ZELENA KARTA - LUTRIJA  
Balkan
Njujork
Čikago
Los Anđeles

Nazad   ZELENA KARTA - LUTRIJA > FORUM > BetterFuture

Conversation Between BetterFuture and Kilimandzaro
Showing Visitor Messages 1 to 8 of 8
  1. BetterFuture
    01.06.2017 15:08
    BetterFuture
    Ju, ja tekj sada video da ti nisam ni odgovorio na poruku... Izvini, nije namerno.
    Neizmerno vam hvala svima na podrsci. Niste ni svesni koliko mi to znaci! Ja placam kafu kada se vidimo sledece godine
  2. Kilimandzaro
    27.05.2017 16:36
    Kilimandzaro
    Veruj mi da te pozitivne misli ne dolaze samo od nas Katarina i Irena i Sloba, ekipa sa kojom radim, svi su u fazonu - bas bih voleli da BF dobije na lutriji jer je tako super lik. Cisto da znas da nisi samo na mene ostavio utisak, vec je to opsta pojava. Tako da sam ubedjena da ce to biti uskoro nagradjeno zelenom kartom
  3. BetterFuture
    18.05.2017 05:42
    BetterFuture
    Ja upravo tako i dozivljavam dolazak tu. Kao nesto sto ti bas promeni zivot na bolje. U pravu si, ovde smo mnogo istroseni, prihvatamo lose stvari kao nirmalne, a u stvari nemamo pojma sta u stvari znaci ziveti. Pa pazi samo kako sa entuzijazmom pricas o poslu, da imas priliku da radis ono sto volis a uz to planiras buducnost. A i deca srecna i zadovoljna. To stvarno nema cenu.
    Hvala ti do neba (i nazad) za svaku lepu rec i zelju da se i ja sa svojom porodicom nadjem pored vas. Do tada, sve vas grlim, ljubim i jedva cekam da procitam nova desavanja.
  4. Kilimandzaro
    18.05.2017 05:19
    Kilimandzaro
    Zoje (katarina) i Ejpril88 (Irena). Sa nama je i Kacin muz. Ma sjajna ekipa! Samo nam ti falis! Ali nadam se uskoro!
    Hvala ti puno na divnim recima. ZNas casa jeste stvarno polu puna ovde. Osetila sam u nekoliko navrata da prvi put u zivotu planiram buducnost ono kao vidim nekoliko godina unapred. ZNas li ti kako je to cudno sto se odjednom ovde dogodilo. Kao da mi je pala koprena sa ociju. Ne znam zasto je tako jedna duboka promena nastala dolaskom.
    Znas kad je moj sin od 9 godina rekao - ovde su deca i odrasli mnogo finiji. Danas vozac poceo glasno da prica, mene uhvatio grc u stomaku - reko pocela neka frka - a on samo tako prica i zeza se s putnicima. Nekako smo bre istraumirani i osteceni. Ovde sam opustenija i sa mnogo manje nego sto sam realno imala u Srbiji. Bas se nadam da ces sledece godine dobiti priliku da proveris ovo sto pricam.
    Bila sam na nekom razgovoru na faksu, ovaj put za posao. ALi neformalan razgovor i mnogo sam se dobro skontala s zenom i rekla je da mogu da je stavim kao referencu. Pomoci ce mi i oko CV za njihove oglase. Bas bih volela da se tamo zaposlim. Ja iskreno ceznem za poslovima koji se i ovde ne placaju nesto ali pruzaju licno zadovoljstvo - akademsko okruzenje ili non for profit. A sa recimo te dve i ne bas materijalno zadovoljavajuce plate, ovde moze fino da se zivi. Nadam se da cemo ubrzo dotle da stignemo
  5. BetterFuture
    13.05.2017 08:47
    BetterFuture
    Super, mnogo mi je drago, veruj mi. Bas sam srecan zbog vas i iskreno zelim da svi, narocito deca, zauvek imate osmeh na licima​ i da budete zadovoljni. Fantasticno sto se pomazete medjusobno i molim te, iako ne znam ko su doticne clanice, puno ih pozdravi i zahvali u moje ime sto su, kao i ti uostalom, spremne da pomognu pridoslicama. Eto, napokon pocinjes da stices iskustvo i verujem da ces veoma brzo napredovati. Pored takvog duha koji imas, a verujem da su i suprug i deca isti, ne sumnjam da cete uspeti na nadjete svoj American dream. Ja sve sto se desava oko vas bas dozivljavam nekako emotivno, iako se prakticno ne poznajemo, ali dobrota i pozitivna energija su nesto sto se lako prepozna i kao takvima mogu samo da vam se desavaju lepe stvari i dugacije nemojte ni da prihvatate sve sto vam se desava. Zapamti, casa je uvek polu puna, ne polu prazna! Svu svu svu srecu vam zelim da dalje i nastavi da pises!
  6. Kilimandzaro
    13.05.2017 05:22
    Kilimandzaro
    Bice- nema odustajanja! Nasli smo poslove. Meni je posao zapravno nasla devojka sa foruma Irena, a njoj devojka sa foruma Kaca Sad nas je cetvoro Srba na tom posli. Posao je bedno placen, ali su uslovi dobri, atmosfera super, velika advokatska firma. Nije tezak posao (filing clerk). Tako da se trazi dalje ali mi je pao kamen sa srca. Nadam se i da ce ovo biti dobra odskocna daska za dalje, u smislu da cu sad imati neko americko iskustvo. Preporuka je i ovde sve, nazalost. Deca su super. Lenjosi mali, a ja nemam snage da ih pritisnem da uce. Uciteljice su im divne. Moracemo da se potrudimo preko leta da ne zaborave ovo sto su do sad naucili
  7. BetterFuture
    04.05.2017 08:01
    BetterFuture
    I meni je, da znas, bas krivo. Naravno da idemo dalje, ali to znaci bar jos jednu godinu vise koju treba provesti ovde, u ovoj "drzavi". Dobro, sta da se radi... Kako vi napredujete? Nasli posao? Kako deca, kuca?
  8. Kilimandzaro
    04.05.2017 02:27
    Kilimandzaro
    E BF mnogo mi je krivo sto nisi izvucen. Ali znas i sam da je nama mnogo puta trebalo da se prijavimo. Niko mi od prijatelja ove godine nije izvucen. Bukvalno sam deprimirana. Drzi se i nema odustajanja!
Newsletter E-mail:
Name:

Newsletter sent using Email Marketing Software by ActiveCampaign

Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:22.


Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.