ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Druga koverta (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Stigla druga..ali problem (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=796)

Bibinomad 08.11.2010 22:50

Stigla druga..ali problem
 
Stigla i meni druga koverta,medjutim buduci da sam poprilicno prelistavao forum kao i zvanicni sajt za GC..bas sam na mukama..naime citao sam na ranijem postu kako su lika odbili jer mu nisu prihvatili zanimanje http://www.zelenalutrija.com/forum/s...p?t=510&page=2 .Pa sad buduci da sam planirao da idem na tu soluciju(treci stepen) a gledao sam http://online.onetcenter.org/link/summary/33-9032.00 ,tu imam radnog iskustva,jednostavmo neznam,dali uopste ima neke sanse?Ako neko zna nesto vise o takvim slucajevima kod nas,nek napise nesto.

dragance 08.11.2010 23:40

U kom poslu imaš radno iskustvo i da li možeš da ga dokažeš? (ako je na crno odma zaboravi)

Bibinomad 09.11.2010 00:16

Bas kao na linku,Guard, Security.Uredno sam prijavljen i imam vise od dve godine radnog iskustva.

dragance 09.11.2010 00:26

Pogledao sam..nažalost moram da te razočaram, taj posao pripada zoni 2 a oni traže minimum 4...

Citat:

have two years of experience in an occupation that is designated as Job Zone 4 or 5, classified in a Specific Vocational Preparation (SVP) range of 7.0 or higher.

Bibinomad 09.11.2010 00:31

Iskreno receno,malo sam se ponadao,kada mi je stigla koverta ali sam i pretpostavio da tu nemam nekakvih sansi.

ZeljkoUSA 09.11.2010 09:43

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Bibinomad (Poruka 19628)
Iskreno receno,malo sam se ponadao,kada mi je stigla koverta ali sam i pretpostavio da tu nemam nekakvih sansi.

Ne bi da ti stajem na muku, ali istrazivanje je trebalo uraditi pre prijavljivanja, kako ne bi dolazio u ovakvu situaciju...
Da ne pominjem da je mogao biti izvucen neko ko ispunjava uslove, umesto tebe... :udri:

nemili 09.11.2010 14:59

Citat:

Prvobitno poslao korisnik ZeljkoUSA (Poruka 19630)
Da ne pominjem da je mogao biti izvucen neko ko ispunjava uslove, umesto tebe... :udri:

Zato se izvlači više od predviđenog broja. Niko nije u ovakvim situacijama oštećen, sem ljudi kao Bibinomad koji se ponadaju pa se razočaraju...

dragance 09.11.2010 15:54

Citat:

Prvobitno poslao korisnik nemili (Poruka 19631)
Zato se izvlači više od predviđenog broja. Niko nije u ovakvim situacijama oštećen, sem ljudi kao Bibinomad koji se ponadaju pa se razočaraju...

Željko je verovatno mislio na to da je neko ko zadovoljava uslove bio na Bibinomadovom mestu sada bio sa zelenom kartom.Teorijski, što više aplikacija koje ne ispunjavaju uslove -> manje šanse za nekoga ko ispunjava

steelers 09.11.2010 16:37

kako ja da se pronadjem na ovom O. Netu bas me zanima, posto sam ovo tek sad otkrio :-_-;:

nemili 09.11.2010 16:45

Citat:

Prvobitno poslao korisnik dragance (Poruka 19633)
Željko je verovatno mislio na to da je neko ko zadovoljava uslove bio na Bibinomadovom mestu sada bio sa zelenom kartom.Teorijski, što više aplikacija koje ne ispunjavaju uslove -> manje šanse za nekoga ko ispunjava

Od broj aplikacija varira i broj dobitnika. Ako se ne varam prošle godine je bilo oko 400 a godinu dana ranije oko 500. Mi naravno ne možemo da znamo koje su tačno kvote u odnosu prijavljenih i izvučenih.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 15:13.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.