ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Porodične imigrantske vize (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   K1 Verenička viza (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1017)

arete 14.01.2012 13:27

K1 Verenička viza
 
Da li bi neko mogao da mi kaze za koliko vremena se dobija verenicka viza?
Takodje, bili bi korisni i svi ostali saveti na ovu temu. Inace, ja sam iz Beograda, a vidjam se sa deckom iz Chicaga malo manje od 2 godine. Probala sam da dobijem turisticku vizu pre vise od godinu dana, ali su me odbili. Medjutim, sad su vec stvari postale ozbiljnije, pa razmisljamo o verenickoj vizi:inlove:
Hvala unapred za bilo kakvu informaciju ili savet!

mikiSA 14.01.2012 14:22

Dobrodosla Arete,
Kao sto vidis, ovaj forum je ustvari za DV lutriju, tako da ce malo ljudi moci da te savjetuje u vezi pitanja za vjerenicku vizu.
Znam da visajourney.com/forums ima sekciju bas za vjerenicke vize, a ako odes na isti forum, pod regionalne forume (Evropa) naci ces forum za BiH, Srbiju i Hrvatsku koji se bave vjerenickim/supruznickim vizama.
Puno srece zelim,

Aura 14.01.2012 16:13

Ako je sa papirima sve uredu - pod uredu mislim ako ste sve ispunili, prikupili i poslali kako treba -viza ti je u rukama za nekih 4 do 6 mjeseci...zna se otegnuti i na 9 mjeseci ako nesto nije u redu pa morate slati ponovo, pa cekanje itd...
Za sve ostalo ti je mikiSA odgovorila :)

Srecno! :1081:

mijan 14.01.2012 17:30

Citat:

Prvobitno poslao korisnik mikiSA (Poruka 26773)
Dobrodosla Arete,
Kao sto vidis, ovaj forum je ustvari za DV lutriju, tako da ce malo ljudi moci da te savjetuje u vezi pitanja za vjerenicku vizu.
Znam da visajourney.com/forums ima sekciju bas za vjerenicke vize, a ako odes na isti forum, pod regionalne forume (Evropa) naci ces forum za BiH, Srbiju i Hrvatsku koji se bave vjerenickim/supruznickim vizama.
Puno srece zelim,

A zasto ti ljude teras sa foruma? Cim neko ima pitanje koje nije vezano direktno za lutriju ti ga evo vec par slucajeva savetujes da ide i da ovde nece dobiti odgovore. Ako neko otvori temu vezanu za neku drugu vrstu iseljenja u USA pored lutrije sa jasnim pitanjem i fino objasni svoj problem onda to nije spamovanje i pocetnicko smaranje tipa gde da se prijavim, jel mogu celo selo da povedem itd. Ako ne zelis ili nemas sta odgovoriti takvim novim clanovima mozda neko ima, a ujedno i ti novi clanovi mogu doneti neke korisne informacije svima nama na forumu ili dovesti neke druge korisne i normalne clanove na forum.

mikiSA 14.01.2012 18:36

Citat:

Prvobitno poslao korisnik mijan (Poruka 26775)
A zasto ti ljude teras sa foruma? Cim neko ima pitanje koje nije vezano direktno za lutriju ti ga evo vec par slucajeva savetujes da ide i da ovde nece dobiti odgovore. Ako neko otvori temu vezanu za neku drugu vrstu iseljenja u USA pored lutrije sa jasnim pitanjem i fino objasni svoj problem onda to nije spamovanje i pocetnicko smaranje tipa gde da se prijavim, jel mogu celo selo da povedem itd. Ako ne zelis ili nemas sta odgovoriti takvim novim clanovima mozda neko ima, a ujedno i ti novi clanovi mogu doneti neke korisne informacije svima nama na forumu ili dovesti neke druge korisne i normalne clanove na forum.

Zasto ti mislis da ih tjeram sa foruma? Procitala sam cijeli ovaj forum, i znam da nema bas puno ljudi koji joj mogu pomoci. S druge strane, onaj forum koji sam pomenula je najveci bas kad se tice ovih K1 i K3 (ili CR1) viza, pa sam mislila da je ipak uputim na mjesto gdje moze naci puno vise konkretnih odgovora na svoje pitanje nego ovdje. Ovaj forum se ipak zove zelena lutrija.

arete 15.01.2012 22:33

Hvala u svakom slucaju, pokusacu na tom drugom forumu. Inace, mislim da je ovo sjajno, nasla sam ovde puno drugih korisnih informacija.
Pozdrav svima!

Siberian 19.01.2012 16:42

arete ovo jesste forum za sve ljude kojima treba pomoc za ulzak savet il slicno pm me

albertas 20.01.2012 22:13

Mislim da je ovo dobra tema,nisu svi ljudi na ovom forumu samo zbog lutrije....ovde ima pregrst informacija koje su pomogle dosta ljudi i bilo bi dobro da neko podjeli iskustvo sa k1 vizom ......pozdrav svima ljudi samo pisite

rajon 21.06.2015 22:29

Pozdrav Aura,nov sam na ovom forumu a vidim da se razumes oko ovih verenickih viza pa me interesuje mogu li preko e-mail da te kontaktiram uz par pitanja? Hvala

Aura 22.06.2015 14:21

Pozdrav :papa: Slobodno pitaj ovdje ili na pp, pomoci cu koliko mogu.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:44.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.