ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interviews DV 2019 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1962)

Alex92 23.12.2018 15:49

Proverila e-mail u Ds260 i tacan je. Na taj e-mail sam i primila onaj confirmation kada sam zavrsila sa popunjavanjem Ds-a. Vec sam pocela da panicim malo :smrc:

eliko 23.12.2018 16:19

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Alex92 (Poruka 74918)
Proverila e-mail u Ds260 i tacan je. Na taj e-mail sam i primila onaj confirmation kada sam zavrsila sa popunjavanjem Ds-a. Vec sam pocela da panicim malo :smrc:

I ja mislim da treba poslati dokumente pre nego shto vash broj postaje current kako biste zapazili termin za intervju, iako niste dobili email.

A dali neko zna kako government shutdown utice na proces lutrije? Dali KCC radi dok shutdown traje? Ako ne, onda to bi znacilo vise odlaganja...

ikac89 23.12.2018 18:55

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Alex92 (Poruka 74918)
Proverila e-mail u Ds260 i tacan je. Na taj e-mail sam i primila onaj confirmation kada sam zavrsila sa popunjavanjem Ds-a. Vec sam pocela da panicim malo :smrc:

Proveri SPAM folder, možda je tamo otišao. Čini mi se da su neki ljudi pisali da su im tamo završavali mailovi iz KCC-a. Ukoliko ga ni tamo nema imaš opciju ili da sama pošalješ dokumenta ili da kontaktiraš ove iz KCC-a i da pitaš u čemu je problem.

Alex92 23.12.2018 20:28

Verujte mi da proveravam i spam i trash i sve redom :grin:
Poslacu mejl pa cemo videti. Valjda ce sve biti ok

ikac89 23.12.2018 22:12

Obavezno u mailu napiši puno ime i prezime, case number i datum rođenja.

Alex92 24.12.2018 02:21

Mejl poslat, sve podatke sam navela sto je potrebno pa cemo videti sta kazu :)

mt_9658 25.12.2018 16:05

Zdravo. Ako mojot garanter ima promena na adresata na ziveenje, dali treba da pratam meil do KCC ili da cekam do intervjuto pa promenata da se izvrsi vo ambasadata?
Vi blagodaram

Alex92 27.12.2018 03:08

Kcc mi je odgovorio na mejl koji sam slala vezano za to sto mi jos nisu trazili da posaljem dokumenta a uskoro ce moj broj stici na red:
Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing. Once the Kentucky Consular Center has finished processing your DS-260, you will receive an email from the Kentucky Consular Center giving you instructions to complete in order for your case to continue processing.

ikac89 27.12.2018 17:47

Baš čudno, mada oni su poznati po botovskim odgovorima. Sačekaj još malo, pa ako ne stigne ništa, pošalji sama one dokumente koje svima traže tj. ja bih tako uradio.


Citat:

Prvobitno poslao korisnik eliko (Poruka 74919)
A dali neko zna kako government shutdown utice na proces lutrije? Dali KCC radi dok shutdown traje? Ako ne, onda to bi znacilo vise odlaganja...

Evo ovo je danas objavljeno na fb stranici ambasade..

Citat:

Consular Section - U.S. Embassy Belgrade, Serbia

FISKALNA BLOKADA VLADE SAD

Od 22. decembra Vlada Sjedinjenih Američkih Država je u fiskalnoj blokadi. Ambasada SAD u Beogradu će i dalje obavljati konzularne poslove, uključujući i pružanje usluga državljanima SAD kao i izdavanje viza. Zakazani termini razgovora za izdavanje viza, i dogovoreni termini za državljane SAD će se odvijati prema ustaljenom planu.


Dakle, ambasada radi normalno, za KCC ne piše ništa.

Svenson 27.12.2018 20:43

Užasna situacija. Naročito za one koji su izvučeni na DV-2019


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:57.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.