ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Druga koverta (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Devojci stigla druga koverta, da li je kasnod a se sada venčamo da bi išli zajedno? (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=885)

Visitors 22.03.2011 17:56

Devojci stigla druga koverta, da li je kasnod a se sada venčamo da bi išli zajedno?
 
Pozdrav svima.

Devojci je stigla druga koverta pre desetak dana. Da li je kasno da se sada vencamo da bi isli zjaedno za USA?

Prilikom prijavljivanja za GC smo se dogovorili da ako neko od nas bude bio izvucen, da venca ovog drugog kako bi isli zajedno :)

Da li je to i dalje moguce. Koliko ja znam, njoj jos nije zakazan razgovor u ambasadi.

Hvala unapred.

kaneolopa 22.03.2011 19:40

pretrazuj forum i dobices odgovor na sva pitanja

http://www.zelenalutrija.com/forum/s...earchid=136980

spectra 22.03.2011 21:00

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Visitors (Poruka 21471)
Pozdrav svima.

Devojci je stigla druga koverta pre desetak dana. Da li je kasno da se sada vencamo da bi isli zjaedno za USA?

Prilikom prijavljivanja za GC smo se dogovorili da ako neko od nas bude bio izvucen, da venca ovog drugog kako bi isli zajedno :)

Da li je to i dalje moguce. Koliko ja znam, njoj jos nije zakazan razgovor u ambasadi.

Hvala unapred.

Postavio si to isto pitanje kad ti je djevojka dobila prvu kovertu http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=680
I to je bilo prije skoro godinu dana?!? :wtf:
U svakom slucaju, na toj istoj svojoj temi ces naci odgovor.
PS. Ako je dobila drugu kovertu, onda joj je definitivno zakazan interview.

ZeljkoUSA 22.03.2011 21:12

Sledeca tema u junu ce biti "devojka stigla u Chicago i dobila SSN, kada da se vencamo"...

Da li ste vi uopste ozbiljni da odete zajedno... :1072:

Ninovranje 22.03.2011 21:32

Citat:

Prvobitno poslao korisnik ZeljkoUSA (Poruka 21475)
Sledeca tema u junu ce biti "devojka stigla u Chicago i dobila SSN, kada da se vencamo"...

Da li ste vi uopste ozbiljni da odete zajedno... :1072:

Xaxaxaxaxaxaxa :1060::1060::1060::1060::1060:

Znaci, ne mogu da verujem, bar sam se slatko nasmejao :==D::==D::==D:

Score 22.03.2011 21:47

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Ninovranje (Poruka 21477)
Xaxaxaxaxaxaxa :1060::1060::1060::1060::1060:

Znaci, ne mogu da verujem, bar sam se slatko nasmejao :==D::==D::==D:

Ih, bre, sto ste takvi, pa covek ocigledno nebi na ludi kamen ako bas, al ono bas, ne mora...?:blink: Pa ko veli, daj jos jednom da priupitam, mozda se nesto promenilo? Al dzaba :no:...

lenhi 23.03.2011 10:18

E ovo se tek zove humor od teme na forumu. Bravo momci! :grin:

Visitors 23.03.2011 17:22

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Ninovranje (Poruka 21477)
Xaxaxaxaxaxaxa :1060::1060::1060::1060::1060:

Znaci, ne mogu da verujem, bar sam se slatko nasmejao :==D::==D::==D:

Haha i ja sam se bas slatko nasmejao :)

Ma hteo sam ja da se vencamo jos pre 6 meseci, al' ona prvo imala frku od vencanja :) a sad se plasi da ako mene odbiju za GC da ce i nju, pa se jos razmislja.

Vise nije do mene. Rekao sam joj da se sto pre odluci, jer joj je intervju zakazan za kraj aprila, tako da ako se vencavamo, da tu bude u narednih nedelju dana, kako bi imala dovoljno vremena da posalje nova dokumenta.

Jel kasno da sad odradimo tu formalnost. Ima nesto vise od mesec dana do intervjua?

Btw. i ja i ona vec imamo SSN od proslog puta kad smo bili kao studenti u USA. Ja cak mogu i turisticku vizu da izvadim i da odem, imam firmu koja ok posluje, primanja su mi ok, tako da mislim da bi mi bez problema dali vizu.

Bockyman 23.03.2011 18:01

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Ninovranje (Poruka 21477)
Xaxaxaxaxaxaxa :1060::1060::1060::1060::1060:

Znaci, ne mogu da verujem, bar sam se slatko nasmejao :==D::==D::==D:

:bravo:
Још се смејем!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Да,чим је добила другу коверту,онда је и заказан интервју...

lenhi 23.03.2011 18:59

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Visitors (Poruka 21495)
Haha i ja sam se bas slatko nasmejao :)

Ma hteo sam ja da se vencamo jos pre 6 meseci, al' ona prvo imala frku od vencanja :) a sad se plasi da ako mene odbiju za GC da ce i nju, pa se jos razmislja.

Vise nije do mene. Rekao sam joj da se sto pre odluci, jer joj je intervju zakazan za kraj aprila, tako da ako se vencavamo, da tu bude u narednih nedelju dana, kako bi imala dovoljno vremena da posalje nova dokumenta.

Jel kasno da sad odradimo tu formalnost. Ima nesto vise od mesec dana do intervjua?

Btw. i ja i ona vec imamo SSN od proslog puta kad smo bili kao studenti u USA. Ja cak mogu i turisticku vizu da izvadim i da odem, imam firmu koja ok posluje, primanja su mi ok, tako da mislim da bi mi bez problema dali vizu.

Po tvojoj priči djelujete kao mala djeca. Ovo nije zajebancija pa hoće-neće da se vjenča. Ovde se radi o ozbiljnim procedurama. I uostalom djelujete kao 2 osobe koje ovo čine iz interesa za vizu a ne iz ljubavi! Ako je bilo volje i želje za brak trebalo je davno sakupiti još po izvlačenju drugi dan sve informacije šta može a šta ne može.
Da su mene ili djevojku izvukli do sada bih sve informacije sakupio, i zvao gdje god treba samo da znamo na čemu smo. Vi treba da idete a još ste neinformisani?! A kao drugo, ako sam sa nekim iz ljubavi nema tu bojazni od toga hoće li nekog odbiti. Ili idemo oboje ili niko. Jebeš takvu ljubav na moljenje.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 23:47.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.