ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Porodične imigrantske vize (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Tatina zelena karta (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1876)

Gisa 14.08.2017 09:33

Tatina zelena karta
 
Pozdrav ljudi, registrovao sam se samo da bih postavio jedno pitanje ako neko zna da mi da odgovor. Dakle moj otac je u Americi vec 4 god. i pre jedno pola godine je dobio zelenu kartu.Dal to i meni kao njegovom sinu omogucava odlazak tamo ili ne. Ja sam aplicirao za turisticku vizu pre 2 godine i odbijen sam.I sad me zanima kakve su mi sanse sad nakon njegovog dobitka zelene da opet apliciram za turisticku vizu. Hvala

BetterFuture 14.08.2017 18:29

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Gisa (Poruka 68083)
Pozdrav ljudi, registrovao sam se samo da bih postavio jedno pitanje ako neko zna da mi da odgovor. Dakle moj otac je u Americi vec 4 god. i pre jedno pola godine je dobio zelenu kartu.Dal to i meni kao njegovom sinu omogucava odlazak tamo ili ne. Ja sam aplicirao za turisticku vizu pre 2 godine i odbijen sam.I sad me zanima kakve su mi sanse sad nakon njegovog dobitka zelene da opet apliciram za turisticku vizu. Hvala

Dobro dosli na forum! Odgovor mozete pronaci ovde. Dakle, da li ste vencani i koliko godina imate moze da bude od velikog znacaja. A ovde mozete videti koji slucajevi dolaze na red u odnosu na datum podnosenja prijave.
Sto se tice turisticke, to Vam niko ne moze reci kolike su sanse.

Dukeduki 14.08.2017 18:32

Gc
 
Citat:

Prvobitno poslao korisnik Gisa (Poruka 68083)
Pozdrav ljudi, registrovao sam se samo da bih postavio jedno pitanje ako neko zna da mi da odgovor. Dakle moj otac je u Americi vec 4 god. i pre jedno pola godine je dobio zelenu kartu.Dal to i meni kao njegovom sinu omogucava odlazak tamo ili ne. Ja sam aplicirao za turisticku vizu pre 2 godine i odbijen sam.I sad me zanima kakve su mi sanse sad nakon njegovog dobitka zelene da opet apliciram za turisticku vizu. Hvala

Koliko imas godina?, na sajtu americke ambasade imas malo o celoj toj tematici i kako ide proces za clanove porodice...iscitaj to jer verujem da ces naci dosta informacija koje su tebi potrebne oko toga.srecno!

Gisa 15.08.2017 08:21

Hvala na odgovorima puno, nedavno sam napunio 21 god i nisam ozenjen.

IgorMAD 15.08.2017 10:07

Ako tata podnese zahtev za tebe ovog trenutka cekaces nesto manje od dve godine da dodjes ovde. Ukoliko podnese zahtev za par meseci ili godinu dana padas u drugu kategoriju - stariji od 21 i onda ces da cekas sedam godina.

Gisa 15.08.2017 13:48

Citat:

Prvobitno poslao korisnik IgorMAD (Poruka 68094)
Ako tata podnese zahtev za tebe ovog trenutka cekaces nesto manje od dve godine da dodjes ovde. Ukoliko podnese zahtev za par meseci ili godinu dana padas u drugu kategoriju - stariji od 21 i onda ces da cekas sedam godina.

Iako ja vec sad imam 21 godinu???Ta druga kategorija mi nikako ne odgovara:naughty::naughty:

mikiSA 16.08.2017 00:56

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Gisa (Poruka 68097)
Iako ja vec sad imam 21 godinu???Ta druga kategorija mi nikako ne odgovara:naughty::naughty:

Odgovara ili ne odgovara nije do tebe da biras. Ako se u tih 7 godina cekanja ozenis ides u jos duze cekanje.

Budi srecan da ne moras do cekas 10-12 godina kad US Citizen preda za F4 vizu (braca i sestre US drzavljana.)


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:15.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.