ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Uputstva za dobitnike (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   VIBER grupa (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1842)

damagon 04.05.2017 09:20

VIBER grupa
 
Pozivam sve clanove foruma koji su izvuceni na lutriji za zelenu kartu , da ukoliko su zainteresovani u privatnoj poruci ostave broj telefona. Nas nekoliko formiralo je Viber grupu radi medjusobnog pomaganja, razmenjivanja saveta i iskustva.

DzokicaMicev 04.05.2017 12:38

Brate moras da imas minimum 10 posta da bi mogli da ti saljemo broj u private a i ti isto tako da mozes. To je receno vec mnogo puta na forumu. Pozdrav:nene:

AnaSergei 05.05.2017 13:59

0637707563

Da poruka ne bude kraca od 50 karaktera.
Zdravo! Ja sam ovde nova! Saznala sam da sam izvučena pa me zanima : da li je potrebno doneti na intervju i potvrdu iz banke o stanju na racunu u banci? Koliko je minimum potrebno valute imati na racunu? Kako rade banke u Americi, da li se nešto drastično menja?
Hvala unapred!

DzokicaMicev 05.05.2017 16:53

Citat:

Prvobitno poslao korisnik AnaSergei (Poruka 66895)
0637707563

Da poruka ne bude kraca od 50 karaktera.
Zdravo! Ja sam ovde nova! Saznala sam da sam izvučena pa me zanima : da li je potrebno doneti na intervju i potvrdu iz banke o stanju na racunu u banci? Koliko je minimum potrebno valute imati na racunu? Kako rade banke u Americi, da li se nešto drastično menja?
Hvala unapred!

Neka ti je sa srecom. Znam da kod nas u Makedoniji traze ili affidavit of support I-134 ili svaki clan da ima po 5000$ na racunu. Proveri na forumu imas sve detalje u vezi svega sto te interesuje.

BetterFuture 05.05.2017 19:59

Citat:

Prvobitno poslao korisnik AnaSergei (Poruka 66895)
0637707563

Da poruka ne bude kraca od 50 karaktera.
Zdravo! Ja sam ovde nova! Saznala sam da sam izvučena pa me zanima : da li je potrebno doneti na intervju i potvrdu iz banke o stanju na racunu u banci? Koliko je minimum potrebno valute imati na racunu? Kako rade banke u Americi, da li se nešto drastično menja?
Hvala unapred!

Za intervju u Srbiji Vam ne treba da bilo kakva potvrda iz banke, niti ce Vas pitati o stanju na racunu. Barem do sada niko od clanova koji su bili na intervjuu nije spomenuo da su im to trazili.

TheMagnum 06.05.2017 22:42

0621813223

Dodajte i mene u grupu, plz. Sad tek mislim da ne znam nista i svaka informacija je dobrodsla :)

moniigor 06.05.2017 22:51

Citat:

Prvobitno poslao korisnik damagon (Poruka 66800)
Pozivam sve clanove foruma koji su izvuceni na lutriji za zelenu kartu , da ukoliko su zainteresovani u privatnoj poruci ostave broj telefona. Nas nekoliko formiralo je Viber grupu radi medjusobnog pomaganja, razmenjivanja saveta i iskustva.


dodadete me i mene +38977909438
isto taka sakam da prasam dali imam sansi da me viknat na intervjuto moj CN e 34*** i dali ima znacenje koga ke go pradat D260 zosto sakam prvo da se vencam

Vjeko 07.05.2017 12:05

Dodaj i mene u grupu, ako nije problem. +38269501589

sabjarka 07.05.2017 21:15

Citat:

Prvobitno poslao korisnik DzokicaMicev (Poruka 66819)
Brate moras da imas minimum 10 posta da bi mogli da ti saljemo broj u private a i ti isto tako da mozes. To je receno vec mnogo puta na forumu. Pozdrav:nene:

Pa ja imam 10 posta pa opet ne mogu saljiti privatne poruke.Mozda mora da ima i neke druge uslove.A sta sa ovo 50 karaktera nisam razumeo?

Zoricans 08.05.2017 11:56

Viber grupa
 
Dodajte i mene u grupu, plz. Sad tek mislim da ne znam nista i svaka informacija je dobrodsla


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:06.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.