ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Vencanje pred intervju (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1495)

vuxanne 31.12.2014 15:17

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Americano (Poruka 51169)
Pozdrav ljudi, imam pitanje vezano za vjenacanje prije ambasade. Moja vjerenica je izvucena na lutriju,sredinom novembra poslali smo ispunjeni formular samo za nju kao single jer nije bilo drugih opcija u formularu ali sam dobio neke informacije da je bitno samo da se vjencamo prije intervjua i da o tome obavijestimo ambasadu kako bi joj promjenii status i da nece biti problema. Poslali smo dokumenta malo kasnije ali sam ovdje na forum citao o iskustvima ljudi koji su isto tako kasnili sa slanjem dokumentacije od datuma izvlacenja i da nije bilo problema,ako neko ima slicna iskustva vezano za gore pomenutu pricu neka pise. E i da li neko moze da mi kaze s obzirom da smo poslali tek u novembar a broj joj je dosta nizak kad mozemo ocekivati neki odgovor iz kentakija? HVALA

Welcome to the club. Mnoge je nas priprema za dolazak ovamo na kraju i vencala. A sad valjda ces naci negde odgovor na to pitanje, sama tema tako zvuci, zar nije neko do sad napisao odgovor... Sigurna sam da jeste na nekoj drugoj temi pretrazi malo forum. Npr. ovde:

Vencanje pre razgovora u Abasadi?Da ili ne?
Vencanje nakon izvlacenja

Americano 29.04.2015 09:34

Cao ljudi :) evo ja opet da se javim na ovu temu. Konacno je dobijen intervju za ambasadu za 2 jun. Sad mi planiramo da se vjencamo u narednih nedelju dana i da o tome obavijestimo ambasadu,zanima me da li moja koja sve dokumenta osim pasosa naravmo moja buduca supruga(nosilac) mora da imam na novom prezimenu kad budemo predavali dokumenta u ambasadu?
Ako neko ima ovu informaciju bio bih veoma zahvalan na odgovoru.

Americano 29.04.2015 10:12

Cao ljudi :) evo ja opet da se javim na ovu temu. Konacno je dobijen intervju za ambasadu za 2 jun. Sad mi planiramo da se vjencamo u narednih nedelju dana i da o tome obavijestimo ambasadu,zanima me da li moja koja sve dokumenta osim pasosa naravmo moja buduca supruga(nosilac) mora da imam na novom prezimenu kad budemo predavali dokumenta u ambasadu?
Ako neko ima ovu informaciju bio bih veoma zahvalan na odgovoru.

Sale2322 30.04.2015 11:34

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Americano (Poruka 53288)
Cao ljudi :) evo ja opet da se javim na ovu temu. Konacno je dobijen intervju za ambasadu za 2 jun. Sad mi planiramo da se vjencamo u narednih nedelju dana i da o tome obavijestimo ambasadu,zanima me da li moja koja sve dokumenta osim pasosa naravmo moja buduca supruga(nosilac) mora da imam na novom prezimenu kad budemo predavali dokumenta u ambasadu?
Ako neko ima ovu informaciju bio bih veoma zahvalan na odgovoru.

Pozdrav, nisam bas razumeo ko sta menja od prezimena, ali treba Vam novi pasos, a da biste izvadili novi pasos na novo prezime mora prvo da se izvadi nova licna karta, takav je proces sada, tako da je moj savet da malo pozurite. Posle toga iz supa i suda sve vadite na novo prezime kao i lekarski...

johnny_nyc 30.04.2015 20:21

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Americano (Poruka 53288)
Cao ljudi :) evo ja opet da se javim na ovu temu. Konacno je dobijen intervju za ambasadu za 2 jun. Sad mi planiramo da se vjencamo u narednih nedelju dana i da o tome obavijestimo ambasadu,zanima me da li moja koja sve dokumenta osim pasosa naravmo moja buduca supruga(nosilac) mora da imam na novom prezimenu kad budemo predavali dokumenta u ambasadu?
Ako neko ima ovu informaciju bio bih veoma zahvalan na odgovoru.

Kada se vjencate obavijesti ambasadu odmah, mi smo bili u istoj situaciji i nakon sto smo im javili promjenu statusa trazili su nas da im posaljemo kopije obje putovnice a novim prezimenom, medjunarodni vjencani list i update obrasca koji zena prvotno poslala kao single.

grabovac84 09.06.2015 21:45

Pozdrav svima....vidim da je tema malo zastarela ali je i dalje tema...:)....Ovako ja sam se pre neki dan vencao sa devojkom sa kojom sam 3 godine u vezi i od toga 2 godine zivimo zajedno.Ima li neko ko je imao isto iskustvo a prosao je ambasadu da podeli to sa nama bio bih jako zahvalan jer ne znam sta da ocekujemo sada...oce biti kakvih ispitivanja drugih procedura itd?....svaki odgovor je dobro dosao.....:)...inace ja sam izvucen......

voja82 09.06.2015 22:11

Citat:

Prvobitno poslao korisnik grabovac84 (Poruka 55190)
Pozdrav svima....vidim da je tema malo zastarela ali je i dalje tema...:)....Ovako ja sam se pre neki dan vencao sa devojkom sa kojom sam 3 godine u vezi i od toga 2 godine zivimo zajedno.Ima li neko ko je imao isto iskustvo a prosao je ambasadu da podeli to sa nama bio bih jako zahvalan jer ne znam sta da ocekujemo sada...oce biti kakvih ispitivanja drugih procedura itd?....svaki odgovor je dobro dosao.....:)...inace ja sam izvucen......

Pogledaj temu INTERVIEW2015 ima sve lepo opisano sta i kako treba da se uradi u slucaju kao sto je vas.Da li ste vi izvuceni za dv2015 ili dv1026?

grabovac84 09.06.2015 22:59

Citat:

Prvobitno poslao korisnik voja82 (Poruka 55191)
Pogledaj temu INTERVIEW2015 ima sve lepo opisano sta i kako treba da se uradi u slucaju kao sto je vas.Da li ste vi izvuceni za dv2015 ili dv1026?

Izvuceni smo za dv 2016 program.Vazi pogledacu u toj temi.Hvala puno.....

Chris 14.11.2016 18:13

Sklapanje braka nakon apliciranja za zelenu kartu
 
Sta se dogadja u slucaju prijave za zelenu kartu ( i budes izvucen) a u medjuvremenu si se udala/ozenio? Hvala unapred na odgovoru.

stanema 14.11.2016 18:37

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Chris (Poruka 64728)
Sta se dogadja u slucaju prijave za zelenu kartu ( i budes izvucen) a u medjuvremenu si se udala/ozenio? Hvala unapred na odgovoru.

Dogadja se brak. ;)

Duplirali ste temu. Imate vremena da pretrazite sve teme do maja, evo jedne od njih, pa citajte... Ako tamo nema svih odgovora, citajte i pratite ostale teme sa foruma.

Vjencanje pred intervju DV2015

Poz.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 01:39.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.