ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Vodič za emigrante (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=6)
-   -   USCIS Immigrant Fee (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1231)

Fridex 14.08.2013 13:45

Citat:

Prvobitno poslao korisnik LoLa Galland (Poruka 39582)
platila sam ali nigdje sluzbene potvrde.. isla sam preko Elisa na USCIS stranicama.. kako bi trebao izgledati racun? vidim da su mi u banci skinuli novce

I ja imam isti problem. platio sam 30.jula... i nikakva podvrda do sada..

oskark 18.08.2013 03:49

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Fridex (Poruka 40111)
I ja imam isti problem. platio sam 30.jula... i nikakva podvrda do sada..

Ono sto ste mogli da uradite pre nego sto ste zavrsili, da upisete mail adresu pa da vam posalju potvrdu na vas mail. Tako je bilo kada sam ja pacao. Plus je bila opcija da se stampa, sto sam ja i uradio samo sto sam ja odstampao u pdf format. :obrva:

A druga stvar je da vam to ovde uospte nece traziti. I ja sam se brinuo da imam sav dokaz da je placen, umnozio sam u par primeraka ali niko to ne trazi ovde. Eventualno mozda, MOZDA ako izadje neki konkretan problem oko toga, ali to verujem da neko treba biti baksuz

milan63 19.08.2013 21:56

fee placanje
 
Citat:

Prvobitno poslao korisnik LoLa Galland (Poruka 39582)
platila sam ali nigdje sluzbene potvrde.. isla sam preko Elisa na USCIS stranicama.. kako bi trebao izgledati racun? vidim da su mi u banci skinuli novce

Pozdrav svima.da li mozda neko ima informaciju na koji nacin je moguce platiti ovaj fee jer evo danima ne mogu da pristupim sajtu.ako neko ima slicno iskustvo neka pise cisto da znam da li ja pravim neku gresku.hvala

Fridex 20.08.2013 08:40

Evo ove se napravi novi account.
https://elis.uscis.dhs.gov/cislogin/...L=&OLDSESSION=

Meni sajt radi. Jeste malo glupav al takav je...

milan63 20.08.2013 14:25

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Fridex (Poruka 40255)
Evo ove se napravi novi account.
https://elis.uscis.dhs.gov/cislogin/...L=&OLDSESSION=

Meni sajt radi. Jeste malo glupav al takav je...

prijavio sam se ali opet kada dodjem do placanja izbacuje da postoji neka greska.zvao sam ambasadu i kazu da postoji sansa da im sajt bude blokiran i da se to desava vrlo cesto.

milan63 26.08.2013 17:54

Citat:

Prvobitno poslao korisnik milan63 (Poruka 40261)
prijavio sam se ali opet kada dodjem do placanja izbacuje da postoji neka greska.zvao sam ambasadu i kazu da postoji sansa da im sajt bude blokiran i da se to desava vrlo cesto.

Ima li jos ko ovakav problem.pokusavam danima I nista.stalno izbacuje error.da li postoji mogucnost placanja money orderom ili cekom, ili je on line iskljucivi metod?

Makovi 26.08.2013 20:47

Ne znam je li netko ovo predložio, ali možda je greška u tvom računalu. Pokušaj ocistiti privremenu memoriju internet explorera pritiskom na ctrl+shift+delete. Onda nanovo otvoriti internet pretraživač i probati ponovno. Ne znam da li možda ja to nekom IT-ovcu pametujem, eto, samo pokušavam pomoći.

milan63 26.08.2013 22:39

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Makovi (Poruka 40376)
Ne znam je li netko ovo predložio, ali možda je greška u tvom računalu. Pokušaj ocistiti privremenu memoriju internet explorera pritiskom na ctrl+shift+delete. Onda nanovo otvoriti internet pretraživač i probati ponovno. Ne znam da li možda ja to nekom IT-ovcu pametujem, eto, samo pokušavam pomoći.

Probao sam preko mobilnog I kompa I nikako ne ide.za mene sam platio bez ikakvih problema pre 4mes a sad za suprugu I cerkicu nikako.

zvercica 30.08.2013 12:16

Uplatila ali nisam dobila nikakvu potvrdu o plaćanju, tj dobila sam samo "USCIS has taken action on your application/petition and updated your account". U dnu mail-a piše da se ovaj mail ne može iskoristiti kao dokaz o plaćanju. Novac su mi skinuli sa računa. Jel zna neko kako se može doći do ovog dokaza?

johnny_nyc 30.08.2013 13:09

Citat:

Prvobitno poslao korisnik zvercica (Poruka 40426)
Uplatila ali nisam dobila nikakvu potvrdu o plaćanju, tj dobila sam samo "USCIS has taken action on your application/petition and updated your account". U dnu mail-a piše da se ovaj mail ne može iskoristiti kao dokaz o plaćanju. Novac su mi skinuli sa računa. Jel zna neko kako se može doći do ovog dokaza?

ako ne možeš doći do potvrde plaćanja sigurno na netbankingu možeš izvući dokaz da su sredstva skinuta sa računa (pod uvjetom da koristiš netbanking), ako ne možda kakva potvrda od banke.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 03:31.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.