ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Uputstva za dobitnike (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Pobjednici iz Crne Gore (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1957)

radosmr 01.10.2018 09:55

Pobjednici iz Crne Gore
 
Interesuje me da li na forumu ima pobjednika iz Crne Gore?

Tereza2019 01.10.2018 17:05

Citat:

Prvobitno poslao korisnik radosmr (Poruka 73766)
Interesuje me da li na forumu ima pobjednika iz Crne Gore?

Po excel tabelu izvucenih za Dv2019 vidi se da ima samo jedan iz Crne Gore. Mene cudi gde su i ovi moji iz Makedonije :) mudro shute rekla bih cudno ili mnogi neznaju za ovaj forum ko zna :obrva: Znam za lansku godinu Makedonci su imali svoju viber grupu i ne mi se dopala ta ideja, zasto bi postojao tad ovaj forum znam da se i Makica bas pobunila za to.

Jxc 21.10.2018 23:48

Cao svima!
I ja sam izvucena... Pise da je 18 ljudi iz CG izvuceno za vizu.
:beer:

ivangradjanin 22.10.2018 01:58

Cestitam zemljaci ;)

Odakle si ? Kakvi su planovi za dalje ?

Mrrk 22.10.2018 08:52

18 od preko 1000 prijavljenih sigurno.... premalo nego ajde....

Drago86 02.08.2020 22:57

Pozdrav l djudi. Evo da se javim i ja kao ovogodišnji dobitnik lutrije. U junu 2020. sam izvučen. Mada sam tek 16. jula popunio ds260. Koliko ću čekati na odgovor? cn mi je 19hiljada i neki. Ima li još neko iz C. G?

Svetlana78 02.10.2020 17:10

Pozdrav svima!
Koju foto radnju mi preporucujete za slikanje u Podgorici, vezano za sliku za lutriju ?
I da li postoji neki sigurni sajt za provjeru fotografije ?

Drago86 02.10.2020 19:51

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Svetlana78 (Poruka 81144)
Pozdrav svima!
Koju foto radnju mi preporucujete za slikanje u Podgorici, vezano za sliku za lutriju ?
I da li postoji neki sigurni sajt za provjeru fotografije ?

Ja sam se slikao u Foto Boni. Samo kažeš da je za američku vizu. Na mejl ti pošalju sliku.

Mikalica 03.10.2020 15:13

Zdravo,htjela bih da pitam je linkome zakazan inerviju (izvuceni u junu 2020 godine) da li je to sve obustavljeno do januara 2021?

Drago86 04.10.2020 18:30

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Mikalica (Poruka 81148)
Zdravo,htjela bih da pitam je linkome zakazan inerviju (izvuceni u junu 2020 godine) da li je to sve obustavljeno do januara 2021?

Ja sam izvučen u junu, poslao DS u julu. Intervju neće zakazati dok KCC ne pregleda tvoj DS i zatrazi ti supporting documents.
Jesi li ti dobila odgovor od KCC u vezi tvog DS?


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 20:30.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.