ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Druga koverta (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=4)
-   -   druga koverta za dv 2011 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=731)

Bode 30.08.2010 08:58

druga koverta za dv 2011
 
Jutros je stigla druga koverta iz KCC-a. Razgovor u ambasadi je zakazan za 19. 10.

:bravo:

dreadnot 30.08.2010 09:08

Vidim ja da ces ti brzo za nama... samo napred!

Score 30.08.2010 09:40

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Bode (Poruka 17807)
Jutros je stigla druga koverta iz KCC-a. Razgovor u ambasadi je zakazan za 19. 10.

:bravo:

Ti si 5xxx a ja sam 8xxx....znaci i moja bi trebala ovih dana!! :1072::bravo:

Bode 30.08.2010 10:30

Hvala dreadnot...:ziveli2:

Score, u tom slucaju ocekuj kovertu narednih dana, pa da konacno zavrsimo sve kako treba. :bravo:

Score 30.08.2010 13:32

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Bode (Poruka 17811)
Hvala dreadnot...:ziveli2:

Score, u tom slucaju ocekuj kovertu narednih dana, pa da konacno zavrsimo sve kako treba. :bravo:

Bode, zaboravi na predhodnu poruku, samo sto sam to napisao, pogledah u sanduce i kad ja tamo a ono - KOVERTA ko vrata! Yeaaaah!!!

Ali ne pise sta treba da donesem, nego kaze pogledaj pod 4. www.dvslectee.state.gov... jel i tebi to isto pise?

Bode 30.08.2010 13:43

I kod mene je isti slucaj.
Hvala lavex

Good Spirit 30.08.2010 20:30

Zanimljivo je da Score sa manjim brojem ima kasnije intervju od Bode. :)

Inače nema ništa bolje nego kada dobiješ mali broj i sve možeš da završiš do kraja godine (naravno onima kojima odgovara)

Srećno!

Score 31.08.2010 07:58

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Good Spirit (Poruka 17822)
Zanimljivo je da Score sa manjim brojem ima kasnije intervju od Bode. :)

Inače nema ništa bolje nego kada dobiješ mali broj i sve možeš da završiš do kraja godine (naravno onima kojima odgovara)

Srećno!

Good Spirit, pobrk'o si nas... ja sam 8xxx sa inyervjuom 14-og, a Bode 5xxx 19-og....:blink: Ja imam veci broj i intervju ranije...zato sto spadamo u isti cut off number a mozda i to igra ulogu da ja idem u Budimpestu u US Embassy ne u Beograd.

Bode 31.08.2010 10:06

Score, i meni je bilo malo cudno, ali si verovatno u pravu posto su u pitanju dve ambasade. Bilo kako bilo, sve smo blizi cilju.

Ivana MS 31.08.2010 12:33

Kontaktirala sam ambasadu juce jer bi i mi trebalo da po case number-u imamo razgovor u ambasadi u oktobru...malo mi je prerano ,pa sam zvala ambasadu da se raspitam oko cele situacije...i rekli su nam da i nemamo zakazan razgovor za oktobar.....
...po njemu je nasa koverta stigla kasnije i samim tim ,kasnije procesuirana,tako da mi cekamo novembar.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 04:36.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.