ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Prijava na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Dv-2019 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1879)

ljubakg 02.09.2017 17:45

Dv-2019
 
Dali neko zna kada pocinje prijave za DV-2019.Hvala jos jednom na odlicnom Forumu

Mariquita 02.09.2017 20:30

Do sada je bilo u oktobru mesecu, verujem da će i ove godine biti tako. Možda od 2. oktobra, to je prvi radni dan u mesecu. No, biće već objavljeno na zvaničnom sajtu.

Raducojo 06.09.2017 09:58

Bilo je nekih priča oko ukidanja lutrije,nadam se da do toga neće doći. Što se tiče DV 2019 mislim da tu više ne može doći do komplikacija i da će je izvjesno biti.

Bane1806 07.09.2017 07:25

Hvala za pomoc
 
Moze li neko da mi da informaciju dali je pocelo prijavljivanje za lutriju 2019 i na kom sajtu se moze popuniti prijava? Pitam zavpravi sajt gde je prijava besplatna ne za agencije.? Hvala puno unapred

vlada33 07.09.2017 09:24

Pocetkom sledexeg meseca pocinje, sigurno ce moderatori foruma objaviti kad bude zvanicnog datuma

Raducojo 08.09.2017 08:24

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Bane1806 (Poruka 68337)
Moze li neko da mi da informaciju dali je pocelo prijavljivanje za lutriju 2019 i na kom sajtu se moze popuniti prijava? Pitam zavpravi sajt gde je prijava besplatna ne za agencije.? Hvala puno unapred

Prijave počinju početkom oktobra (ne zna se još tačan datum).
https://www.dvlottery.state.gov/
Sve ide preko ove stranice, nema potrebe da plaćate agenciju.

Ivan_66 16.09.2017 10:42

Pozdrav društvo. Prijava za lutriju DV-2019 počinje od 3. oktobra i traje do 7. novembra. Uputsvo za prijavu možete pogledati na sledećem linku. Srećno svima!

Katleja Liki 16.09.2017 13:33

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Ivan_66 (Poruka 68402)
Pozdrav društvo. Prijava za lutriju DV-2019 počinje od 3. oktobra i traje do 7. novembra. Uputsvo za prijavu možete pogledati na sledećem linku. Srećno svima!

Dugo cekana vijest i najzad docekana :) Hvala i nadam se, da ce svi koji zele, biti izvuceni :)

Andrewg0408 17.09.2017 17:33

Pitanje
 
Zdravo ja imam 18 godina , i trenutno sam u cetvrtoj godini gimnazije , zeleo bih nakon cetvrte godine da odem po svaku cenu u ameriku da zivim tamo , e sad da li ja mogu da se prijavim sam za zelenu kartu i ako trenutno zavrsavam cetvrtu godinu ,ako ne , da li mogu da se prijavim zajedno sa mamom

messerschmitt 17.09.2017 20:11

još jedna prilika mislim da će ovo biti zadnji pokušaj


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:48.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.