.2010, 22:29
nema problema, poslaću mu.

b.popovich
28.04.2010, 22:36
Hvala puno

Jfa_Kg
02.05.2010, 06:52
Evo i mene popovicu poslao sam ti mail na adresu koju si ostavio ovde, nadam se da si srecno stigao u cikago pa se uskoro vidimo.... Pozdrav za sve ostale clanove foruma koji odavno nisam posetio ali obecavam da cu biti malo aktivniji.....

Good Spirit
02.05.2010, 12:10
Evo i mene popovicu poslao sam ti mail na adresu koju si ostavio ovde, nadam se da si srecno stigao u cikago pa se uskoro vidimo.... Pozdrav za sve ostale clanove foruma koji odavno nisam posetio ali obecavam da cu biti malo aktivniji.....

Hehe, polako se okuplja ekipa i sa WaT foruma :) Mada vidim i forum je tamo proradio napokon ;)

nemili
02.05.2010, 17:43
E ja sam tamo bio aktivan pre 2 god, kada sam trebao da idem na H2B. Sad su aktuelni intervjui i prepricavanje ko je dobio a ko nije...

nataly
02.06.2010, 19:06
Kada udjes u njegov profil, postoji opcija da mu posaljes mail. Ako i dalje koristi istu email adresu, to je to. Srecno!

ja sam sve pretrazila i ne mogu ti poslati ni pm a ni mail ti ne vidim:-_-;::-_-;:

thrice
02.06.2010, 19:42
fale ti jos 3 posta (trenutno ih imas 7) da bi mogla da koristis tu opciju, za pp moras imati minimu 10 posta na forumu

Milosdv
03.06.2010, 23:56
Off topic (iako je tema izgubljeno nađeno pronađeno :grin:)

Good Spirit
nemili
i ja sam bio aktivan na WaT forumu davnih dana...

Bockyman
06.06.2010, 17:19
Odgovoreno ti je, ali greskom u drugoj temi. Ne mozes slati e-mail poruke clanovima dok ne napises 30 postova.
Зашто постоје оваква ограничења?
Да ли ја сада без икакве потребе треба на силу да напишем 30 постова да бих могао да контактирам неког другог члана?:wtf:

Good Spirit
06.06.2010, 17:41
Зашто постоје оваква ограничења?
Да ли ја сада без икакве потребе треба на силу да напишем 30 постова да бих могао да контактирам неког другог члана?:wtf:

Ovakva ograničenja su uglavnom standardna na forumima iz razloga da bi forum "opstao". Poenta je da ti doprineseš forumu kvalitetnim postovima u ovom slučaju njih 30, jer si zauzvrat dobio (ili ćeš potencijalno dobiti) odgovore na tvoja pitanja. Ako ti dođeš bez tih 30 poruka, i pošalješ meni email sa konkretnim pitanjem i ja tebi odgovorim drugi članovi ostaju uskraćeni za taj podatak koji potencijalno može i njima koristiti. Takođe ti novom porukom da li pitanjem, konstatacijom ili odgovorom daješ informacjiju zbog koje će neko preko pretraživača naleteti na ovaj forum, samim tim generisati posetu, samim tim donositi mogućnost neke zarade forumu da plati svoje izdržavanje (hosting+domen), itd ...

Znači neka obostrana korist.

A što se tiče ovoga na "silu" pod tih 30 poruka se obično misli "kvalitetnih" mada na ovom forumu se gleda kroz prste za sada, jer nije bilo masovne zloupotrebe za sada.

Nadam se da sam uspeo ovako plastično da objasnim.

thrice
06.06.2010, 18:40
ja sam posle 10 poruka dobio opciju slanja privatnih poruka

Good Spirit
06.06.2010, 23:39
ja sam posle 10 poruka dobio opciju slanja privatnih poruka

Ja sam napisao 30 na osnovu prethodnih poruka, ja stvarno ne znam koja je granica :)