ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Vaša strana (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   DV2015 dobitnici koji ste broj (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1417)

sombrero 02.05.2014 09:32

DV2015 dobitnici koji ste broj
 
Eto cisto statistike radi da uporedimo sa 2014, pa ko zeli nek se evidentira i unese broj u formatu npr 29xxx cisto zbog privatnosti.Inace da li mi se cini ili je nesto manja kvota za ex yu generalno ove godine :(.Nadam se da gresim i da ce biti jos dosta uspesnih...

Za sad su na listi:
Voja82-broj
Cunami-broj
Srecnik-broj
Sale2322-broj
mebely-28XXX

SRECNIK 02.05.2014 13:07

Citat:

Prvobitno poslao korisnik sombrero (Poruka 45435)
Eto cisto statistike radi da uporedimo sa 2014, pa ko zeli nek se evidentira i unese broj u formatu npr 29xxx cisto zbog privatnosti.Inace da li mi se cini ili je nesto manja kvota za ex yu generalno ove godine :(.Nadam se da gresim i da ce biti jos dosta uspesnih...

Za sad su na listi:
Voja82-broj
Cunami-broj
Srecnik-broj
Sale2322-broj
mebely-28XXX

39xxx to je moj broj. Procitah da to ima veze sa zakazivanjem intrvjua???? ima li?

Nikolaniko 02.05.2014 13:56

Citat:

Prvobitno poslao korisnik SRECNIK (Poruka 45454)
39xxx to je moj broj. Procitah da to ima veze sa zakazivanjem intrvjua???? ima li?

Ima. Kentucky Consular Center zakazuje intervjue redom, na osnovu raspolozivih termina u ambasadi i kapaciteta same ambasade.

Mislim da imas sve moguce informacije koje ce ti trebati na forumu, a bogami imas i vremena :) pa polako, kreni od prve teme :)

SRBghost 02.05.2014 14:10

juhu
 
Prva prijava, pa musko :) Odnosno zensko, posto je izvucena zenina prijava.
Broj je 19xx

voja82 02.05.2014 14:14

Nas broj je 41xxx....nadam se da to nije visok broj :D

nina-venus 02.05.2014 14:46

SRBghost,super je sto ti je broj sa 19xxx,to je koliko vidimo,za sada najnizi broj.Sto je nizi broj,brze cete imati intervju u ambasadi.Mozda vec oko Nove godine.

TheNjegos 02.05.2014 14:54

green card
 
pozdrav svima, danas sam proverio status za green card lutriju i ivucen sam!
cisto me zanima kakav je sledeci korak i kako sve funkcionise, nisam bas preterano upucen u sve.
hvala unapred svima koji podele neko saznanje....

e da i da li mogu da nastavim sa kompletniranjem svih dokumenata iz USA jer idem krajem maja za USA i bicu gore pola godine.

hope 02.05.2014 16:40

nešto mi se čini da dosta onih koji su izvučeni su planirali da idu ove godine na work&travel.

johnny_nyc 02.05.2014 17:22

Citat:

Prvobitno poslao korisnik nina-venus (Poruka 45469)
SRBghost,super je sto ti je broj sa 19xxx,to je koliko vidimo,za sada najnizi broj.Sto je nizi broj,brze cete imati intervju u ambasadi.Mozda vec oko Nove godine.

Broj je nizak i dobar, odnosno garantira da će doći na red za interview, ali mislim da ako bude išao tempo od ove godine da prije 4. mjeseca neće imati interview, mi smo imali broj 15*** i imali smo interview zakazan u 2/2014.

Jelence13 02.05.2014 17:57

prvi put igramo ja i suprug i nismo izvuceni :smrc:
cestitamo svima koji su bili te srece :bravo:
hoce lli biti DV2016?


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:48.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.