ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interviews DV 2016 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1628)

Mariquita 24.03.2016 16:21

Ako je u pitanju srednja škola mislim da se to ne priznaje u tih 12 godina redovnog školovanja jer oni nemaju predmete kao što su matematika, fizika, hemija itd a bez tih predmeta amerikanci ne priznaju.
Mislim da je drugačije sa fakultetom, to bi trebalo da bude priznato ali nisam sigurna pa neka me neko ispravi ako grešim.

Tomislav1970 25.03.2016 04:21

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Gandy77 (Poruka 60140)
Pozdrav. Na ovom forumu sam vise od dve godine ali do sada sam bio samo posmatrac. Devojka i ja smo se odvojeno prijavili ali sam ja naknadno saznao ovde na forumu da moju diplomu ne priznaju (Bogoslovija). Tako da nam ostaje njena prijava.

Citat:

Prvobitno poslao korisnik BetterFuture (Poruka 60141)
Nista ne brinite. Imacete dovoljno vremena za sve. A i vi ste i dalje "u bubnju" ako imate 12 godina skolovanja u nizu (redovno zavrsena srednja skola). Samo opusteno i srecno nam svima u maju!

Iskustvo clana je da se srednja teoloska (bogoslovija) NE PRIZNAJE
http://www.zelenalutrija.com/forum/s...0&postcount=36

BetterFuture 25.03.2016 08:28

Da, da, tako je, ja po automatizmu odmah pomislio da je u pitanju diploma fakulteta. Nisam ni razmisljao o srednjoj teoloskoj. Izvinjavam se Gandy77

Mablica 01.04.2016 11:12

Pozdrav drugari,

Cerkica nam je primila MMR pre 10 dana, obavestili smo ordinaciju i sluzbenika, i poslali brzom postom karton imunizacije (Ord. Smiljaniceva)

Dokrotka nam je rekla da dete mora ponovo da se pregleda jer je proslo vise od mesec ipo dana ali nece nam dodatno naplacivati...

Sluzbenik nas je danas zvao da nas obavesti da cemo imati okvirno interviju pocetkom maja, javice nam najkasnije do 10-og aprila tacan termin..

javljam tamo posle intervijua.... ajd u zdravlje!



01.05.2013.Selected CN 2014EU00048xxx

Cut-off------------------------------------ 43150 :nene:

01.05.2015. Selected!!!! CN 2016EU00018xxx :naughty:
24.07.2015. Poslat ds formular prosireni (zena ja i cerkica)
03.11.2016. Zakazan lekarski u Smiljanicevoj u 9:30
04.02.2016. Zakazan intervju

jasmin_nikol 03.04.2016 09:23

Dragi forunasi, jedno pitanje mozda neprimereno (ali suprug i ja strepimo da ipak gledaju godine prilikom izbora kandidata). Mi imamo 40 godina. Kako vi stojite sa godinama? Suprug je ubedjen da gledaju ipak mladje bracne parove... Ja znam mnoge moje Bosance koji su silom prilika bili prinudjeni da napuste Balkan i sa 45 i snalazili se u Americi, pa sad....ja imam neverovatnu volju, zelju, nadu...ako nas izvuku na lutriji da idemo zbog dece.

JelenaX 03.04.2016 15:00

Mi smo izvučeni sa 40, a ima i onih preko 60, tako da nema to veze...

jasmin_nikol 03.04.2016 17:12

Hvala puno! U iscekivanju jos mesec dana....do tada, citam forum, radujem se vama koji odlazite i sirite pozitivnu energiju. Sve najbolje svima zelim!

BetterFuture 03.04.2016 22:47

Ja imam 42, a osecam se kao da imam 22...i imam neverovatnu volju, zelju, nadu...

bordi888 03.04.2016 23:17

Evo o godinama, bas me je interesiralo to pitanje? Mnogo malo sam sretao komentare o broj godina forumasa koji su imali srecu i odlazili odavde. Mozda nije mesto ovde na ovu temu, ali moram da kazem da sam i ja bio malo skeptic oko broj godina i mogucnosti izvlacenja, ja imam 38, ali stvarno ne racunam da je toliki broj jer se osecam kao da mogu sve uraditi, naravno najprije moramo da dobijemo na lutriji i da idem odavde, jer bukvalno ovde se gusimo (ja i moja supruga)...

Tikica 04.04.2016 12:16

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Mablica (Poruka 60211)
Pozdrav drugari,

Cerkica nam je primila MMR pre 10 dana, obavestili smo ordinaciju i sluzbenika, i poslali brzom postom karton imunizacije (Ord. Smiljaniceva)

Dokrotka nam je rekla da dete mora ponovo da se pregleda jer je proslo vise od mesec ipo dana ali nece nam dodatno naplacivati...

Sluzbenik nas je danas zvao da nas obavesti da cemo imati okvirno interviju pocetkom maja, javice nam najkasnije do 10-og aprila tacan termin..

javljam tamo posle intervijua.... ajd u zdravlje!



01.05.2013.Selected CN 2014EU00048xxx

Cut-off------------------------------------ 43150 :nene:

01.05.2015. Selected!!!! CN 2016EU00018xxx :naughty:
24.07.2015. Poslat ds formular prosireni (zena ja i cerkica)
03.11.2016. Zakazan lekarski u Smiljanicevoj u 9:30
04.02.2016. Zakazan intervju

Drago mi je da je sve ok :grin:
Javite datum intervjua i srecno!


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 17:55.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.