ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interviews DV 2016 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1628)

johnywalker 21.05.2015 11:29

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Jelence13 (Poruka 54822)
HVALA PUNO na informaciji, nazvacemo da vidimo sta sve treba od dokumenata. I jos samo jedno pitanje na koji mail javljaju termin intervijua, na onaj u obrazcu ds 260 ili onaj koje je ostavila prilikom prijave na na DV 2016? Posto ona nema pojma koji je mail stravila prilikom prijave :D :D :grin::grin:

________________________________

DV 2015 - HAS NOT BE SELECTED
DV 2016 - HAS NOT BE SELECTED

informaciju za intervju dobiješ na e-mail koji si ostavila kada si se prijavila na lutriju. Međutim ako i ne zna koju je adresu koristila nije problem. Pratiš visa bulletin i vidjet ćeš kada će njen broj doći na red. Onda ode na stranicu gdje je provjerila da li je izvučena i tamo se promijeni poruka i umjesto što je pisalo da je izvučena sada će pisati kada i gdje joj je zakazan intervju.

Jelence13 21.05.2015 22:04

Citat:

Prvobitno poslao korisnik johnywalker (Poruka 54824)
informaciju za intervju dobiješ na e-mail koji si ostavila kada si se prijavila na lutriju. Međutim ako i ne zna koju je adresu koristila nije problem. Pratiš visa bulletin i vidjet ćeš kada će njen broj doći na red. Onda ode na stranicu gdje je provjerila da li je izvučena i tamo se promijeni poruka i umjesto što je pisalo da je izvučena sada će pisati kada i gdje joj je zakazan intervju.

Molim te mozes li mi jos samo objasniti kako da pratimo visa bulletin? Isla sam na ovaj link http://travel.state.gov/content/visa.../bulletin.html medjutim pojma nemam gdje i kako se taj broj prati
:==D::==D::==D:

Hvala i izvini na smaranju :1072:

johnywalker 21.05.2015 22:08

koji je case number od sestre pod kojim je izvučena? 2016EUxxxx koja su prva dva broja pa ti mogu reći kada može očekivati intervju.

Jelence13 21.05.2015 22:43

Citat:

Prvobitno poslao korisnik johnywalker (Poruka 54847)
koji je case number od sestre pod kojim je izvučena? 2016EUxxxx koja su prva dva broja pa ti mogu reći kada može očekivati intervju.

case number je 2016EU00016XXX

:==D::==D::==D::==D:

:1072:

maki90 21.05.2015 23:08

Treba samo malo da se procita forum i naci ces bruku ali bruku odgovora na svoja pitanja ili barem vecinu. Ovako samo postavljas neka osnovna pitanja na kojima ima milion odgovora i zatrpavas temu. Uzmi fino procitaj sve tj sto vise pa ces se upoznati, ima dovoljno vremena pa onda poslije pitanja postavljaj kad negdje zapnes. Pitas za ljekarski i vakcine a nisi jos ni DS sredila (ili moyda jesi) polahko bre djevojko imas vremena na pretek. Bolje ti je da ti sama iscitas i nadjes odgovore, bolje ces znati i razumijeti a ne da slusas sta ti je rekao neki maki90 ili johnywalker i ne mozes reci da ne mozes naci, kad su to teme koje je skoro najlakse naci. Cak na drugoj strani ove teme jedan clan koji je kontaktirao odgovorne ljude je rekao koji je broj i oni su mu rekli kad bi mogao da ima intervju. Samo treba malo citat.

http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=205

http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=162

http://www.zelenalutrija.com/forum/s...t=1464&page=76

johnywalker 21.05.2015 23:16

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Jelence13 (Poruka 54848)
case number je 2016EU00016XXX

:==D::==D::==D::==D:

:1072:

Ocekuj termin za intervju tamo nekada oko Januara. Visa bulletin za 2016 pocinje tek za koji mjesec da izlazi, pa pratis koji su brojevi objavljeni. Ali kao sto vec maki90 rece, sce ti je ovdje vec objasnjeno, samo malo prelistaj i potrazi.

Jelence13 21.05.2015 23:29

Citat:

Prvobitno poslao korisnik johnywalker (Poruka 54851)
Ocekuj termin za intervju tamo nekada oko Januara. Visa bulletin za 2016 pocinje tek za koji mjesec da izlazi, pa pratis koji su brojevi objavljeni. Ali kao sto vec maki90 rece, sce ti je ovdje vec objasnjeno, samo malo prelistaj i potrazi.

Hvala vam puno i izvinjavam se sto zatrpavam temu al znas kako je euforija ne znam gdje gonim :grin::grin::grin:

Danica 22.05.2015 13:59

@ Tikica:
mi smo danas popunili DS-260 za sva tri clana porodice (muz, dete, ja) i poslali, mozes da me utefteris u dokument: datum slanja obrasca 22.maj 2015

Tikica 23.05.2015 13:33

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Danica (Poruka 54863)
@ Tikica:
mi smo danas popunili DS-260 za sva tri clana porodice (muz, dete, ja) i poslali, mozes da me utefteris u dokument: datum slanja obrasca 22.maj 2015

:bravo::bravo::bravo:
Upisala :grin:

Sad si mirna do septembra, a onda polako prikupljanje dokumentacije, lekarski...iiiii :1081:
Ja evo polako već prvim planove. Piši obavezno kako sve prolazi, tvoje iskustvo će nam svima puno značiti!

miga 25.05.2015 16:33

Juce sam zaboravila da upisem moj CN broj: 2016EU4XXX SKOPJE,MKD

Pozdrav


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:53.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.