ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Uputstva za dobitnike (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Pomoc oko DS-260 DV-2018 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1846)

BetterFuture 06.09.2017 16:24

Citat:

Prvobitno poslao korisnik neznamstadaradim (Poruka 68333)
poslao danas 6.10. cs je nizak 2018EU00001xxx. kada bih mogao da ocekujem mejl i intervju?

Ako cemo da nagadjamo, onda mozemo da kazemo da bi intervju mogli da imate u feb/mar/apr. Niko sada ne moze da zna kojom dinamikom se pregledaju poslati obrasci.

tile83 07.09.2017 07:47

http://britsimonsays.com/change-ds260-processing/ evo linka koji definitivno potvrdjuje da niko vise ne moze predvideti kada cete biti pozvati na intervju. Po ovome, ocigledno malo ranije u odnosu na prethodne godine ali ne I zasigurno. I mi cekamo jer ciljamo na maj. Srećno!

GodFather 27.09.2017 01:13

Citat:

Prvobitno poslao korisnik tile83 (Poruka 68338)
http://britsimonsays.com/change-ds260-processing/ evo linka koji definitivno potvrdjuje da niko vise ne moze predvideti kada cete biti pozvati na intervju. Po ovome, ocigledno malo ranije u odnosu na prethodne godine ali ne I zasigurno. I mi cekamo jer ciljamo na maj. Srećno!

Uh, i ja sa svojih relativno visokih 2018EU14xxx i danas poslatim DS260 ciljala na maj :no: :-_-;:...a sad se pitam hoću li uopće doći na red...meni se iz tog članka činilo da sve ide malo kasnije ovu godinu :smrc:

Još me nešto zabrinulo pri slanju DS260 danas i to za sina koji ima 16 godina - prije utipkavanja case-a i broja pasoša pri potpisivanju tražilo me da moram pročitati obrazac DS-1810. To nisam do sad nigdje vidila da je netko spomenuo ni tu na forumu ni na službenim stranicama. Radi se o obrascu kojim se zahtijeva od svih muških osoba u dobi od 18-26 godina da se u roku od 30 dana nakon ulaska u US, moraju registrirati u vojni selektivni sustav radi vojne obaveze u slučaju hitne mobilizacije! Je li to sad novo zbog ovoga što se dogadja sa Sjevernom Korejom :gun: :eek:

Tia 28.09.2017 08:44

Ja sam tek pre neki dan ustanovila da treba da se popuni i po drugi put DS pre ambasade. Sasvim slucajno sam to videla. Nije bilo toga pre dobijenog datuma za intervju, tek posle. Ako niste znali, pogledajte.

misternice 28.09.2017 09:24

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Tia (Poruka 68561)
Ja sam tek pre neki dan ustanovila da treba da se popuni i po drugi put DS pre ambasade. Sasvim slucajno sam to videla. Nije bilo toga pre dobijenog datuma za intervju, tek posle. Ako niste znali, pogledajte.

Tia, je l moze malo pojasnjenja? O cemu se radi? Mislim, sta se menja kad je vec popunjen I obradjen obrazac?

Tia 28.09.2017 09:42

Citat:

Prvobitno poslao korisnik misternice (Poruka 68565)
Tia, je l moze malo pojasnjenja? O cemu se radi? Mislim, sta se menja kad je vec popunjen I obradjen obrazac?

Ne,ne. Ja sam htela da ponovo ostampam conformation page i zbog toga se ulogovala, kad tamo stoje oni complete i po novi ds za svakog ponaosob incomplete formular. Potpuno isti. Popunila opet sve redno.Uloguj se i vidi ima li nesto ako ne uloguj se opet kasnije.

Tia 28.09.2017 09:43

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Tia (Poruka 68566)
Ne,ne. Ja sam htela da ponovo ostampam conformation page i zbog toga se ulogovala, kad tamo stoje oni complete i po novi ds za svakog ponaosob incomplete formular. Potpuno isti. Popunila opet sve redno.Uloguj se i vidi ima li nesto ako ne uloguj se opet kasnije.

I javi da li ima togapliz, ili je nama neki izuzetak omg!

damagon 28.09.2017 10:49

Ovo nigde nisam procitao do sad. Jedino sto znam jeste da kada stigne mail, onda se ona stranica kada proveravamo da li smo izvuceni promeni, i tu pise datum intervjua, ne znam zasto bi opet trebalo popunjavati ds

Tia 28.09.2017 11:35

Citat:

Prvobitno poslao korisnik damagon (Poruka 68570)
Ovo nigde nisam procitao do sad. Jedino sto znam jeste da kada stigne mail, onda se ona stranica kada proveravamo da li smo izvuceni promeni, i tu pise datum intervjua, ne znam zasto bi opet trebalo popunjavati ds

E pa eto, po prvi put. Mozda smo mi kao izuzetak iz nekog razloga dobili to da odradimo a ako je neka novina i ostali ce dobiti uputstva za registraciu i priliku da ponovo popune DS. Ni sama ne znam zasto je trebalo to ponovo da se uradi ali ja imam za svakog clana porodice po 2 razlicita konformaciona koda.

Makica@ 28.09.2017 15:47

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Tia (Poruka 68571)
E pa eto, po prvi put. Mozda smo mi kao izuzetak iz nekog razloga dobili to da odradimo a ako je neka novina i ostali ce dobiti uputstva za registraciu i priliku da ponovo popune DS. Ni sama ne znam zasto je trebalo to ponovo da se uradi ali ja imam za svakog clana porodice po 2 razlicita konformaciona koda.

Ja sam upravo usla na svoj Ds 260 obrazac,i uopste ne vidim taj novi ds :/ 'Print Confirmation,Email Confirmation ...' To je sve sto imam na kraju kad odem na 'Sign' Bas mi je nejasno sad :blink::blink::blink::blink:


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 05:53.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.