ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Prijava na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Uskoro razvod i lutrija? naftna platforma (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=2036)

TroubledGuy 20.10.2019 16:40

Uskoro razvod i lutrija? naftna platforma
 
Dobar dan svima
Moja situacija je sljedeca
Imam dijete koje je kod majke citavo vrijeme... Nas razvod se razvlaci po sudu vec dvije godine. Ja placam alimentaciju iako zakonski jos ne trebam da platim bilo sta, ali za dijete dajem. Ove godine bi htio da po prvi put prijavim se za green card ali nemam slike ni uskoro ( nadam se ) bivse ni dijeteta ( one koje traze po americkim specifikacijama ).
Da li mogu slike sa nekakvom pozadinom koja nije jednobojna, dakle nesto iz kafica ili restorana a da zadovoljava sa neutralnim izrazom ili ne?
Ako budem izvucen, dijete je kod majke, bar za par godina ne mislim da dijete ce biti sa mnom ali u buducnosti mozda, da li ce bar prvobitno ista biti obrazlozeno mojoj uskoro ex supruzi ili dijetetu iako mi nije namjera da oni uopste znaju.
Nismo u kontatku jer radim na naftnim platformama i trenutno to odgovara njoj radi para koje saljem za dijete.

ikac89 20.10.2019 17:53

Nažalost, takve slike bi dovele do automatske diskvalifikacije. Jednostavno bela pozadina je obavezna, uz sve one ostale uslove.

Takođe njih ne smete da izostavite iz prijave, bez obzira na situaciju. Iako ne živite zajedno, vi ste i dalje u braku i izostavljanje žene i/ili deteta bi dovelo takođe do diskvalifikacije, ali u ovom slučaju diskvalifikovao bi Vas konzul na intervjuu, posle plaćanja svih oni troškova za vizu i lekarski pregled.

Futbalista 21.10.2019 03:06

Citat:

Prvobitno poslao korisnik TroubledGuy (Poruka 78706)
Dobar dan svima
Moja situacija je sljedeca
Imam dijete koje je kod majke citavo vrijeme... Nas razvod se razvlaci po sudu vec dvije godine. Ja placam alimentaciju iako zakonski jos ne trebam da platim bilo sta, ali za dijete dajem. Ove godine bi htio da po prvi put prijavim se za green card ali nemam slike ni uskoro ( nadam se ) bivse ni dijeteta ( one koje traze po americkim specifikacijama ).
Da li mogu slike sa nekakvom pozadinom koja nije jednobojna, dakle nesto iz kafica ili restorana a da zadovoljava sa neutralnim izrazom ili ne?
Ako budem izvucen, dijete je kod majke, bar za par godina ne mislim da dijete ce biti sa mnom ali u buducnosti mozda, da li ce bar prvobitno ista biti obrazlozeno mojoj uskoro ex supruzi ili dijetetu iako mi nije namjera da oni uopste znaju.
Nismo u kontatku jer radim na naftnim platformama i trenutno to odgovara njoj radi para koje saljem za dijete.

Slikaj se bilo gde imas beli zid iza, i sve napisi kako jeste tj trenutna realna situacija, a ako te izvuku, lako ces da objasnis sve, uostalom ako te izvuku, ti ne moras za njih da popunjavas aplikaciju i saljes dokumenta vec samo za sebe

TroubledGuy 21.10.2019 09:57

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Futbalista (Poruka 78710)
Slikaj se bilo gde imas beli zid iza, i sve napisi kako jeste tj trenutna realna situacija, a ako te izvuku, lako ces da objasnis sve, uostalom ako te izvuku, ti ne moras za njih da popunjavas aplikaciju i saljes dokumenta vec samo za sebe

Da ali trebaju mi slike za njih, ja za sebe imam, ali za njih nemam, i nemam gdje da objasnim nista, jedino da stavim samog sebe na aplikaciji ali kao sto je neko naveo to je odmah diskvalifikacija kod konzula sta god da ja kazem, ne?

kreta 21.10.2019 11:38

Ili ces im reci i staviti i njih u aplikaciju, ne moraju ici u ambasadu po vizu ako ne zele u USA, ili se razvesti, ali onda moras dete staviti u aplikaciju. O tome na ovim temama:
http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=658
http://www.zelenalutrija.com/forum/s...ead.php?t=1488
Gledaj da fotografije budu profi.

uran 22.10.2019 09:03

Citat:

Prvobitno poslao korisnik TroubledGuy (Poruka 78706)
Dobar dan svima
Moja situacija je sljedeca
Imam dijete koje je kod majke citavo vrijeme... Nas razvod se razvlaci po sudu vec dvije godine. Ja placam alimentaciju iako zakonski jos ne trebam da platim bilo sta, ali za dijete dajem. Ove godine bi htio da po prvi put prijavim se za green card ali nemam slike ni uskoro ( nadam se ) bivse ni dijeteta ( one koje traze po americkim specifikacijama ).
Da li mogu slike sa nekakvom pozadinom koja nije jednobojna, dakle nesto iz kafica ili restorana a da zadovoljava sa neutralnim izrazom ili ne?
Ako budem izvucen, dijete je kod majke, bar za par godina ne mislim da dijete ce biti sa mnom ali u buducnosti mozda, da li ce bar prvobitno ista biti obrazlozeno mojoj uskoro ex supruzi ili dijetetu iako mi nije namjera da oni uopste znaju.
Nismo u kontatku jer radim na naftnim platformama i trenutno to odgovara njoj radi para koje saljem za dijete.

pa sto ne pitas nju da uslika sebe i dete kad vec tako mora ?

DzingisKan 24.10.2019 21:17

Ako joj šalješ pare preko banke ili Western Uniona za alimentaciju, reci joj da si poslat na proveru zbog mesečnih uplata i da su ti tražili sliku deteta i žene (bela površina 5x5) radi provere transakcije u sprečavanju finansiranja kriminala i terorizma :obrva: "Cilj opravdava sredstvo"
Rešena priča

uran 26.10.2019 03:53

Citat:

Prvobitno poslao korisnik DzingisKan (Poruka 78804)
Ako joj šalješ pare preko banke ili Western Uniona za alimentaciju, reci joj da si poslat na proveru zbog mesečnih uplata i da su ti tražili sliku deteta i žene (bela površina 5x5) radi provere transakcije u sprečavanju finansiranja kriminala i terorizma :obrva: "Cilj opravdava sredstvo"
Rešena priča

I broj vazeceg pasosa zene i deteta i kad istice. Prc !

ikac89 26.10.2019 11:21

Broj pasoša je potreban samo za nosioca prijave, ne i za derivate.

Markonato 26.10.2019 13:37

Citat:

Prvobitno poslao korisnik TroubledGuy (Poruka 78706)
Dobar dan svima
Moja situacija je sljedeca
Imam dijete koje je kod majke citavo vrijeme... Nas razvod se razvlaci po sudu vec dvije godine. Ja placam alimentaciju iako zakonski jos ne trebam da platim bilo sta, ali za dijete dajem. Ove godine bi htio da po prvi put prijavim se za green card ali nemam slike ni uskoro ( nadam se ) bivse ni dijeteta ( one koje traze po americkim specifikacijama ).
Da li mogu slike sa nekakvom pozadinom koja nije jednobojna, dakle nesto iz kafica ili restorana a da zadovoljava sa neutralnim izrazom ili ne?
Ako budem izvucen, dijete je kod majke, bar za par godina ne mislim da dijete ce biti sa mnom ali u buducnosti mozda, da li ce bar prvobitno ista biti obrazlozeno mojoj uskoro ex supruzi ili dijetetu iako mi nije namjera da oni uopste znaju.
Nismo u kontatku jer radim na naftnim platformama i trenutno to odgovara njoj radi para koje saljem za dijete.

Jedna ideja koja mi pada na pamet je da se slikas negde lepo gde imas pozadinu normalnu,da bude sto vise bela,nek te slika neko lepo bez senki i svega.

Onda tu sliku posaljes nekom drugaru koji ce da odnese sliku u neki foto studio gde ce da je naprave sa lepom belom pozadinom kao da si se slikao u foto studiu. Takva ideja mi pada na pamet.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 03:28.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.