ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Uputstva za dobitnike (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Izvucen sam za zeleni karton (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1984)

fika93 28.01.2019 14:10

Izvucen sam za zeleni karton
 
Zdravo ljudi, izvucen sam u maju 2018 godine.Popunio sam ds 260 i sad treba da cekam njihov poziv?
Hvala

Lazar90 28.01.2019 14:40

Citat:

Prvobitno poslao korisnik fika93 (Poruka 75204)
Zdravo ljudi, izvucen sam u maju 2018 godine.Popunio sam ds 260 i sad treba da cekam njihov poziv?
Hvala

Čestitke, pročitaj malo temu "Pitanje u vezi slanja dokumenta" i iskustva drugih koji su izvučeni kad i ti...evo koliko sam na blic pročitao i bacio pogled, video sam na drugoj i trećoj strani da se ljudi javljaju sa iskustvima da su nakon slanja dobili odg. od 5 pa do 20 i više dana, verovatno zavisi od slučaja do slučaja...

fika93 28.01.2019 14:52

izvucen sam 15-og maja 2018.Popunio sam ds 260 mjesec dana posle, ja treba da dobijem kovertu i onda da saljem dokumenta?

Gambler 28.01.2019 18:12

Citat:

Prvobitno poslao korisnik fika93 (Poruka 75206)
izvucen sam 15-og maja 2018.Popunio sam ds 260 mjesec dana posle, ja treba da dobijem kovertu i onda da saljem dokumenta?

Ne dobijas kovertu to se ne radi vec par godina.
Treba da ti stigne mail od KCC u kome se trazi da posaljes elektronski:
-Kopije pasosa
-Izvode iz maticne knjige rodjenih
-Potvrde iz MUPa
-Ako si osudjivan i potvrdu iz suda, ako nisi ne treba
-Potvrda iz vojske o osluzenom vojnom roku.

Ako ti ne stigne ovaj mail posalji sam par meseci pre nego sto tvoj broj dodje na red, jer bez ovoga ti nece zakazati interviju. Kad ti zakazu interviju dobices novi mail sa uputstvima sta treba da radis i sta jos od dokumenata treba da pripremis.

saleee 29.01.2019 02:07

Ja koliko sam razumeo, ako ti ne traze da saljes skenirana dokumenta, ne moras ni da ih saljes

Gambler 29.01.2019 08:39

Postoji vise misljenja oko toga. Mozda je najsigurnije da, ako ne dobije taj mail, pozove KCC. Brit Simon predlaze da se posalju dokumenta.

''BritSimon
January 15, 2019 at 4:07 am

Reply
I assume you submitted your DS260?? You may have been asked to provide documents but missed the email. If I were you I would submit them regardless. Read my article about the new procedure which includes a list of the required documents.''

fika93 29.01.2019 10:07

Ocekujem u Aprilu razgovor, case mi je 15xxx.Mada cu svakako da kontaktiram KCC jer mi je cudno da jos nisam mail dobio.
Hvala na informacijama dobri ljudi!

saleee 29.01.2019 17:26

U jednoj poruci je brit napisao da ne mora da se salju dokumenta, ako ti nije stigao mail. Ali nije ni bitno, bolje za svaki slucaj da se posalju, nista nas ne kosta :) Skoro je neko napisao da je tek sad dobio mail, a 13xxx je br. Tako da nema panike, stici ce verovatno i vama koji ste 15xxx, a i meni koji sam 17xxx

SRBghost 05.02.2019 06:09

Drugari, samo opusteno i bez stresa. Ne zamarajte se sta kojekakvi Britovi pisu. Vi ste izvuceni, u proceduri ste i samo opusteno. Nikakvi dokumenti se ne skeniraju i ne salju. Sve fizicki nosite na intervju. Kad dodje do toga, dobicete listu sta treba da ponesete.

Gambler 05.02.2019 12:52

Citat:

Prvobitno poslao korisnik SRBghost (Poruka 75321)
Drugari, samo opusteno i bez stresa. Ne zamarajte se sta kojekakvi Britovi pisu. Vi ste izvuceni, u proceduri ste i samo opusteno. Nikakvi dokumenti se ne skeniraju i ne salju. Sve fizicki nosite na intervju. Kad dodje do toga, dobicete listu sta treba da ponesete.

Ne znam koliko si u toku, obzirom da si izvucen pre par godina, ali dosta stvari se promenilo od tad. Dokumenta [b]TREBA DA SE SKENIRAJU[/B], i to ne kazem ja niti Brit Simon nego americka imigraciona sluzba.
https://travel.state.gov/content/tra...documents.html

Super je sto smo izvuceni ali ne moze samo opusteno, jer bez ovih dokumenata nece zakazati interviju.
Pozdrav


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:09.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.