ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Prijava na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Pitanje (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1868)

CR7 07.07.2017 13:38

Pitanje
 
Imam USA vizu turisticku na 10 godina dobijena prosle godine u novembru,naravno ne planiram da je zloupotrebim i da ostanem u USA,idem kod rodbine u posetu.Zanima me dali ja mogu da apliciram kad bude bio DV2019 posto imam turisticku USA vizu na 10 godina?I kada je najbolje podneti zahtev sredina novembra,kraj oktobra?

Hvala

BetterFuture 07.07.2017 20:34

Citat:

Prvobitno poslao korisnik CR7 (Poruka 67834)
Imam USA vizu turisticku na 10 godina dobijena prosle godine u novembru,naravno ne planiram da je zloupotrebim i da ostanem u USA,idem kod rodbine u posetu.Zanima me dali ja mogu da apliciram kad bude bio DV2019 posto imam turisticku USA vizu na 10 godina?I kada je najbolje podneti zahtev sredina novembra,kraj oktobra?

Hvala

Naravno da mozete da apllicirate za DV-2019, bez obzira sto imate turisticku vizu. Ona ce Vam biti ponistena ukoliko dobijete iseljenicku vizu.

Svejedno je kada cete poslati prijavu. Lutrija je u pitanju.

Makica@ 12.07.2017 17:24

Citat:

Prvobitno poslao korisnik CR7 (Poruka 67834)
Imam USA vizu turisticku na 10 godina dobijena prosle godine u novembru,naravno ne planiram da je zloupotrebim i da ostanem u USA,idem kod rodbine u posetu.Zanima me dali ja mogu da apliciram kad bude bio DV2019 posto imam turisticku USA vizu na 10 godina?I kada je najbolje podneti zahtev sredina novembra,kraj oktobra?

Hvala

Pozdrav :)
Ne mozete sredinom Novembra jel lutrija traje samo mesec dana. Za Dv 2018 je bilo samo Od 04. Oktobra do 04. Novembra cini mi se. Ja sam poslala prijavu bukvalno pred 'zatvaranje' 30.Oktobra. Imate samo mesec dana da se prijavite na lutriju. Veliki Pozdrav i Puno Srece :1072:

Sara95 16.08.2017 20:18

Zdravo,

Pre pet dana popunila sam prijavu za DV-2019 vizu, medjutim primetila sam da mi kompjuter nije registrovao da sam oznacila zenski pol, nego mi je ostavio muski, pa sam htela da pitam zna li neko da li ce to uticati na moju prijavu i da li mogu da ispravim? Kada idem na moju prijavu ova poruka stoji sa strane u tabeli: " Vaša prijava još nije proverena. (Poslaćemo Vam e-mail kada bude!)", a prijavu sam podnela 11.08.

Hvala unapred :)

tile83 16.08.2017 22:43

Za prijavu na DV-2019 treba kao I do sada sačekati oktobar I prijavu odraditi preko jedinog zvanicnog veb sajta-imate na prethodnoj strani link cini mi se. To sto ste uspeli popuniti pre okt. Nije zvanican sajt. Srećno!

BetterFuture 16.08.2017 23:25

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Sara95 (Poruka 68108)
Zdravo,

Pre pet dana popunila sam prijavu za DV-2019 vizu, medjutim primetila sam da mi kompjuter nije registrovao da sam oznacila zenski pol, nego mi je ostavio muski, pa sam htela da pitam zna li neko da li ce to uticati na moju prijavu i da li mogu da ispravim? Kada idem na moju prijavu ova poruka stoji sa strane u tabeli: " Vaša prijava još nije proverena. (Poslaćemo Vam e-mail kada bude!)", a prijavu sam podnela 11.08.

Hvala unapred :)

Citat:

Prvobitno poslao korisnik tile83 (Poruka 68109)
Za prijavu na DV-2019 treba kao I do sada sačekati oktobar I prijavu odraditi preko jedinog zvanicnog veb sajta-imate na prethodnoj strani link cini mi se. To sto ste uspeli popuniti pre okt. Nije zvanican sajt. Srećno!

Upravo tako. Nemojte se prijavljvati za lutriju nigde mimo zvanicnog sajta jer mozete doci u situaciju da vam se dupliraju prijave, sto vodi ka automatskoj diskvalifikaciji. Takodje, nemojte nikome placati jer je prijavljivanje besplatno.

Suzana3698 19.08.2017 13:41

Htjela bih se prijaviti na lutriju sad u oktobru. Punoljetna sam ali idem u cetverogodisnju skolu tako da tek sad u septembru krecem u cetvrti razred. Da li bih u prijavi mogla navesti da sam vec zavrsila srednju jer cu u maju ionako zavrsiti skolu?

BetterFuture 19.08.2017 21:07

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Suzana3698 (Poruka 68135)
Htjela bih se prijaviti na lutriju sad u oktobru. Punoljetna sam ali idem u cetverogodisnju skolu tako da tek sad u septembru krecem u cetvrti razred. Da li bih u prijavi mogla navesti da sam vec zavrsila srednju jer cu u maju ionako zavrsiti skolu?

Zvanicno, u trenutku prijave morate da imate zadovoljene uslove koji su propisani.

vujackovs 20.08.2017 06:49

Kako se u americi racuna stepen obrazovanja
 
Kako se u americi racuna stepen obrazovanja, imam zavrsenu visoku elektrotehničku školu, odesk elektronika?

BetterFuture 20.08.2017 08:35

Citat:

Prvobitno poslao korisnik vujackovs (Poruka 68147)
Kako se u americi racuna stepen obrazovanja, imam zavrsenu visoku elektrotehničku školu, odesk elektronika?

University degree. Pretrazujte forum, vise puna je odgovoreno na ovo pitanje. Ovo vazi za sve nove clanoce. Koristite opciju Pretraga.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 23:50.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.