ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Odlaganje razgovora u ambasadi - odlaganje vize (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=575)

greenie 27.11.2009 22:40

Hvala, Zana. Nisam siguran za 50k, ali sam samo lupio cifru (jedna plata). Na dalje, bacamo oko na ovaj interesantan thread: http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=594, posto smo ovo sa odlaganjem razgovora u ambasadi dovoljno prodiskutovali :)

Smith6000 16.02.2010 15:21

Kad dodjete na intervju, mozete odgoditi viziranje pasosa. Nas je pitao kad ocemo... tako da cemo vizu u pasosu dobiti tek sredinom marta, a intervju je bio pocetkom februara. :)

Mv2Player 13.09.2010 21:06

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Smith6000 (Poruka 14084)
Kad dodjete na intervju, mozete odgoditi viziranje pasosa. Nas je pitao kad ocemo... tako da cemo vizu u pasosu dobiti tek sredinom marta, a intervju je bio pocetkom februara. :)

Jel' nije problem da malo detaljnije opises ovo oko odlaganja viziranja pasosa?

Pretpostavljam da je redosled bio:

- Predaja dokumenta
- Placanje takse (koliko cujem sada je 819$)
- Intervju

Kad i sa kim pricas o datumu izdavanja vize i da li zbog odlaganja viziranja pasosa moze da se ostane bez vize?

dreadnot 15.09.2010 09:09

Tokom ili posle intervjua zamolis tipa koji je u kabini sa konzulom da ti odloze viziranje. On je tu kao tehnicka i jezicka podrska, on priprema sve tvoje papire za konzula, tj. sluzbenika-cu ambasade sa kojim razgovaras. Kaze ti samo da par nedelja pre viziranja pozoves i zakazes datum viziranja, dodjes tada i sve je OK. Ako je viza odobrena na intevjuu, jedini razlog zbog kog mozes da ostanes bez vize je da suvise odlozis (kraj avgusta, septembar), pa da se potrose sve vize za taj ciklus...

Bode 15.09.2010 10:06

upravo provereno: nova cena je 819$ :smrc:

Score 15.09.2010 12:59

Dreadnot, stari vuce, SITNO! Valjda cu i ja skoro za tobom....
:beer:

Mv2Player 16.09.2010 08:24

Hvala puno na odgovorima.

celestine 30.09.2010 13:40

Da li bi neko mogao da mi kaze koliko najvise moze da se odlozi intervju u ambasadi? Da li ima neko vremensko ogranicenje? Konkretno - meni je zakazan za 18 novembar a ja bih da ga odlozim za recimo februar... Dali je to moguce?

Score 30.09.2010 15:26

Citat:

Prvobitno poslao korisnik celestine (Poruka 18418)
Da li bi neko mogao da mi kaze koliko najvise moze da se odlozi intervju u ambasadi? Da li ima neko vremensko ogranicenje? Konkretno - meni je zakazan za 18 novembar a ja bih da ga odlozim za recimo februar... Dali je to moguce?

Mozes da ga odlozis do 30. septembra najdalje (stvarno ne preporucujem!!), ako hoces, ali su ti sanse da nestane brojeva vece ukoliko ga odlazes na duze vreme. Ja sam se strecao sto sam ga odlozio nedelju dana, sto je, opet, bez veze (mislim štrecanje...)

Ivana MS 30.09.2010 15:55

Citat:

Prvobitno poslao korisnik celestine (Poruka 18418)
Da li bi neko mogao da mi kaze koliko najvise moze da se odlozi intervju u ambasadi? Da li ima neko vremensko ogranicenje? Konkretno - meni je zakazan za 18 novembar a ja bih da ga odlozim za recimo februar... Dali je to moguce?

Zdravo Celestine,

kako su te obavestili o razgovoru u ambasadi?Da li ti je stigla druga koverta ili su ti mejlom odgovorili i KCC-a?

Nama su odgovorili jos pre mesec dana da je sve ok i da smo u procesu,ali jos uvek ni traga drugoj koverti....


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 01:33.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.