PDA

View Full Version : Poslala sam da sam musko a tacno znam da sam oznacila zensko!Sta sad?


Ninanina
01.11.2010, 09:24
Popunjavala sam domacu verziju prijave.U proveri prijave sam uocila gresku koju pre slanja nisam videla i ako sam detaljno proveravala.Prijavaila sam se kao musko :smrc: Sta sad da radim?
Molim pomoc!

To je tako kada zuris.......

edit:
Sad sam se setila jos jedne "sitnice",prezime mi pocinje sa Č.Kako je trebalo da pisem ili kako da pisem ako dodje do popunjavanja americkog DV?

uncle sam
01.11.2010, 11:56
Ma opusteno, ako te kojim slucajem izvuku ti promeni pol:grin:

Sto se tice "Ч" pisi ga kao englesko "C"

Neverhood
01.11.2010, 15:50
Ma opusteno, ako te kojim slucajem izvuku ti promeni pol:grin:


:lool::lool::lool:

Pa i to je neko resenje... neverujem da ce biti problem.

Ninanina
01.11.2010, 16:12
Kako sam svatila prijava na srpskom automatski te prijavljuje za GCL,a ne kao provera podataka za buduce popunjavanje DV na americkom sajtu.Znaci nema popravnog.
Isto vazi i za slova Č,Ć,Š,Đ,Ž .Ko je upisao to u srpskoj verziji prijave moze da bude siguran da nema nista od prijave.
Hvala onom ko je preveo prijavu i dizajnirao sajt i nije to stavio kao vazno.

Zana
01.11.2010, 16:15
Kako sam svatila prijava na srpskom automatski te prijavljuje za GCL,a ne kao provera podataka za buduce popunjavanje DV na americkom sajtu.Znaci nema popravnog.

Izvini, ali ja nemam pojma o cemu ti pricas - kakva prijava na srpskom?!

Ninanina
01.11.2010, 16:29
Popunila sam formular i ubacila slike i dobijam sada ovo kada kliknem na zelena slova na forumu "Moja prijava":
Datum prijave Prijava Rezultat
2010-11-01 01:23:03 DV-2012 Vaša prijava još nije proverena. (Poslaćemo Vam e-mail kada bude!)

Sajt ZelenaLutrija.com nije odgovoran za Vašu prijavu!
Prijaviti se možete na adresi http://www.dvlottery.state.gov/ gde možete uneti iste ove podatke copy/paste metodom.

Sajt ZelenaLutrija.com želi Vam uspešnu prijavu za Lutriju!

Ninanina
01.11.2010, 16:41
PRIJAVA ZA LUTRIJU DV-2012 SAMO DO POČETKA NOVEMBRA!!!Datum: 2010/10/05 u 11:00

Sajt američke vlade za prijavu na lutriju (DV-2012) je trenutno otvoren.

Period u kome je moguće prijaviti se je između 5. oktobra i 3. novembra. Obrazac za prijavu biće dostupan samo u ovom periodu.

Svaka osoba starija od 18 godina, sa završenom 4-godišnjom srednjom školom ima pravo na prijavu. Nepotpune i duplirane prijave povlače automatsku diskvalifikaciju!

Uputstvo za prijavu na lutriju (na našem jeziku!) preko zvaničnog sajta možete videti ovde.

Zvanični linkovi (na engleskom jeziku):

Home Page
DV-2011 Instructions
Photo Validator
Entry Form
Zelena Lutrija

Da ne ispadne da je nesto lupam ovo je copy paste,jer link nece da otvori bas tu stranu.

Zana
01.11.2010, 16:57
Pise da se zvanicno prijavljujes samo na DV lottery sajtu, da ti je ovde uputstvo na srpskom, a "Moja Prijava" sluzi da ti Korisnicki Servis proveri prijavu i pomogne?

Sta je ovde nejasno? Sta je nepopravljivo? Sta je ZelenaLutrija.com zaboravila da kaze a vazno je?

Ja zaista ne razumem sta ti pokusavas da kazes - meni se cini da ti niti si prelistala postove na ovom sajtu, niti si upoznata sa procesom lutrije...

Neverhood
01.11.2010, 18:39
Na ovom sajtu si se prijavila kao musko?
http://www.dvlottery.state.gov/
Posto mi nije bas naj jasnije sta se desilo.

Zana
01.11.2010, 18:41
Na ovom sajtu si se prijavila kao musko?
http://www.dvlottery.state.gov/

Ja mislim da je u pitanju "Moja Prijava" na nasem sajtu... ali nisam sigurna, nista ne razumem :(

Ninanina
01.11.2010, 19:20
Izvini, ali ja nemam pojma o cemu ti pricas - kakva prijava na srpskom?!

Kad bas moram :blink:
citat:
Uputstvo za prijavu na lutriju (na našem jeziku!) preko zvaničnog sajta možete videti ovde.

Ninanina
01.11.2010, 19:28
Ja mislim da je u pitanju "Moja Prijava" na nasem sajtu... ali nisam sigurna, nista ne razumem :(

O tome i pricam......gresku sam napravila na vasem sajtu.Ako mozete da pomognete pomozite a ne odmazite a vreme curi.
Bar da mi neko objasni razliku u vasoj prijavi na vasem sajtu od ovog http://www.dvlottery.state.gov/ tj. da li prijava na vasem sajtu direktno ide na njihov ili....

City Lights
01.11.2010, 19:32
Djevojka se zbunila i lijepo joj pomozite. Nina, pozuri i prijavi se preko stranice
http://www.dvlottery.state.gov/. Site zelenalutrija ne vrsi prijave.

Zana
01.11.2010, 19:33
Ovo sad vec postaje iritirajuce :smrc:

Ninanina, zar ne vidis da pokusavamo da ti pomognemo, onda - daj se prisaberi i lepo objasni sta ti je problem. Niko te zivi ne razume.

OK, iako nisi zakacila link vidim da si bila na naslovnoj stranici sajta Zelena Lutrija i tamo je link na prevod uputstva. Sta sad sa tim?

Gde si popunjavala aplikaciju, sta je zaista problem? Prestani da kopiras ne znam ni ja sta i lepo iskucaj suvislo objasnjenje.

Ja licno nemam vremena da te "prevodim" niti da nagadjam sta si mislila kad si sve ovo napisala. Do isteka roka za prijavljivanje je istalo manje od dva dana, pa ti vidi ako do tada mozes da nam objasnis sta je problem.

Ninanina
01.11.2010, 19:38
Najzad odgovor.Hvala do neba City Lights!
za neke:
A ja stvarno ne vidim sta nije jasno bilo u mom objasnjenju.Ta provera sa zelene lutrije nije stigla pa kako ne bi pomislila da je to gotova stvar.Da je to otislo Amerima.
Jos dobro i dodje ta prijava na SRPSKOM da se uvide moguce greske.