PDA

View Full Version : Datum na pismu


milosx
18.07.2011, 03:50
Da li neko moze pogledati datum na onoj prvoj strani koju stampate (confirmation). Ja sam izvucem samo 15. Jula ali mi na toj strani pise datum 1. Maj! Je li i kod vas tako?

vrhunski
18.07.2011, 03:52
Da li neko moze pogledati datum na onoj prvoj strani koju stampate (confirmation). Ja sam izvucem samo 15. Jula ali mi na toj strani pise datum 1. Maj! Je li i kod vas tako?

da kod svih je tako. To je ostala greska. Tj verovatno nisu mogli ni da promene zato sto je to negde u sistemu ostalo.

mikiSA
18.07.2011, 10:35
Pogledaj jos jednom: meni je doslo sa May 1, da bi par sati kasnije preslo na July 15.

milosx
18.07.2011, 13:49
Pih, jos sad fali da pomisle da sam medju ponistenima pa da zbog gluposti ne prodjem.
Sad je kao sto kazes novi datum, ali pismo sam vec poslao sa onim datumom :no:
Ima da se tripujem sledecih 6 meseci dok cekam odgovor...

A usput, zna li neko od vas za neki slucaj da neko nije pozvan na intervju ili da nije prosao intervju?

jovke
18.07.2011, 15:24
Toliko informacija na forumu sve servirano a vidim gomilu nebuloza i nebuloznih pitanja i postupaka. Covjece sto saljes odmah obrasce kud trcis vidis da je ove godine puno problema. Ja ne bih obrasce slao ni za mjesec dana jos dok se ne razbistri situacija.
Kakva pitanja: kad mogu uci u USA posle intervjua, ima li neko ko nije prosao intervju, kad cu imati intervju, sta cu za ovo-ono...
Neka je sa srecom svim dobitnicima a sto se mene tice ja palim sa foruma preko leta ovo je strasno citati sta se sve radi...

vrhunski
18.07.2011, 15:56
A usput, zna li neko od vas za neki slucaj da neko nije pozvan na intervju ili da nije prosao intervju?

koliko znam nece svi proci interviju a dosta njih nece ni doci do intervijua uopste. Postoje razne okolnosti zasto ljudi ne prodju.