ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interviews DV 2016 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1628)

USABIH 27.08.2015 12:52

Citat:

Prvobitno poslao korisnik kdragan77 (Poruka 56405)
Moze li neko da napise sve troskove u ambasadi, citajuci forum nasao sam da trebam platiti ljekarski ,vizu i naknadu za ulazak ( poslije odobrene vize)

Ljekarski pregled 160 KM (Sarajevo)
Viza 360$ po osobi
fee za ulazak u USA 165$ po osobi

Bio sam nasao negdje na forumu detaljne informacije za ambasadu u Sarajevu ali sada ne mogu naci
Hvala

Znam za ljekarski u Sarajevu da je za odrasle 160 KM, a za djecu ispod dvije godine 250 KM, jer ne idu ne snimanje nego im se vrši dodatna analiza krvi, za ostale troškove nisam siguran.... Valjda će pisati u tom mailu koliko još treba u dolarima uplatiti...

katarina lucic 27.08.2015 12:58

U mejlu ti nista ne piše samo vreme kad ti je zakazan intervju i da proveriš još jednom sajt kako bi pripremio sva dokumenta. Najbolje je da pozoveš ordinaciju gde se obavlja lekarski pa da ih pitaš tačno. Ja sam u ordinaciji u beeogradu na sajtu pročitala da su ove cene tako da za Sarajevo stvarno ne zna. Najbolje je da ih pozoveš da se raspitaš.

grabovac84 27.08.2015 13:08

Citat:

Prvobitno poslao korisnik kdragan77 (Poruka 56405)
Moze li neko da napise sve troskove u ambasadi, citajuci forum nasao sam da trebam platiti ljekarski ,vizu i naknadu za ulazak ( poslije odobrene vize)

Ljekarski pregled 160 KM (Sarajevo)
Viza 360$ po osobi
fee za ulazak u USA 165$ po osobi

Bio sam nasao negdje na forumu detaljne informacije za ambasadu u Sarajevu ali sada ne mogu naci
Hvala

http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=71
Evo ti za lekarski tema za Bosnu.....
Vize 330$ po osobi
i pre puta 165$

ttt 27.08.2015 14:24

Zdravo na site i iskreni cestitki za vas na koi vi e zakazano intervjuto :)

po forumov citam dosta i najdov korisni informacii, no ne najdov odgovor na mojata dilema :nene:
pa dokolku nekoj znae, ve zamoluvam da mi objasnite.

Nasiot broj e 7###, no aplikacijata ja prativme malku pokasno, odnosno na 04.07.2015 godina, a uste nemame dobieno mail za intervju.
me interesira dali ako ne dobieme mail so datum za intervju za oktomvri, moze da dobieme za noemvri, bez ogled sto nasiot broj e vo cut off brojot za oktomvri, ili
ako ne dobieme za oktomvri znaci deka voopsto nema da ni zakazat intervju?

Malku mi dava nadez faktot deka brojot ni e relativno nizok, no pokasno e pratena aplikacijata, pa kazete mi od vase iskustvo da se nadevam ili ne?
fala

grabovac84 27.08.2015 14:47

Citat:

Prvobitno poslao korisnik ttt (Poruka 56415)
Zdravo na site i iskreni cestitki za vas na koi vi e zakazano intervjuto :)

po forumov citam dosta i najdov korisni informacii, no ne najdov odgovor na mojata dilema :nene:
pa dokolku nekoj znae, ve zamoluvam da mi objasnite.

Nasiot broj e 7###, no aplikacijata ja prativme malku pokasno, odnosno na 04.07.2015 godina, a uste nemame dobieno mail za intervju.
me interesira dali ako ne dobieme mail so datum za intervju za oktomvri, moze da dobieme za noemvri, bez ogled sto nasiot broj e vo cut off brojot za oktomvri, ili
ako ne dobieme za oktomvri znaci deka voopsto nema da ni zakazat intervju?

Malku mi dava nadez faktot deka brojot ni e relativno nizok, no pokasno e pratena aplikacijata, pa kazete mi od vase iskustvo da se nadevam ili ne?
fala

Ne znam Makedonski ali nadam se da razumes...
Dobices mail oko 20 Septembra sa intervjuom zakazanim za Novembar....
Tako da nemoj da brines.....:grin:

USABIH 27.08.2015 14:57

Citat:

Prvobitno poslao korisnik grabovac84 (Poruka 56414)
http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=71
Evo ti za lekarski tema za Bosnu.....
Vize 330$ po osobi
i pre puta 165$

Zvao sam i provjerio, to je to za Sarajevo, što se tiče ljekarskog...
A za ovih 165 $ prije puta, gdje se to uplaćuje i kada prije puta, ovdje ili na ulasku u USA?

grabovac84 27.08.2015 15:03

Citat:

Prvobitno poslao korisnik USABIH (Poruka 56417)
Zvao sam i provjerio, to je to za Sarajevo, što se tiče ljekarskog...
A za ovih 165 $ prije puta, gdje se to uplaćuje i kada prije puta, ovdje ili na ulasku u USA?

Pa u principu trebalo bi pre puta....to ti je taksa za izradu green carda....placa se online evo ti link http://www.uscis.gov/uscis-elis/e-fi...-immigrant-fee

joca zvoca 29.08.2015 21:03

Pozdrav svim clanovima i neka je sa srecom onima koji su ugledali svoje datume!
Ja sam pogledala i ocekivala izmedju 20. i 25. nekakvu promjenu, ali ne bi nista.
Idemo dalje, cekamo i :book: i stekamo parice, pa se malo nerviramo, pa opet cekamo...moze pricati ko sta hoce, ali opustenosti ni na vidiku!
Citam da se kod nekih umjesto onog "koda" sada nalaze ispisani brojevi (nas CN), pa vidim da je i kod mene tako (od juce), sta god to znacilo, lakse je kad nisi sam u ovoj ludosti :woohoo:.

grabovac84 30.08.2015 10:20

Citat:

Prvobitno poslao korisnik joca zvoca (Poruka 56455)
Pozdrav svim clanovima i neka je sa srecom onima koji su ugledali svoje datume!
Ja sam pogledala i ocekivala izmedju 20. i 25. nekakvu promjenu, ali ne bi nista.
Idemo dalje, cekamo i :book: i stekamo parice, pa se malo nerviramo, pa opet cekamo...moze pricati ko sta hoce, ali opustenosti ni na vidiku!
Citam da se kod nekih umjesto onog "koda" sada nalaze ispisani brojevi (nas CN), pa vidim da je i kod mene tako (od juce), sta god to znacilo, lakse je kad nisi sam u ovoj ludosti :woohoo:.

E procitao sam juce na jednom relevantnom sajtu, odnosno blogu, da svima ciji su ds obradili odnosno procesuirali a nisu jos dobili intervju, doslo do promene kod ovih bar kodova....odnosno nema vise koda nego je sada CN. Tako da ce oni dobiti mail za intervju tokom Septembra meseca. Medju njima sam i ja :grin:

USABIH 30.08.2015 11:12

Citat:

Prvobitno poslao korisnik grabovac84 (Poruka 56459)
E procitao sam juce na jednom relevantnom sajtu, odnosno blogu, da svima ciji su ds obradili odnosno procesuirali a nisu jos dobili intervju, doslo do promene kod ovih bar kodova....odnosno nema vise koda nego je sada CN. Tako da ce oni dobiti mail za intervju tokom Septembra meseca. Medju njima sam i ja :grin:

Odlična vijest. Kod mene je takodjer promijenjeno u CN broj, al nesto kontam da li je moguce da cu sa brojem 13xxx dobiti mail u septembru?!?


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:53.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.