ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Uputstva za dobitnike (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Pogresan datum rodjenja na prijavi (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1874)

Jorda 03.08.2017 23:39

Pogresan datum rodjenja na prijavi
 
Pozdrav narode,

pre 2 dana uzmem da proverim da slucajno nismo izvuceni ja ili zena kad imam sta da vidim.
Zena prosla!

Medjutim, kada sam popunjavao DS 260 pisalo mi je da se uneti podaci ne podudaraju sa njihovim.
Pisao sam im na mail i odgovorili su da je problem sa datumom rodjenja na aplikaciji i onom koji pokusavam da unesem.
I da mi nece reci koji je bio na aplikaciji.
Nebitno, omasio sam za jedan dan zenin rodjendan pri apliciranju, skrol mi je pokvaren pa se verovatno pomerilo. (Gde to da omasim :))
Usao sam i kompletirao DS 260 za nas dvoje.

Sada moje pitanje je da li ce nam praviti problem zbog toga?
Svugde u DS 260 sam uneo njen pravi rodjendan.

Hvala.

misternice 04.08.2017 11:55

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Jorda (Poruka 68009)
Pozdrav narode,

pre 2 dana uzmem da proverim da slucajno nismo izvuceni ja ili zena kad imam sta da vidim.
Zena prosla!

Medjutim, kada sam popunjavao DS 260 pisalo mi je da se uneti podaci ne podudaraju sa njihovim.
Pisao sam im na mail i odgovorili su da je problem sa datumom rodjenja na aplikaciji i onom koji pokusavam da unesem.
I da mi nece reci koji je bio na aplikaciji.
Nebitno, omasio sam za jedan dan zenin rodjendan pri apliciranju, skrol mi je pokvaren pa se verovatno pomerilo. (Gde to da omasim :))
Usao sam i kompletirao DS 260 za nas dvoje.

Sada moje pitanje je da li ce nam praviti problem zbog toga?
Svugde u DS 260 sam uneo njen pravi rodjendan.

Hvala.

Da li ste njih pitali da li ce to biti problem?
Ja sam recimo u prijavi za lutriju svoje prezime pisao sa DJ umesto sa D (Đ) kako pise u pasosu i kada sam popunjavao DS260 nije mi izaslo nikakvo obavestenje da se njihovi podaci ne podudaraju sa onim sto sam uneo u DS260. Zapravo, svoje prezime koje se pojavilo vec u DS260 sa slovom DJ sam samo zamenio izbrisavsi J i sve je bilo u redu.
Takodje, pre nego sto sam popunio DS260 pisao sam ambasadi i oni su mi odgovorili da Ds260 moram popuniti sa prezimenom kako stoji i u pasosu.
Nadam se da znate koji datum ste pogresno napisali.

Jorda 05.08.2017 12:32

Hvala na odgovoru.

KCC su rekli da oni ne mogu odgovoriti da li cemo biti odbijeni zbog ovoga ili ne.
Zvacu ambasadu u ponedeljak da proverim.
Znam koji je datum, 11ti umesto 10i, sestric pokvario skrol na misu, otisao jos jedan dan nize, nisam primetio i eto.
Kao sto rekoh DS 260 sam popunio sa pravim podacima.

Ggaga 08.08.2017 15:32

Ne bi trebalo da bude problem jer takve stvari mogu da se dese...ali svakako pozovite/pisite ambasadi u Bg ps. odgovaraju u rekordnom roku i za svaki slucaj ako vam nesto kazu usmeno telefonom trazite im da vam napisu mailom

allenton 05.02.2020 14:18

ako je u pasošu ć , a u ds 260 napisano c i dali je problem

marko1995 05.02.2020 14:22

Citat:

Prvobitno poslao korisnik allenton (Poruka 79381)
ako je u pasošu ć , a u ds 260 napisano c i dali je problem

ć ne postoji u engleskom jeziku stoga ispravno je napisati c :drool:


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 08:42.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.