ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Vaša strana (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Prijava za lutriju DV-2014 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1082)

curlika 14.05.2012 13:43

Prijava za lutriju DV-2014
 
Eto da na vreme otvorimo ovu temu mada se jos nista ne zna ni za ove ovogodisnje dobitnike a kamoli za nesto u buducnosti. Za pocetak, bar da se ovde prijavimo svi koji mislimo u oktobru ove (2012) godine, se prijaviti za DV-2014 lutriju. Koliko nas momentalno ima na forumu ili koji budu novi clanovi foruma. Svako ko je dobio "odbijenicu" moze se prijaviti ali kao i onaj sto ce se prvi put prijaviti, neka napise koji put ce mu biti prijava. S ovim postom nadam se da ce se na forum registrovati i oni koji samo prate teme bez da su se registrovali. Da vidimo koja "nova sila" kandidata se priprema. :) P.S. Zaboravih dodati....meni i supruzi i maleckoj (4god) ce biti 1. put.

Pedjat87 14.05.2012 13:51

Ja cu se prijaviti po drugi put, a nadam se da cu to izvlacenja vec na neku foru biti u SAD-u :)

MiCemoProbati 14.05.2012 20:58

I mi cemo se prijaviti ove godine po prvi put, kasno smo saznali za ovo. Hoce prijavljivanje opet biti od oktobra?

curlika 15.05.2012 05:44

Citat:

Prvobitno poslao korisnik MiCemoProbati (Poruka 29570)
I mi cemo se prijaviti ove godine po prvi put, kasno smo saznali za ovo. Hoce prijavljivanje opet biti od oktobra?

Ha, ha, ha...dobar ti je nik. :) Nemoj probati...kako kazu jedan probao pa se.... nego uradi. A koliko je to vas "mi"? :) A trebalo bi da bude ko i do sada a ko ce ih znati...videcemo.

MiCemoProbati 15.05.2012 09:57

Pa jbg, mora se probati da se vidi hoce li se uspjeti, nemamo srece sa lutrijama al ko ne ucestvuje nema cemu ni da se nada :)
pored mene "mi" obuhvata i moju zenu i bebicu, eto toliko nas je :)

draskoni 15.05.2012 17:53

I ja planiram prijavu ove godine!Na forumu sam od septembra prosle god,ali sam bio takav baksuz da sam propustio prijavu za DV 2013:nene:!!Ali jbg,probacu sad!

fule1979 17.05.2012 12:01

Prosle godine propustili, ovaj put necemo. Zena, cerkica 3 god. i ja.

curlika 17.05.2012 19:22

He, he....bice nas porodica "surnajst" do oktobra. Ovi nasi stari drugovi sa foruma ce reci: Eto jos jedna generacija "gustera" koja misli da ce biti izvucena iz prve". Ja se ne opterecujem sa tim. Zivim zivot svakako kako bih i ziveo, s tim sto se moram potruditi da skupim dovoljno para za odlazak "ako ubodemo"...jer, sta vredi mogucnost odlaska kad ne mozes stvoriti pare za svoju porodicu i {sebe) da platis vize, troskove, avio karte. Pogotovo kad nemas sta ni prodati ni dobiti od ikoga. E pa, dragi moji "stariji" forumasi i igraci ove lutrije, to vam je i odgovor sa moje strane da li se i koliko zaludjujem ovom "lutrijom". Ne moze skoditi da se potrudis i zaradis pare jer bez njih...ne mozes nigde. Pa ako i omane dogodine, nece pare propasti. A kad ih bude na gromili, lakse ce se "nakototi" da bude vise. :)

ZeljkoUSA 17.05.2012 22:19

Citat:

Prvobitno poslao korisnik curlika (Poruka 29672)
He, he....bice nas porodica "surnajst" do oktobra. Ovi nasi stari drugovi sa foruma ce reci: Eto jos jedna generacija "gustera" koja misli da ce biti izvucena iz prve". Ja se ne opterecujem sa tim. Zivim zivot svakako kako bih i ziveo, s tim sto se moram potruditi da skupim dovoljno para za odlazak "ako ubodemo"...jer, sta vredi mogucnost odlaska kad ne mozes stvoriti pare za svoju porodicu i {sebe) da platis vize, troskove, avio karte. Pogotovo kad nemas sta ni prodati ni dobiti od ikoga. E pa, dragi moji "stariji" forumasi i igraci ove lutrije, to vam je i odgovor sa moje strane da li se i koliko zaludjujem ovom "lutrijom". Ne moze skoditi da se potrudis i zaradis pare jer bez njih...ne mozes nigde. Pa ako i omane dogodine, nece pare propasti. A kad ih bude na gromili, lakse ce se "nakototi" da bude vise. :)

Prijatelju, ja sam pare sakupio pre par godina i nista :no:

Zelim ti da pokrenes revoluciju, dobijes iz prve, pa se mozda i nama posreci :==D:

IvanaNis 18.05.2012 00:04

Prijavicu se prvi put, takodje i moj decko, pa... nikad se ne zna mozda me i izvuku.. Treba biti uporan :))) Nada poslednja umire ahahaha


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:14.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.