ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Prijava na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Jesu li nam šanse veće za DV2019 ? (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1931)

Pollex 22.04.2018 17:26

Jesu li nam šanse veće za DV2019 ?
 
Pitanje je za DV2019, ako se sjećate zbog nekih tehničkih problema pomjeren je datum prijave, to jeste oni koji su se prijavili ako se dobro sjećam do 10-og njihove su prijave poništene pa moraju predati ponovo.
Šta mislite jesu li se tim događajem naše šanse povećale ili smanjile ?

Ggaga 23.04.2018 09:08

Moje misljenje ni jedno ni drugo.
Ps. nije preporucljivo otvarati teme za pojedinacna pitanja na temu koja vec postoji na forumu. Imate temu vezanu za DV-2019 ahttp://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1879&page=46.

Pozdrav,

nocturnal 25.04.2018 18:43

ja sam prelistala celu dv 2019 temu i nisam nasla odgovor na to pitanje a bas bih volela da neko ko to bolje razume objasni ima li ikakve veze, ovde ili na toj temi svejedno :==D:
inace onako laicki, meni se cini da nece uopste uticati jer ljudi koji su stvarno zainteresovani i koji bi prosli ceo gc proces su na to obratili paznju i ponovo se prijavili. samo oni koji bi verovatno i bili ona polovina zbog koje se overselect-uje mozda nisu ponovili prijavu. tako da, meni se cini da nam dode na isto :ziveli2:

Fikitron90 27.04.2018 13:43

Moje gledanje
 
Imam neki osecaj, da su nam vece sanse, koliko sam uspeo negde da procitam oko 2 ili 2.5% su sanse da budes izvucen/a. Medjutim uzimam i u obzir da je lutrija ponistila nekih 10ak dana i mislim da neki ljudi nisu znali pa se nisu opet prijavili pa opet i to je neki promil vise. Ne drzi me da je ovo tacno ali tako razmisljam :D inace brzo je proslo cekanje ali ovih 18 dana sporo idu :D

vlada33 28.04.2018 18:05

Matematika vam nije dobra... Svi su dobili obavestenje na mail, a sem toga prijava je duze trajala i zbog svog onog reklamiranja po novinama o ukidanju i slicno postala poznatija, sve kad sracunamo ili bam je sansa ista ili cak i manja

Makica@ 02.05.2018 14:34

Ova tema postoji od 2015 godine,ne vidim razlog za otvaranje nove teme :blink: http://www.zelenalutrija.com/forum/s...ead.php?t=1546

Pozdrav svima.

Fikitron90 03.05.2018 18:00

Pozdrav Makice ali ja tamo nisam našao ni jedan podatak o ovoj temi. Pišu samo o obrazovanju a ne o šansama. Doduše jedan podatak sam našao samo da će možda biti više gc za Srbiju( možda)

nocturnal 04.05.2018 17:55

nisam ni ja. a i ovo pitanje je usko specificno za 2019 tj za te tehnicke probleme i da li su uticali na verovatnocu (uobicajeno sansa za srbiju je valjda 1%). eventualno da je diskusija otisla u temu dv 2019 ali ni tamo za 47 strana se nista nije pominjalo tako da ne mislim da je ova tema neki specijalno veliki visak :==D: meni licno statistika i verovatnoca nikad nisu isle i kao sto sam rekla mislim i da nece biti razlike ali bih volela da cujem tudja bolje potkrepljena misljenja, ako uopste moze da se izvede neki zakljucak o ovome.

nikad nisam dobila pa necu ni sad ali mi ovo pred izvlacenje uvek najzabavniji period i volim da se nadam sa sapatnicima :ziveli2:

JaneGallagher 04.05.2018 23:02

Šanse se uvećavaju ako bude povećan broj za izvlačenje, ako je manji broj prijavljenih ili i jedno i drugo. Pošto ne znamo tačno ni koliko je prijavljenih ni koliko će biti izvučenih, ne znamo ni da li su nam se šanse uvećale ;) Prognoze mogu da se prave na osnovu statistika prethodnih izvlačenja i one su inače male ;) Prognoze na osnovu pretpostavki (zbog tehničke greške MOŽDA nisu aplicirali svi ponovo) ne mogu da budu pouzdane. Pretpostavka može da bude i sasvim suprotna.

tataprase 05.05.2018 09:31

U svakom slučaju, veće su šanse, nego da dobijete, npr loto, bingo, stan ili neki automobil. Prema tome, nada umire poslednja i svako od nas ima šansu. Srećno nam svima.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:41.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.