PDA

View Full Version : Zemlja prijave- zemlja u kojoj zivim


VonTuzni
08.12.2010, 20:39
Bas me nesto zanima iako mislim da znam odgovor, ali nisam siguran. Znaci, prijavio sam se na lutriju na osnovu sto sam roden u BiH, a trenutacno zivim u RH. Zanima me kad dodu rezultati izvlacenja, u krajnjoj statistici, da li me ubace u dobitnike iz BiH-a i RH?
Gledao sam one statisticke podatke koliko ljudi je proslih godina izvuceno pa sam se zapitao u kojoj bi rubrici bio. Ja mislim da bi trebao biti u BiH statistici, a mozda grijesim.
:wtf:

spectra
08.12.2010, 21:45
Bas me nesto zanima iako mislim da znam odgovor, ali nisam siguran. Znaci, prijavio sam se na lutriju na osnovu sto sam roden u BiH, a trenutacno zivim u RH. Zanima me kad dodu rezultati izvlacenja, u krajnjoj statistici, da li me ubace u dobitnike iz BiH-a i RH?
Gledao sam one statisticke podatke koliko ljudi je proslih godina izvuceno pa sam se zapitao u kojoj bi rubrici bio. Ja mislim da bi trebao biti u BiH statistici, a mozda grijesim.
:wtf:

Updavo tako :)

PS. E sad moram jos nesto da napisem radi ovog "nidje veze" uslova 50 karaktera.

blisk
09.12.2010, 04:47
bices brojan onako kako si se prijavio, znaci BiH. moguce je promijeniti lokaciju gdje ces zavrsiti intervju i dobiti vizu, ali to moras pitati u KCC i s njima se dogovoriti jer oni su ti koji distribuiraju papire ambasadama.