ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interviews DV 2017 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1779)

milan.b 08.08.2016 22:06

Interviews DV 2017
 
Došao je avgust što znači da bi uskoro trebali da počnu da stižu pozivi za intervju za dobitnike sa malim brojem. Bilo bi lepo kada bi nešto o tome napisali, a kasnije i vaša iskustva sa istog.

milan.b 10.08.2016 09:19

Prošle godine je bila napravljena tabela talo da su članovi koji su izvučeni mogli da prate progres i da okvirno znaju kada ce biti pozvani na intervju. Mislim da bi i mi trebali da uradimo isto ili da zamolimo Tikicu da nam pomogne.

Kilimandzaro 11.08.2016 09:35

Da li je neko vec dobio poziv? Videla sam da ima ljudi sa veoma malim brojem, trebalo bi u drugoj polovini avgusta da dobiju poziv ako intervjui pocinju u oktobru (kazu oko 6 nedelja pre intervjua). Kada je prvi za DV2016 obavesten o intervjuu?

Tonke 11.08.2016 17:56

Cn 41##
 
Super stvar, sto je otvorena tema posto sam se bas pitao kad stize poziv. DS posalo krajem maja a zbog cn 41## trebalo bi da razgovor bude u oktboru.
Kad dobijem poziv pisem

milan.b 11.08.2016 20:04

Prvi mejlovi su prošle godine stigli 25. avgusta a intervjui su bili zakazani za 21. odnosno 22. oktobar

Kilimandzaro 11.08.2016 20:11

Da priblizilo se. Ja sam sva uzbudjena. Ima i trocifrenih brojeva kod nas izvucenih ove godine. Bilo bi super da nam Tikica pomogne da napravimo tabelu.

BetterFuture 11.08.2016 20:31

Raste uzbuđenje pred intervjue... He, he. Voleo bi da sam na vašem mestu. Što se Tikice tiče, ona nije na forumu vec 2-3 meseca. Ranije je već pisala da nema ništa protiv da se koristi njena forma tabele. Kako god, pravac Docs.google.com i napravite tabelu za svoju "generaciju"

BetterFuture 12.08.2016 14:12

Evo za sve srecnike koji su izvuceni za DV-2017 link ka novoj tabeli.

Dogovorite se ko ce da bude "admin" i preuzme obavezu azuriranja. Zatim, neka taj neko kopira ovu tabelu pod svojim nalogom. Dozvoliti svakome ko ima link da moze da pristupi tabeli ali samo tako da moze da upise komentar, nikako da menja sadrzaj jer ce nastati papazjanija...

Sookie 12.08.2016 17:27

Pozdrav svima :)

Ako sam dobro shvatila...što je niži onaj CN broj, to će izvučeni prije biti pozvan na razgovor?

BetterFuture 12.08.2016 21:00

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Sookie (Poruka 62678)
Pozdrav svima :)

Ako sam dobro shvatila...što je niži onaj CN broj, to će izvučeni prije biti pozvan na razgovor?

Zavisi i od toga kada je poslat DS260. Tako da ako je neko sa npr. CN 20xx poslao DS260 tek u avgustu onda mu intervju moze biti tek u januaru.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:28.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.