ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Prijava na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Fotografije od prosle godine da ili ne? (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1695)

Amona33 07.10.2015 15:37

Fotografije od prosle godine da ili ne?
 
Imam pitanje. Da li postoji neko tu na forumu da je izvučen a da mu je slika već bila unesena u sistem od prije? Svake godine,a ima godina apliciram s novim fotkama i to je ipak trošak. 5 eura po čl anu...Voljela bih znati da li je neko dva ili više puta aplicirao s istom fotkom i da je ipak na kraju izvučen? :grin:

voja82 07.10.2015 15:57

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Amona33 (Poruka 57310)
Imam pitanje. Da li postoji neko tu na forumu da je izvučen a da mu je slika već bila unesena u sistem od prije? Svake godine,a ima godina apliciram s novim fotkama i to je ipak trošak. 5 eura po čl anu...Voljela bih znati da li je neko dva ili više puta aplicirao s istom fotkom i da je ipak na kraju izvučen? :grin:

Kakav je pobogu trosak slikanje? Ako ti je mnogo da das jednom godisnje za slikanje 5eura, a nije ni toliko, kako ces onda da finansiras ceo odlazak u ameriku koliko je daleeeeko skuplji! Plus otvaras novu temu ni za sta, iako tema za slike vec postoji. Slike ne treba da budu starije od 6 meseci i to lepo pise.

dezdej 07.10.2015 17:14

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Amona33 (Poruka 57310)
Imam pitanje. Da li postoji neko tu na forumu da je izvučen a da mu je slika već bila unesena u sistem od prije? Svake godine,a ima godina apliciram s novim fotkama i to je ipak trošak. 5 eura po čl anu...Voljela bih znati da li je neko dva ili više puta aplicirao s istom fotkom i da je ipak na kraju izvučen? :grin:

Evo ja mogu da ti potvrdim da sam aplicirao sa iste slike 2 godine po redu i ovu godinu sam izvucen . Inace fotku sam uradio sam za mene ,supruzi i kerku tako da nisam imao nikakav trosak :)

Amona33 07.10.2015 17:37

Voja -trosak jeste. Kako cu finansirati odlazak ako me izvuku? Lako... Koliko se sjecam i vi ste negdje napravili propust pa eto ides opet nikakav problem. Nije ovdje niko glup i naivan iako ima ljudi kojima je mrsko citati postove . Tema je nova jer mi konkretno trebaju ljudi koji su mozda slali iste slike i opet prosli. Od 1998 svake godine saljem aplikaciju . Par godina sam propustila i svaki put su isle nove slike mako spada. Od prosle godine nismo ni sijedu dobili pa rekoh isti smo ko i tad.Nije lijepo tako reagovati na prvu ne,ne .

Amona33 07.10.2015 17:39

Dezdej hvala. Bit cu zahvalna ako ima jos neko da mi odgovori. Ako administratoru foruma smeta post molicu lijepo da ga izbrise. :beer:

voja82 07.10.2015 18:59

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Amona33 (Poruka 57317)
Dezdej hvala. Bit cu zahvalna ako ima jos neko da mi odgovori. Ako administratoru foruma smeta post molicu lijepo da ga izbrise. :beer:

Kako sam reagovao na prvu? Ja mislim da je ova tema nepotrebna jer tema za slike vec postoji. A druga stvar to sto se tice placanja 5 eura godisnje za slikanje mi je isto neverovatno da je to nekome skupo, uzevsi u obzir da ti za odlazak u Ameriku ako budes izvucena treba bar 10.000$.

dulei86 07.10.2015 20:53

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Amona33 (Poruka 57310)
Imam pitanje. Da li postoji neko tu na forumu da je izvučen a da mu je slika već bila unesena u sistem od prije? Svake godine,a ima godina apliciram s novim fotkama i to je ipak trošak. 5 eura po čl anu...Voljela bih znati da li je neko dva ili više puta aplicirao s istom fotkom i da je ipak na kraju izvučen? :grin:

Ja sam se slikao kada sam isao prvi put na w&t 2011. godine, od tad sam svake godine stavljao istu, znaci 2012, 2013, 2014 kad su me i izvukli. Viza je u pasosu tako da nema problema :)
Ali ne bih savetovao naravno, stani uz zid i slikaj se telefonom koji ima ok kameru, imas na netu sajt gde mozes da napravis sliku dimenzija koje ti trebaju i tu sliku koristi.

IgorMAD 07.10.2015 21:22

Ako stvarno ne mozete sami da se slikate i napravite fotografiju u skladu sa pravilima, nego morate da idete da vas neko slika za pare onda stvarno ne znam sta cete u USA. Ne moras da budes IT struke za tako nesto, to su neke osnovne stvari.

maybe17 07.10.2015 21:30

Stara slika je ok,. ako se izgled lica nije drastično promenio.

shomi1417 07.10.2015 21:33

Prošle godine je bio "validator" slika, programčić koji proveri da li su fotografije ok... Sta se desilo sa njim? Našao sam neki drugi i po njemu slika ćerke ne odgovara iako smo išli kod fotografa...


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:59.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.