ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Vodič za emigrante (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Televizijska i filmska industrija - zanimanja (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1504)

Kuguar 28.10.2014 17:16

Televizijska i filmska industrija - zanimanja
 
Da li neko od naših dragih forumaša radi neki od ovih poslova? Da li je i kako moguće dobiti posao recimo na televiziji?
Konkretno, ja radim rasvetu na tv-u, ali imam i velika iskustva sto se tice koncerata, šou programa...

Da li znate nekoga ko radi ovakve poslove?

kreta 29.10.2014 10:36

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Kuguar (Poruka 49975)
Da li neko od naših dragih forumaša radi neki od ovih poslova? Da li je i kako moguće dobiti posao recimo na televiziji?
Konkretno, ja radim rasvetu na tv-u, ali imam i velika iskustva sto se tice koncerata, šou programa...

Da li znate nekoga ko radi ovakve poslove?

Cao Kuguar! Ako se dobro secam, mislim da je u tom poslu stari clan Zana, pa proveri sve njene poruke. Nisam sigurna, ima tome nekoliko godina, ali proveri.

Kuguar 29.10.2014 14:51

Citat:

Prvobitno poslao korisnik kreta (Poruka 49994)
Cao Kuguar! Ako se dobro secam, mislim da je u tom poslu stari clan Zana, pa proveri sve njene poruke. Nisam sigurna, ima tome nekoliko godina, ali proveri.

Preleteh preko 500 njenih, poruka, ali na žalost, ništa na tu temu...

kreta 29.10.2014 17:05

Procitaj temu koju je on zapocela: "Skolovanje u Usa - licni primer". Jeste malo opsirna, ali koristi. Na nekoliko mesta govori sta uci/radi. Dugo je nema na forumu. Ne znam da li ce ti to sve pomoci... Bilo bi lepo da se ona javi ili neko ko je zna... Mozda postoji jos neko ko je iz te struke...
Kada sam pocela da citam ovaj forum videla sam negde da je o tome vise pisala. Sada ne mogu da nadjem...

Kuguar 30.10.2014 19:51

Hvala kreta. Pročitao celu temu, ali vidim da je radila medijima, tamo se opredelila za finansije....

U svakom slučaju procitao sam i da su električari (bili) deficitarni, a pretpostavljam da je tako i danas, obzirom da sam i ja završio elektrotehničku školu...

Otom potom, samo da izvuku...

vuxanne 31.10.2014 04:19

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Kuguar (Poruka 50019)
Hvala kreta. Pročitao celu temu, ali vidim da je radila medijima, tamo se opredelila za finansije....

U svakom slučaju procitao sam i da su električari (bili) deficitarni, a pretpostavljam da je tako i danas, obzirom da sam i ja završio elektrotehničku školu...

Otom potom, samo da izvuku...

Pozdrav kolegi banderasu, to mi bese prva diploma. highvoltage je ko sto mu ime kaze pa vidi kako je on sad ...

Kuguar 31.10.2014 06:57

Citat:

Prvobitno poslao korisnik vuxanne (Poruka 50027)
Pozdrav kolegi banderasu, to mi bese prva diploma. highvoltage je ko sto mu ime kaze pa vidi kako je on sad ...

Hvala:-) ja i jesam elektrotehničar energetike, sa zaposlenjem u televiziji.

ggtron 23.04.2015 17:55

Bas danas nadjoh sajt (Mandy dot com) za zaposlenje u filmskoj industriji.

Inace, i ja sam nekad radio u rasveti, a radio sam i sa amerikancima ko-produkcije. Znam samo da rade duplo manje od nas, specijalizovani su samo za jedan segment i imaju mnogo velike pare. A kako da se upadne u taj "lobi"...tu ti ne mogu pomoci. Jos jedan kolega rasvetljivac je otisao u LA i sad vozi kamion.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:35.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.