ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interviews DV 2020 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=2029)

dusmanic 20.09.2019 16:09

Interviews DV 2020
 
Ljudi dodje vreme da se generacija 2020 okupi na ovom mestu :) i da deli svoja iskustva i nesebicno pomazemo jedni drugima. Pozdrav svima i svu srecu vam zelim:beer:

Mirko47 20.09.2019 19:43

Bravo za inicijativu. Nama je dosta ljudi pomoglo kada smo krenuli da njuškamo po forumu.
Šta treba, tu smo 😀

PearCookie 21.09.2019 09:38

Tu smo, tu smo :)
Dok čekamo prvi intervju, čašica ćaskanja: kako ste saznali za forum?
Ja sam bez previše očekivanja čuknula u pretraživač zelena karta i prvi rezultat, ovaj zlatni forum. Ništa nisam znala o procesu, računala sam kad i ako me izvuku...
Srdačan pozdrav svima!

Mirko47 21.09.2019 14:05

Ja sam znao nešto površno od pre. Poznajem par ljudi koji su dobili ili su znali nekog ko je dobio.
Onda sam prošle godine prvi put poslao. I zadnjih godinu dana kao na traci, u maju nas izvuku 14**, pa ds260, pa dokumenta, i evo sad čekamo 05.11. 😀
Imali smo mnogo sreće da prvi put igramo i da dobijemo ovakav broj. Nadam se da će biti lepa priča za pričanje. 😀

dusmanic 21.09.2019 15:41

Ja sam 2015. prvi put naisao na ovaj forum, citao malo teme po njemu i mastao. A prvi put sam se prijavio na lutriju 2017. I evo iz treceg puta sam izvucen. Moja prica je zanimljiva jer sam 9.5 saznao da sam izvucen na lutriji, a 10.5 mi se rodilo dete... Nadamo se da ce proci i interview uspesno pa onda da pocnemo da sanjamo, nekako idalje nismo u potpunosti nacisto sa sobom da mozda sledece godine letimo preko okeana :)
P.S. PearCookie mi smi na neki nacin zemljaci, ja sam iz SD :) Pozdrav svima

Sims 21.09.2019 16:11

Prvo, želim nam svima sreću da pozelenimo. Moj suprug (u to vreme momak) i ja smo se prijavili bez bilo kakvih očekivanja. Tj. ja sam nas oboje prijavila, on nije ni znao da ova lutrija postoji. Nateram ga ja da se i uslika i to tri dana pre isteka roka. Sve popunim i pošaljem, a on nezainteresovan. Još se šalio sa mnom kako eto samo nas čekaju. Kako to obično biva, njega izvuku od prve, a mene ne. Evo nas sad čekamo intervju.
:papa::papa:

PearCookie 22.09.2019 11:37

Baš mi je milo dok čitam odgovore, divne životne okolnosti u poslednjih šest meseci za sve! :==D:
@Mirko47 Vi ste vatreno krštenje za našu generaciju! :==D: :fingerscrossed:
@dusmanic Čestitam na prinovi, deli rodjendan sa mojom sestrom! :inlove:
@Sims Tako nekako sam se i ja prijavila, pred sam istek roka, takodje prvi put. :==D:
Pa hajde da nam i put do viza u pasošu bude ovako lagan! :papa::papa::papa:

dusmanic 22.09.2019 11:43

I mi smo se prijavili poslednjeg dana, zaboravili smo da se slikamo, vracali smo se sa nekog puta i zaustavili smo se kad smo videli neki beli zid, seli na neku zardinjeru slikali se po 10ak puta (prolaznici su nas gledali kao da nismo normalni, a mozda i nismo :) )vratili se u auto i nastavili ... Poslednjeg dana smo se prijavili pred kraj roka. Kad hoce onda hoce

PearCookie 22.09.2019 12:11

Citat:

Prvobitno poslao korisnik dusmanic (Poruka 78094)
I mi smo se prijavili poslednjeg dana, zaboravili smo da se slikamo, vracali smo se sa nekog puta i zaustavili smo se kad smo videli neki beli zid, seli na neku zardinjeru slikali se po 10ak puta (prolaznici su nas gledali kao da nismo normalni, a mozda i nismo :) )vratili se u auto i nastavili ... Poslednjeg dana smo se prijavili pred kraj roka. Kad hoce onda hoce

To je to, univerzum rek'o može! :==D: :==D: :==D: :==D:

neus 22.09.2019 17:46

Srecno svima!

Ja sam prvi put odigrao 2017 za DV 2019, bio 100% ubijedjen da dobijam i kad sam vidio ono has not been selected propao u zemlju.

Drugu prijavu za DV 2020 prakticno usputno poslao, fokusiran bio na totalno druge stvari, u maju provjerio kad ono SELECTED al sa ogromnim brojem. I taman pomislim kakve sam jebene srece, kad ono u julu izadje podatak da je samo 83k izvuceno i da su sanse za dobijanje i vise nego realne :==D::bravo:

Sad iz SAD-a cekam da mi postane broj current pa da odem u ambasadu po tu vizu :==D: (u medjuvremenu dobio skolarinu za faks, pa dosao ovamo :grin:)


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:53.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.