PDA

View Full Version : Bijeljina BiH i lutrija?!


cvale
10.03.2011, 20:59
E sada nadam se da ne gnjavim "drugove" članove sa ovim pitanjima ali me čisto interesuje da li je neko od furamaša dobio ili je upoznat o dobitku zelene karte a da mu je mjesto boravka u vrijeme prijave bila Bijeljina RS BiH?

Možda će vam na prvi pogled pitanje biti glupo, ali dozvolite da vam kažem par činjenica o tome. Nakon moje prijave odlučih da malo googlam i da se raspitam da li je neko od bijeljinaca dobio zelenu kartu u proteklim godinama ili ne.

Uz sav moj trud i mnooooogo postavljenih pitanja ne nadjoh ni jednog dobitnika, ali sam doznao da je opština Bijeljina nakon ratnih godina bila pod sankcija od strane USA vlade. Iste sankcije su ukinute, ako se ne varam u 2009 godini.

Da li su pomenute sankcije uticale na samu lutriju ne nadjoh odgovore te odlučih da polemišem sa vama kako bih doznao od vas da li da se nadam ili ne, i da li mi je sve pade u vodu i davno prije moje prijave na lutriju!!!!!:wtf::-_-;::-_-;::-_-;:

lenhi
10.03.2011, 21:20
Nema to veze nikakve sa sankcijama.
Pitanje ti je totalno besmisleno. Eto prvi ja znam nekog ko je dobio a da je iz BN. Kao drugo te sankcije su ukinute prije 2 godine tako da će te ove izvući ne brini. :grin:

ZeljkoUSA
10.03.2011, 21:33
Nisam znao za pomenute sankcije, ali ako su ukinute onda imas realne sanse da se nadas...Jedan od srpskih aktuelnih ministara je, takodje imao sankcije od strane americke administracije pa je, koliko mi se cini, vec drugu godinu na molitvenom dorucku kod Predsednika... Sto ti ne bi dobio GC :;D:

cvale
10.03.2011, 23:15
Nisam znao za pomenute sankcije, ali ako su ukinute onda imas realne sanse da se nadas...Jedan od srpskih aktuelnih ministara je, takodje imao sankcije od strane americke administracije pa je, koliko mi se cini, vec drugu godinu na molitvenom dorucku kod Predsednika... Sto ti ne bi dobio GC :;D:

Hvala ti druze na brzom odgovoru. Od sada opet se počinjem nadati nekom bolje sutra. :;D::;D::;D:

Nema to veze nikakve sa sankcijama.
Pitanje ti je totalno besmisleno. Eto prvi ja znam nekog ko je dobio a da je iz BN. Kao drugo te sankcije su ukinute prije 2 godine tako da će te ove izvući ne brini. :grin:

E vidis lenhi, prijatelju, vise nije besmisleno jer si mi ti upravo vratio nadu da mozda i ja dobijem GC i hvala ti na tome i brzom odgovoru.:grin::grin::grin::grin:

lenhi
11.03.2011, 10:40
Ma potpuno nebitno razmišljanje. Zamisli da oni u Kentakiju imaju podatke o svim mjestima pod sankcijama i da vrše eliminaciju na taj način? Ako neke ljude ne žele onda eliminišu celu državu sa liste.
Ili recimo još bolje, kao da oni znaju iz tvoje prijave ako si naveo adresu iz Bijeljine, da li je to adresa tvog prebivališta ili samo jedna adresa na koju želiš primiti kovertu!