ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Vencanje pred intervju (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1495)

GreenM 13.10.2014 14:27

Vencanje pred intervju
 
S obzirom da se ove godine procedura promijenila (DS260 umjesto slanja koverti), zanima me da li vjencanje, tj. otkljucavanje aplikacije da bi se dodao jos jedan clan moze da utice na zakazivanje intervjua? Molim sve dobitnike DV2015 koji planiraju, ili su se vjencali pred intervju, da se jave sa informacijama... Hvala :1072:

dulei86 13.10.2014 15:38

Citat:

Prvobitno poslao korisnik GreenM (Poruka 49469)
S obzirom da se ove godine procedura promijenila (DS260 umjesto slanja koverti), zanima me da li vjencanje, tj. otkljucavanje aplikacije da bi se dodao jos jedan clan moze da utice na zakazivanje intervjua? Molim sve dobitnike DV2015 koji planiraju, ili su se vjencali pred intervju, da se jave sa informacijama... Hvala :1072:

Ja se venčavam za 7 dana, pa ću ti javiti kako je prošla procedura nakon toga. Ja mislim da je to ove godine jednostavnije, bas iz razloga što je sve online pa se lako izmeni.

nikola_g 13.10.2014 16:48

Citat:

Prvobitno poslao korisnik GreenM (Poruka 49469)
S obzirom da se ove godine procedura promijenila (DS260 umjesto slanja koverti), zanima me da li vjencanje, tj. otkljucavanje aplikacije da bi se dodao jos jedan clan moze da utice na zakazivanje intervjua? Molim sve dobitnike DV2015 koji planiraju, ili su se vjencali pred intervju, da se jave sa informacijama... Hvala :1072:

Jas se vencav pred da go pratam ds260. Malku kasno go isprativ na 30.07 no sakav da bide pred popolnuvanjeto na formularot za da izbegnam nekoi dodatni komplikacii. Mislam deka na intervjuto ke treba da nosite sliki i drugi dokazi deka ste podolgo vreme zaedno i deka brakot ne e zaradi zelenata karta.

TheNjegos 14.10.2014 07:16

Pozdrav svima, imao bih jos jedno pitanje na ovu temu uskoro bi trebalo da se vencam pa me zanima da li da cekam sa dodavanjem supruge na DS260 dok ne izvadi novi pasos sa mojim prezimenom, tj. Da li uopste i mora da vadi novi pasos ili aplikaciju mozeno popuniti i uz njen sadasnji pasos?
Pozdrav i hvala unapred!

GreenM 14.10.2014 17:37

Hvala svima mnogo na odgovorima :) Dokaz da brak nike iz koristi nece biti problem, plasila sam se samo da ne utice na zakazivanje intervjua. Srecno svima i javljajte iskustva :)

deep_dish 22.12.2014 17:43

ima li informacija?
 
Da li je neko do sada mijenjao status pred intervju i kako je to proslo?

vuxanne 22.12.2014 20:31

Citat:

Prvobitno poslao korisnik TheNjegos (Poruka 49500)
Pozdrav svima, imao bih jos jedno pitanje na ovu temu uskoro bi trebalo da se vencam pa me zanima da li da cekam sa dodavanjem supruge na DS260 dok ne izvadi novi pasos sa mojim prezimenom, tj. Da li uopste i mora da vadi novi pasos ili aplikaciju mozeno popuniti i uz njen sadasnji pasos?
Pozdrav i hvala unapred!

Ja ostavih svoje prezime i istu adresu pa morah da vadim novi pasos svakako. Da sam znala, mozda bi i promenila devojacko prezime. Ima negde u sitnim slovima ne secam se gde sam videla - u slucaju promene bracnog statusa zena mora da vadi pasos, pa sve i nek je ista istacka. Ja imam dva pasosa samo su slika i vreme trajanja razliciti. Pasos ce joj biti jedini dokument kad odete u stranu zemlju a nijma nije isto npr Djordjevic i Dordevic a kamoli dva razlicita prezimena. Npr kad nosis pasos da trazis SSN i slicno.

SRBghost 23.12.2014 08:39

Citat:

Prvobitno poslao korisnik vuxanne (Poruka 51033)
...a nijma nije isto npr Djordjevic i Dordevic a kamoli dva razlicita prezimena. Npr kad nosis pasos da trazis SSN i slicno.

Ja vise puta ponavljao novim clanovima koji su konkurisali za DV2016, ali bilo je pametnih novih koji su uspelida ubede ljude da je sve jedno. Vidim ja, bice kukanja 5. maja....

srecica 23.12.2014 11:11

Pa nije isto ni nama...ko god se prijavio sa imenom i prezimenom kako piše u pasošu nema frke :1081:

animal 24.12.2014 18:22

Citat:

Prvobitno poslao korisnik vuxanne (Poruka 51033)
Ja ostavih svoje prezime i istu adresu pa morah da vadim novi pasos svakako. Da sam znala, mozda bi i promenila devojacko prezime. Ima negde u sitnim slovima ne secam se gde sam videla - u slucaju promene bracnog statusa zena mora da vadi pasos, pa sve i nek je ista istacka. Ja imam dva pasosa samo su slika i vreme trajanja razliciti. Pasos ce joj biti jedini dokument kad odete u stranu zemlju a nijma nije isto npr Djordjevic i Dordevic a kamoli dva razlicita prezimena. Npr kad nosis pasos da trazis SSN i slicno.

Interesuje me gdje si pročitala ta sitna slova za novi pasoš? Supruga je zadržala svoje prezime upravo zbog toga da se ne bi cimali oko ponovnog vadjenja pasoša.. Poslao sam mail ambasadi vezano za to ali još nema nikakvog odgovora...

vuxanne 24.12.2014 19:17

Citat:

Prvobitno poslao korisnik animal (Poruka 51080)
Interesuje me gdje si pročitala ta sitna slova za novi pasoš? Supruga je zadržala svoje prezime upravo zbog toga da se ne bi cimali oko ponovnog vadjenja pasoša.. Poslao sam mail ambasadi vezano za to ali još nema nikakvog odgovora...

U MUP-u. Srecom su promenili sad klikni, neko razuman se pojavio u MUP-u.

tacka 5. druge javne isprave kojima se dokazuju podaci iz zahteva - ukoliko za to postoji potreba ( npr. izvod iz matične knjige rođenih, izvod iz matične knjige venčanih ukoliko je pri venčanju promenjeno prezime, i dr.);

2006-te je pisalo svaka udata zena je obavezna da izvadi novi pasos u roku od 6 meseci nakon udaje (ne pominjuci promenu prezimena i adrese - ako se do nje desi). Opet kontala sam, pa dobro nek imam noviji pasos, ionako mi je prethodni imao jako puno viza unutra, maltene nisam imala mesta gde da stavljam nove (mislim oko 14 ih je bilo).

vuxanne 24.12.2014 19:22

Citat:

Prvobitno poslao korisnik srecica (Poruka 51057)
Pa nije isto ni nama...ko god se prijavio sa imenom i prezimenom kako piše u pasošu nema frke :1081:

Problem je sto u pasosu moze da pise Đorđević a ne Dordevic. Koliko znam iz iskustva svog druga koji ima slovo Đ u prezimenu - maltene je nemoguce dobiti npr u pasosu Djordjevic a da ne govorim o Djordjevich ili slicno. Moje drugarice iz Rusije imaju lepo u pasosu npr. Јововић i pored toga na engleskom pronounciation npr. Yovovich. Pa kad god vidis neko rusko prezime u SAD, lako je skontati kako se cita jer ga oni ne pisu kao mi bukvalno prevedeno na latinicu vec onako kako se na engleskom cita.

Cula sam da je neko promenio prezime cim je dobio drzavljanstvo zato sto se prezivao Đerotić (ili nesto slicno tome) ili na engleskom Djerotic tj Di-dzej-erotik.

srecica 24.12.2014 21:44

Zaista ne znam za dj, znam za ć...mi svi imamo ć u prezimenu...sad gledala svoj pasoš,glavni meni da ga tako nazovem ima ć,tačno onako kako se zovem i prezivam a donji deo kaji ima ispred srb e tu je ć pretvoreno u c...i na sinovljevoj potvrdi da je uspešno prijavljen na lutriju u prezimenu stoji c a ne ć...msm da Ameri kapiraju to pretvaranje slova jer je sve napisano latinicom.

vuxanne 25.12.2014 04:22

Citat:

Prvobitno poslao korisnik srecica (Poruka 51088)
Zaista ne znam za dj, znam za ć...mi svi imamo ć u prezimenu...sad gledala svoj pasoš,glavni meni da ga tako nazovem ima ć,tačno onako kako se zovem i prezivam a donji deo kaji ima ispred srb e tu je ć pretvoreno u c...i na sinovljevoj potvrdi da je uspešno prijavljen na lutriju u prezimenu stoji c a ne ć...msm da Ameri kapiraju to pretvaranje slova jer je sve napisano latinicom.

Moj je pre ovakav

http://i.bullfax.com/imgs/02cfe8f856...72ad20a9ee.jpg

srecica 25.12.2014 10:03

Isto sve,to su novi pasoši...sad i ako se neko zeznuo sa imenom i prezimenom pa napisao kao ovo gore,donji deo ukazuje da je u pitanju ista osoba,na to sam mislila.

SRBghost 25.12.2014 10:29

Citat:

Prvobitno poslao korisnik srecica (Poruka 51088)
Zaista ne znam za dj, znam za ć...mi svi imamo ć u prezimenu...sad gledala svoj pasoš,glavni meni da ga tako nazovem ima ć,tačno onako kako se zovem i prezivam a donji deo kaji ima ispred srb e tu je ć pretvoreno u c...i na sinovljevoj potvrdi da je uspešno prijavljen na lutriju u prezimenu stoji c a ne ć...msm da Ameri kapiraju to pretvaranje slova jer je sve napisano latinicom.

AMAN LJUDI VEC JEDNOM!!!!! NE, Ameri ne zele da kapiraju nista. Ako nisi napisao prezime onako kako ti je receno, to jest ako neko nije u stanju da isprati jednostavan zahtev toga tipa, (Đ nije DJ vec D) ZAVRSIO/LA SI SA LUTRIJOM ZA OVU GODINU. Zbog toga u tom donjem delu, posle SRB i stoji kako treba da se pise. Tu je Đ UVEK D.

SRBghost 25.12.2014 10:31

Ako niste 100% sigurni u nesto - CUTITE!!!! Nemojte drugima da upropastavate zivote.

srecica 25.12.2014 12:23

Oladi prijatelju,i ne deri se...kako bi iko mogao nekome da upropasti zivot ako to nije sam učinio?

IgorMAD 25.12.2014 17:05

Kako god da ste napisali ime na prijavi, necete imati problema u ambasadi.
Nemojte samo da panicite bez razloga :)

srecica 25.12.2014 20:49

Tako je,naučili oni odavno i da izgovaraju naša slova,onako sa naglaskom...uostalom kad znaju tečno da kažu a i da pišu Djoković zašto ne bi i sva ostala prezimena :1081:

TheNjegos 28.12.2014 17:32

Pozdrav ljudi imam slicno iskustvo sa slovom Đ ( u pasosu je tako) moje prezime ga sadrzi. Tako da je za Amere to D i kraj, dakle ne postoji Dj kod njih. Dva puta bio u USA i uvek viza bila na D. U slucaju GCa nedavno sam dodavao suprugu na DS 260 i lepo dobio pismo od nasih ljudi iz ambasade, MOLIMO VAS DA OBRATITE PAZNJU KAKO STE NAPISALI VASE PREZIME. I naravno mahinalno sam napisao DJ umesto D. I da imaju potpuno pravo da vas odbiju na intervjuu ako niste stavili D umesto DJ.

SRBghost 29.12.2014 08:11

Citat:

Prvobitno poslao korisnik srecica (Poruka 51101)
Oladi prijatelju,i ne deri se...kako bi iko mogao nekome da upropasti zivot ako to nije sam učinio?

Eto, na primer ti bi im pomogla sa svojim postovima, pa te molim da to ne radis vise, OK? Kada su se popunjavale prijave, mnogi su trazili pomoc, znas to je taj momenat kada stavis svoju sudbinu u necije ruke na momenat, ocekujuci pomoc, pa su sa takvim komentarima nekima uskratili sansu ove godine. Igrom slucaja poznajem jednog coveka koji je pre 4 godine odbijen upravo zbog toga.

P.S. Nismo prjatelji i ne zelim da "ladim" kada neko iznosi pogresne informacije potkovane sopstvenim neznanjem. Ne diskutujemo ovde o broju kostica u jabuci vec pokusavamo da nekome pomognemo.

srecica 29.12.2014 11:54

Tačno, nismo prijatelji,to se tako kaze...valjda znaš pametnjakoviću! Evo sad ću odmah da prestanem kako da ne,tebe sam čekala da mi to kazeš.Vidi ovako ja sam pozitivna osoba,pa ako negde i pogrešim šta sa tim?Ljudi nisu retardirani, svakako pročitaju SVE što ih zanima i ne oslone se na jedan post forum zato i sluzi!A ti ćeš da oladiš,jašta ćeš i nećeš se više kačiti na moje postove...da sam na tvom mestu,vreme bi utrošila na pripremu za intervju i sve šta me čeka :obrva:

SRBghost 30.12.2014 11:31

Da li cu se kaciti na neciji post ili ne, to je stvar moga izbora tako da - sorry. Kacicu se samo kada vidim da se drugima salju pogresne informacije. Sto se vasih ostalih postova tice - kompletno me ne interesuje da ih komentarisem. Ionako je cela procedura za nekoga drugog, zar ne? Pa, ako se on ne oglasava, zasto bih se ja strecao oko tudjih postova.

Hvala na brizi oko mog vremena, ali papiri su vec spremni, cekamo samo lekarski i intervju, tacno znam gde idem, gde cu da zivim prvih godinu dana, kada i gde pocinjem da radim, tako da oko toga ne treba da se brinete.

Da rezimiramo - molio sam da ne delite savete za koje niste 100% sigurni i dalje stojim iza togao. Stavljam vas na ignore listu, tako da me vasi postovi ubuduce uopste nece doticati, a vasem sinu zelim svu srecu ovog sveta i da mu se u maju, uz Boziju pomoc, ispuni zelja.

vuxanne 30.12.2014 21:14

Nemojte se svadjati, ajde malo mir brate mir, niko nije kriv. Aga aga aga niko nije krava... Dajte mali prstic pa da se pomirite...

Dakle da sumiram za sve one koji treba da popunjavaju formulare ovo nam je azbuka:

A, B, V, G, D, D, E, Z, Z, I, J, K, L, Lj, M, N, Nj, O, P, R, S, T, C, U, F, H, C, C, Dz, S (ako nisam u pravu ispravite me)

Broj karaktera koje napisete jednom na bilo koju prijavu za dokument u SAD mora UVEK da vam je jednak. Dakle: Djordjevic nije jednako Dordevic niti je Jovovich jednako Jovovic

Ako niste sigurni pogledajete u pasosu iza ovo SRB (evo vam slike dva primera)

http://i.bullfax.com/imgs/02cfe8f856...72ad20a9ee.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedi..._Serbia_ID.jpg

srecica 30.12.2014 22:55

Mnogo se potresoh oko ovog ignore :1081: a tebi W.svaka cast na savetima i vremenu:bravo:

Tomislav1970 30.12.2014 23:02

Molim admina da obrise ovu poruku jer ja ne znam kako
Hvala

dream of californication 31.12.2014 08:39

Sve prethodno sam razumela (ispravite ako nije tako :) ), pri udaji i zadrzavanju devojackog prezimena ne menja se pasos. Nego, igra li ulogu adresa prebivalista, po udaji ce biti promenjena?

Takodje, u septembru 2015. istice mi i licna karta, gde bih pri obnovi stavila i novu adresu, tu istu koja ce se po udaju promeniti :)

Pitanje je u vidu sumiranja, ispravite ako sam napravila gresku :blink:

Americano 31.12.2014 11:28

Pozdrav ljudi, imam pitanje vezano za vjenacanje prije ambasade. Moja vjerenica je izvucena na lutriju,sredinom novembra poslali smo ispunjeni formular samo za nju kao single jer nije bilo drugih opcija u formularu ali sam dobio neke informacije da je bitno samo da se vjencamo prije intervjua i da o tome obavijestimo ambasadu kako bi joj promjenii status i da nece biti problema. Poslali smo dokumenta malo kasnije ali sam ovdje na forum citao o iskustvima ljudi koji su isto tako kasnili sa slanjem dokumentacije od datuma izvlacenja i da nije bilo problema,ako neko ima slicna iskustva vezano za gore pomenutu pricu neka pise. E i da li neko moze da mi kaze s obzirom da smo poslali tek u novembar a broj joj je dosta nizak kad mozemo ocekivati neki odgovor iz kentakija? HVALA

vuxanne 31.12.2014 15:15

Citat:

Prvobitno poslao korisnik dream of californication (Poruka 51166)
Sve prethodno sam razumela (ispravite ako nije tako :) ), pri udaji i zadrzavanju devojackog prezimena ne menja se pasos. Nego, igra li ulogu adresa prebivalista, po udaji ce biti promenjena?

Takodje, u septembru 2015. istice mi i licna karta, gde bih pri obnovi stavila i novu adresu, tu istu koja ce se po udaju promeniti :)

Pitanje je u vidu sumiranja, ispravite ako sam napravila gresku :blink:

Pitaj nadlezne institucije (u ambasadi i u MUP-u).

Moj primer - menjala sam pasos i nakon zadrzavanja svog prezimena i nakon ostanka na istoj adresi. Tad je u MUP-u pisalo da zena zakonski mora da vadi pasos nakon udaje i kvit. Nikakvi pod slucajevi, nikakve po varijacije. Sad sam videla na sajtu - ako za to razlog postoji i slicno.

vuxanne 31.12.2014 15:17

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Americano (Poruka 51169)
Pozdrav ljudi, imam pitanje vezano za vjenacanje prije ambasade. Moja vjerenica je izvucena na lutriju,sredinom novembra poslali smo ispunjeni formular samo za nju kao single jer nije bilo drugih opcija u formularu ali sam dobio neke informacije da je bitno samo da se vjencamo prije intervjua i da o tome obavijestimo ambasadu kako bi joj promjenii status i da nece biti problema. Poslali smo dokumenta malo kasnije ali sam ovdje na forum citao o iskustvima ljudi koji su isto tako kasnili sa slanjem dokumentacije od datuma izvlacenja i da nije bilo problema,ako neko ima slicna iskustva vezano za gore pomenutu pricu neka pise. E i da li neko moze da mi kaze s obzirom da smo poslali tek u novembar a broj joj je dosta nizak kad mozemo ocekivati neki odgovor iz kentakija? HVALA

Welcome to the club. Mnoge je nas priprema za dolazak ovamo na kraju i vencala. A sad valjda ces naci negde odgovor na to pitanje, sama tema tako zvuci, zar nije neko do sad napisao odgovor... Sigurna sam da jeste na nekoj drugoj temi pretrazi malo forum. Npr. ovde:

Vencanje pre razgovora u Abasadi?Da ili ne?
Vencanje nakon izvlacenja

Americano 29.04.2015 09:34

Cao ljudi :) evo ja opet da se javim na ovu temu. Konacno je dobijen intervju za ambasadu za 2 jun. Sad mi planiramo da se vjencamo u narednih nedelju dana i da o tome obavijestimo ambasadu,zanima me da li moja koja sve dokumenta osim pasosa naravmo moja buduca supruga(nosilac) mora da imam na novom prezimenu kad budemo predavali dokumenta u ambasadu?
Ako neko ima ovu informaciju bio bih veoma zahvalan na odgovoru.

Americano 29.04.2015 10:12

Cao ljudi :) evo ja opet da se javim na ovu temu. Konacno je dobijen intervju za ambasadu za 2 jun. Sad mi planiramo da se vjencamo u narednih nedelju dana i da o tome obavijestimo ambasadu,zanima me da li moja koja sve dokumenta osim pasosa naravmo moja buduca supruga(nosilac) mora da imam na novom prezimenu kad budemo predavali dokumenta u ambasadu?
Ako neko ima ovu informaciju bio bih veoma zahvalan na odgovoru.

Sale2322 30.04.2015 11:34

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Americano (Poruka 53288)
Cao ljudi :) evo ja opet da se javim na ovu temu. Konacno je dobijen intervju za ambasadu za 2 jun. Sad mi planiramo da se vjencamo u narednih nedelju dana i da o tome obavijestimo ambasadu,zanima me da li moja koja sve dokumenta osim pasosa naravmo moja buduca supruga(nosilac) mora da imam na novom prezimenu kad budemo predavali dokumenta u ambasadu?
Ako neko ima ovu informaciju bio bih veoma zahvalan na odgovoru.

Pozdrav, nisam bas razumeo ko sta menja od prezimena, ali treba Vam novi pasos, a da biste izvadili novi pasos na novo prezime mora prvo da se izvadi nova licna karta, takav je proces sada, tako da je moj savet da malo pozurite. Posle toga iz supa i suda sve vadite na novo prezime kao i lekarski...

johnny_nyc 30.04.2015 20:21

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Americano (Poruka 53288)
Cao ljudi :) evo ja opet da se javim na ovu temu. Konacno je dobijen intervju za ambasadu za 2 jun. Sad mi planiramo da se vjencamo u narednih nedelju dana i da o tome obavijestimo ambasadu,zanima me da li moja koja sve dokumenta osim pasosa naravmo moja buduca supruga(nosilac) mora da imam na novom prezimenu kad budemo predavali dokumenta u ambasadu?
Ako neko ima ovu informaciju bio bih veoma zahvalan na odgovoru.

Kada se vjencate obavijesti ambasadu odmah, mi smo bili u istoj situaciji i nakon sto smo im javili promjenu statusa trazili su nas da im posaljemo kopije obje putovnice a novim prezimenom, medjunarodni vjencani list i update obrasca koji zena prvotno poslala kao single.

grabovac84 09.06.2015 21:45

Pozdrav svima....vidim da je tema malo zastarela ali je i dalje tema...:)....Ovako ja sam se pre neki dan vencao sa devojkom sa kojom sam 3 godine u vezi i od toga 2 godine zivimo zajedno.Ima li neko ko je imao isto iskustvo a prosao je ambasadu da podeli to sa nama bio bih jako zahvalan jer ne znam sta da ocekujemo sada...oce biti kakvih ispitivanja drugih procedura itd?....svaki odgovor je dobro dosao.....:)...inace ja sam izvucen......

voja82 09.06.2015 22:11

Citat:

Prvobitno poslao korisnik grabovac84 (Poruka 55190)
Pozdrav svima....vidim da je tema malo zastarela ali je i dalje tema...:)....Ovako ja sam se pre neki dan vencao sa devojkom sa kojom sam 3 godine u vezi i od toga 2 godine zivimo zajedno.Ima li neko ko je imao isto iskustvo a prosao je ambasadu da podeli to sa nama bio bih jako zahvalan jer ne znam sta da ocekujemo sada...oce biti kakvih ispitivanja drugih procedura itd?....svaki odgovor je dobro dosao.....:)...inace ja sam izvucen......

Pogledaj temu INTERVIEW2015 ima sve lepo opisano sta i kako treba da se uradi u slucaju kao sto je vas.Da li ste vi izvuceni za dv2015 ili dv1026?

grabovac84 09.06.2015 22:59

Citat:

Prvobitno poslao korisnik voja82 (Poruka 55191)
Pogledaj temu INTERVIEW2015 ima sve lepo opisano sta i kako treba da se uradi u slucaju kao sto je vas.Da li ste vi izvuceni za dv2015 ili dv1026?

Izvuceni smo za dv 2016 program.Vazi pogledacu u toj temi.Hvala puno.....

Chris 14.11.2016 18:13

Sklapanje braka nakon apliciranja za zelenu kartu
 
Sta se dogadja u slucaju prijave za zelenu kartu ( i budes izvucen) a u medjuvremenu si se udala/ozenio? Hvala unapred na odgovoru.

stanema 14.11.2016 18:37

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Chris (Poruka 64728)
Sta se dogadja u slucaju prijave za zelenu kartu ( i budes izvucen) a u medjuvremenu si se udala/ozenio? Hvala unapred na odgovoru.

Dogadja se brak. ;)

Duplirali ste temu. Imate vremena da pretrazite sve teme do maja, evo jedne od njih, pa citajte... Ako tamo nema svih odgovora, citajte i pratite ostale teme sa foruma.

Vjencanje pred intervju DV2015

Poz.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:17.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.