PDA

View Full Version : domaci tv kanali u usa, (nettvplus?)


Siberian
19.08.2010, 01:08
interesujeme dali neko i na koji nacin gleda domace kanale u usa, jel neko koristio nekad onaj nettvplus i jel ima pak pretplatu pa bih voleo da cujem utiske.

Lucky
20.08.2010, 03:19
Ja sam jedno vreme radio kao njihov predstavnik ovde. Nije lose - samo kad su vazni sportski dogadjaji desavali su se problemi sa prijemom. Sto se izbora kanala tice ima ih dosta sa prostora bivse YU - ali i veliki broj malih lokalnih tv stanica (nepotrebno)

Sloba_Kg
21.08.2010, 07:04
Nije mi namera da reklamiram nikoga i slobodno izbrrisite post ako krsim neka pravila.
Ja placam balkaniyum 25$ za 6 meseci i to je to ima mislim 19 kanala s tim sto se jedan ili 2 posebno doplacuju.
To sam uradio bas zbog vaznih sportskih dogadjaja ali mi ponekad dodje da razbijem komp kad cujem nase komentatore.
Zato ako gledate fudbal gledajte ga preko BHT jer ljudi stvarno znaju svoj posao i ne mlate gluposti ko Dusko Korac ili Nedeljko Kovinjalo :)
Takodje je prijem odlican a sve sto vam treba je real player. Bas prekjuce pustali koncert G.Bregovica iz Guce live pa je moj prijatelj amer koji je inace njegov veliki fan bas uzivao.
dakle www.balkanijum.tv