PDA

View Full Version : daj te link koji se neplaca za prijavu


HASKIC
11.05.2010, 10:28
pa daj te ljudi stavi te vise link za privaju na lutriju...a ne samo prica ima ovo ima ono...nemoj te s eprijavljivati gdje se placa...pa daj te stavi te pravi link za prijavu...

unaprijed zahvaljujem

dare_ns
11.05.2010, 10:33
Padobranac, pročitaj malo po forumu. Sve je lepo i detaljno opisano. Ništa ovde nije tajno i skriveno ;)

P.S. prijave traju tokom oktobra i novembra.

dreadnot
11.05.2010, 11:14
Ajde da nije sve potrebno za prijavu posebno izvuceno, pa da razumem... ali ovako...

dreamerns
11.05.2010, 16:33
pa daj te ljudi stavi te vise link za privaju na lutriju...a ne samo prica ima ovo ima ono...nemoj te s eprijavljivati gdje se placa...pa daj te stavi te pravi link za prijavu...

unaprijed zahvaljujem

Auuu covece, pa ti ne umes ni da pises.

pekka
12.05.2010, 09:40
Auuu covece, pa ti ne umes ni da pises.

Ma nemoj odmah tako, verovatno mu se koci tastatura.:no:

dare_ns
12.05.2010, 10:02
ma ima triger na razmaku, pa okida kako stigne ;)

lanas
12.05.2010, 10:08
pa daj te ljudi stavi te vise link za privaju na lutriju...a ne samo prica ima ovo ima ono...nemoj te s eprijavljivati gdje se placa...pa daj te stavi te pravi link za prijavu...

unaprijed zahvaljujem

Izvoli link: http://www.dvlottery.state.gov/

Milsim da je fer da čoveku pomognemo.

dragonn
12.05.2010, 11:52
Padobranac, pročitaj malo po forumu.

:laugh1::laugh1::laugh1:

lanas
12.05.2010, 12:13
Pa dobro, nemojte cepidlačiti. Nemamo svi vremena da ceo dan čitamo forum. Možda čovek ima obaveza.

lala
12.05.2010, 15:01
Nekulturno je sto toliko vas navodno obrazovanih napada coveka,bez opravdanog povoda.

Nikolica014
12.05.2010, 15:17
Nema potrebe da se dize tenzija. Svi smo pomalo nervozni jer jos uvek nema prvih koverti, ali nije to razlog da se svadjamo. Ovaj site je do sada bio odlika uzajamnog pomaganja, neka tako i ostane

dreamerns
12.05.2010, 16:57
Pa dobro, nemojte cepidlačiti. Nemamo svi vremena da ceo dan čitamo forum. Možda čovek ima obaveza.

Pa onda lepo zamolis, a ne da se bunis kako necega nema....a link za lutriju na sve strane. I na sajtu i na forumu itd.

lala
12.05.2010, 18:56
ako si vec nasao vremena da ogovoris na njegovu poruku,mogao su mi mu jednostavno poslati link a ne napadati,a ako ti je njegova poruka bila smesna ili suvisna jednostavno je mozes ignorisati.

dreamerns
12.05.2010, 19:22
Imam pravo da komentarisem ako mislim da neko nije u pravu :-)

spectra
12.05.2010, 19:27
Mnogi od raje nasjednu na Usafis jer se isti reklamira i na ovom forumu,
al ko ne cita forum, i uputstva, neka plati - na takvima se zaradjuje... :da:

http://www.usafis-affiliates.org/ads/2_brwn_720x300_sb.gif

dragance
12.05.2010, 19:55
Meni je baš zanimljivo da ljudi nadju ovde agencije za prijavu koje se nalaze u nekoj podkategoriji i preko njih se prijave, a u glavnoj kategoriji stoji "Važno: Uputstvo za prijavu na lutriju" i to niko ne vidi, za mene je to baš fenomen.

Zana
12.05.2010, 20:27
Imam pravo da komentarisem ako mislim da neko nije u pravu :-)

ako si vec nasao vremena da ogovoris na njegovu poruku,mogao su mi mu jednostavno poslati link a ne napadati,a ako ti je njegova poruka bila smesna ili suvisna jednostavno je mozes ignorisati.

Kakvi su to sad dupli standardi :) Znaci neko ko je smesan, nepismen, jednostavan (ili kako god) ima pravo da prica i pise sta hoce, a onaj drugi ko je ozbiljan, pismen, itd., nema to isto pravo i treba da cuti i ignorise?!

Kakvo crno ignorisanje - zbog ignorisanja i zastupanja teze "pametniji popusta" raspala nam se zemlja svojevremeno; ljudi ignorisu izbore, pa posle kukaju na vlast; ljudi ignorisu nasilje u komsiluku, pa posle kuknjava... nema ignorisanja - demokratija na delu :bravo: I u prvom osnovne uciteljica ne ignorise, nego zalepi keca ko vrata - pa nek je zove nekulturnom i nek je ne voli ko kako hoce...

lala
12.05.2010, 21:39
pre bih rekao licne frustracije na delu. :)

pekka
13.05.2010, 07:18
Meni je baš zanimljivo da ljudi nadju ovde agencije za prijavu koje se nalaze u nekoj podkategoriji i preko njih se prijave, a u glavnoj kategoriji stoji "Važno: Uputstvo za prijavu na lutriju" i to niko ne vidi, za mene je to baš fenomen.

Ima takvih fenomena nebrojeno u zemlji Srbiji, pa zbog toga i postoji ovaj forum, na kojem smo opet mi, stanovnici zemlje Srbije. Molim da se clanovi foruma iz okolnih drzava ne uvrede zbog prividnog ignorisanja, ali sve isto vazi i za njih i njihove drzave, ali nije na meni da o tome detaljisem. Ja volim da cistim samo svoje dvoriste, a komsijama pomazem samo kada me pozovu.:grin:

pekka
13.05.2010, 07:23
Pa dobro, nemojte cepidlačiti. Nemamo svi vremena da ceo dan čitamo forum. Možda čovek ima obaveza.

Ima verovatno obaveza na berzi u New Yorku, a ima i advokata. Mi koji citamo pazljivo forum (zbog cega smo mu i pristupili), smo zaludni besposlicari, pa zato i hocemo da idemo u USA, jer smo culi da tamo traze upravo takve.

lanas
13.05.2010, 08:23
Molim vas, nema potrebe da budete uvredjeni. Nisam mislila ništa loše. Ako je čovek nepismen, hajde da mu pomognemo da postane bolji.Hajde da pokušamo da nešto promenimo na bolje,a ne samo da kritikujemo.Mislim da će tako svima biti bolje i svakom treba dati šansu i pomoći. Nekome treba više vremena,a nekome manje. Nažalost, poslednih 20 godina učunilo je svoje. Ljudi su izgubili strpljenje, nadu, veru u sebe, a stepen tolerancije je na najnižem novou.

Ovaj forum je odličan i ima dosta korisnih informacija.

pekka
13.05.2010, 08:35
Molim vas, nema potrebe da budete uvredjeni. Nisam mislila ništa loše. Ako je čovek nepismen, hajde da mu pomognemo da postane bolji.Hajde da pokušamo da nešto promenimo na bolje,a ne samo da kritikujemo.Mislim da će tako svima biti bolje i svakom treba dati šansu i pomoći. Nekome treba više vremena,a nekome manje. Nažalost, poslednih 20 godina učunilo je svoje. Ljudi su izgubili strpljenje, nadu, veru u sebe, a stepen tolerancije je na najnižem novou.

Ovaj forum je odličan i ima dosta korisnih informacija.

Lanas, potpuno se slazemo u svemu. Niko ovde nije uvredjen, za to je ipak potrebno nesto vise. Ako si se prepoznala/o u liku advokata i tu je nacinjena pogresna procena. Advokat je neko drugi . . .
Kada je tolerancija u pitanju, mislim da je na ovom forumu ima na pretek, bar koliko ja pratim (a pratim konstantno 1,5 god.). Kada neko uleti ovako kako je to ucinio doticni treba ga odmah nauciti redu ili potpuno ignorisati. I to nema nikakve veze sa tolerancijom, strpljenjem, nadom, gubitkom vere u sebe . . . . . . . . . i ostalim zanimacijama.

dreadnot
13.05.2010, 09:01
Toliko postovanja ni oko cega... link je objavljen, ako mu treba, gotova stvar...
Tema je da ne treba ici preko agencij jer je to bacanje para bez ikakve potrebe, pa ostanimo u tim vodama...

dragonn
13.05.2010, 21:33
Tema je da ne treba ici preko agencij jer je to bacanje para bez ikakve potrebe, pa ostanimo u tim vodama...

Pa pazi i ja se slazem da je preko agencija bacanje para, ali sam ja isao preko agencije jer nisam imao pojma da postoji zvanicni sajt americke vlade, to sam saznao tek posto sam dobio prvu kovertu. Tako da je mene to zadovoljstvo kostalo 50e za 2 godine prijave a izvucen sam u prvoj godini vec. Pravo da ti kazem i nije mi sada zao sto sam puko te pare uzevshi u obzir da sam izvucen i da sam sve zavrsio i stigao u USA. Naravno da cu uvek da savetujem svima da idu preko zvanicnog sajta sada posto znam da ga ima, moja je greska bila sto nisam znao za to ranije pa sam naravno za tu gresku i platio te pare, ali opet da podvucem - tih 50e mi je nasladje potrosenih 50e u zivotu, pucao sam i za mnogo vece gluposti pa mi nije bilo zao a kamoli za ovako nesto posle svega :D.

Nikolica014
13.05.2010, 22:12
Pa pazi i ja se slazem da je preko agencija bacanje para, ali sam ja isao preko agencije jer nisam imao pojma da postoji zvanicni sajt americke vlade, to sam saznao tek posto sam dobio prvu kovertu. Tako da je mene to zadovoljstvo kostalo 50e za 2 godine prijave a izvucen sam u prvoj godini vec. Pravo da ti kazem i nije mi sada zao sto sam puko te pare uzevshi u obzir da sam izvucen i da sam sve zavrsio i stigao u USA. Naravno da cu uvek da savetujem svima da idu preko zvanicnog sajta sada posto znam da ga ima, moja je greska bila sto nisam znao za to ranije pa sam naravno za tu gresku i platio te pare, ali opet da podvucem - tih 50e mi je nasladje potrosenih 50e u zivotu, pucao sam i za mnogo vece gluposti pa mi nije bilo zao a kamoli za ovako nesto posle svega :D.


Svaka ti je ka Njegoseva! :bravo::bravo::bravo:

srdjevic
14.05.2010, 04:56
Lana je navela link, a evo jos par linkova za pomoc:
- sekcija sajta za prijavu na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/)
- forum o prijavi na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=2)