PDA

View Full Version : Da li posle prijave kod USAFISa 2007. moze da se prijavi za DV 2012 bez njih.


Ninanina
31.10.2010, 17:47
Tacnije ...suprug se prijavio 2007 ili 08 preko njih za GCL ne znajuci da ce mu traziti pare za prijavu.Zvali su ga telefonom i pokupili podatke i poceli da ga zasipaju mail-ovma.Po 4-5 dnevno i naravno zatrazili da uplati novac.To ga je nerviralo jer je znao da je lutrija besplatna i shvato da je pogresio u izboru prijave i digao ruke od svega toga.Mesecima su stizale gomile mail-ova sa raznoraznim mamilicama i ponudama.e-dresa je bila provajderova pa mu je laknulo kada promenio internet operatora.Verovatno su ovi iz USAFISa i dalje spamovali taj mail,ne znam...
E sad,da li on ima pravo da se prijavi za DV 2012?
Da nije na nekoj crnoj listi zato sto se prijavio pa odustao? :smrc:

Pozz

Score
31.10.2010, 19:24
Tacnije ...suprug se prijavio 2007 ili 08 preko njih za GCL ne znajuci da ce mu traziti pare za prijavu.Zvali su ga telefonom i pokupili podatke i poceli da ga zasipaju mail-ovma.Po 4-5 dnevno i naravno zatrazili da uplati novac.To ga je nerviralo jer je znao da je lutrija besplatna i shvato da je pogresio u izboru prijave i digao ruke od svega toga.Mesecima su stizale gomile mail-ova sa raznoraznim mamilicama i ponudama.e-dresa je bila provajderova pa mu je laknulo kada promenio internet operatora.Verovatno su ovi iz USAFISa i dalje spamovali taj mail,ne znam...
E sad,da li on ima pravo da se prijavi za DV 2012?
Da nije na nekoj crnoj listi zato sto se prijavio pa odustao? :smrc:

Pozz

Ne, nije ni na kakvoj crnoj listi jer ta agencija nema nikakve veze sa US Department of State koji je nadlezan za lutriju. Ta agencija je samo mamipara i imaju isto toliko prava da te black-listuju kao i ja - nikakva. Ne brigaj oko toga...al' pozuri sa prijavom, imas jos samo par sati!!

Neverhood
31.10.2010, 19:28
Slobodno se prijavite oboje, ako imate min. zavresenu srednju skolu(4 godine).
Imas prava da odustanes i da se prijavis ponovo.

Ninanina
01.11.2010, 08:13
Hvala! Evo zurim,slike me zadrzavaju.....corpujem trazim rezoluciju ...bice dobro.

Ninanina
01.11.2010, 08:30
Eto malera poslala sam da sam musko a tacno znam da sam oznacila zensko.I sta sad?
Ne da mi se pa to ti je.......
Popunjavala sam nasu verziju. Da li je sad sve izgubljeno?
Molim pomoc!

Ninanina
01.11.2010, 09:18
Moram izgleda da otvorim New Thread sa istim pitanjem....