ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Lokacije u USA (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Charleston, West Virginia (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1430)

ivkodrg 16.05.2014 21:39

Charleston, West Virginia
 
Tokom leta cu raditi u jednom fudbalskom klubu u Charleston, WV. Zanima me da li ima nasih ljudi tamo, sa prostora bivse SFRJ....
Bilo bi lepo popiti kafu sa nekim.....:grin:

vuxanne 17.05.2014 03:29

Citat:

Prvobitno poslao korisnik ivkodrg (Poruka 46162)
Tokom leta cu raditi u jednom fudbalskom klubu u Charleston, WV. Zanima me da li ima nasih ljudi tamo, sa prostora bivse SFRJ....
Bilo bi lepo popiti kafu sa nekim.....:grin:

Evo sta kaze dr Google (ime grada i npr Jugoslavija - pravi sam stalker) dobih jednog klikni

valocean 18.05.2014 11:51

Ja ti savjetujem da bjezis od 'nasih' i druzis se s Amerikancima. Ipak si dosao tamo, nasih ima doma lol :woohoo:

Magelan 18.05.2014 18:30

Bar na forumu nemamo nikog u Zapadnoj Virdziniji.

Ne bas imigrantski state uzevsi u obzir da je to drugi najsiromasniji state u US (za razliku od bogatog istocnog suseda). Rakija se i dalje pece ilegalno po brdima :) Ljudi bez pola zuba :) Opicen state :)

ivkodrg 18.05.2014 18:45

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Magelan (Poruka 46185)
Bar na forumu nemamo nikog u Zapadnoj Virdziniji.

Ne bas imigrantski state uzevsi u obzir da je to drugi najsiromasniji state u US (za razliku od bogatog istocnog suseda). Rakija se i dalje pece ilegalno po brdima :) Ljudi bez pola zuba :) Opicen state :)

Videcemo..... Ono sto moze da se vidi online , ima i dobrih i losih strana...Medjutim, novo, nadam se lepo iskustvo i dobar nacin da se provede (zanimljivo) leto...

vuxanne 19.05.2014 00:08

Jel ides tunpreko Work & Travel programa? Ili kako?

ivkodrg 19.05.2014 06:27

Citat:

Prvobitno poslao korisnik vuxanne (Poruka 46187)
Jel ides tunpreko Work & Travel programa? Ili kako?

Ne, idem onako kako administrator ne dozvoljava da se pominje...:grin:
B1 viza, ali lova petkom cash kao da je :naughty:
...najsladje...

ivkodrg 07.09.2014 20:55

Posle tri meseca boravka ...."update"....
Svakom bih, ali svakom preporucio da zaobidje West Virginia-u u sirokom luku....prosto je neverovatno koliko je ovaj deo USA zaostao u svakom pogledu, neverovatno...Ukoliko bi nekim cudom sklonili samo automobile sa ulica, svi bi pomislili da su u zoni sumraka i da smo se vratili u sedamdesete..... jednostavno, zemlja je stala u tom periodu, vrlo malo novih kuca, izuzetno veliki problem sa drogom i kriminalom u pojedinim delovima...mnoga mesta su neverovatno siromasna, da covek ne poveruje....npr. siguran sam da nigde, ali bas nigde u Srbiji nije tako lose kao u Montgomery, WV... strasno.....
U celoj drzavi imate samo dvojicu"nasih " ljudi, jedan je dekan sa sestocifrenom platom, ali i sam gleda da pobegne po svaku cenu, drugi je student koji radi master na univerzitetu, na kojem je dobio punu stipendiju preko fudbala...Mozda i to nesto govori...:no:
Mislim da sam shvatio pravo znacenje reci " fly over state"....
:grin:

Magelan 08.09.2014 18:48

Citat:

Prvobitno poslao korisnik ivkodrg (Poruka 48474)
Posle tri meseca boravka ...."update"....
Svakom bih, ali svakom preporucio da zaobidje West Virginia-u u sirokom luku....prosto je neverovatno koliko je ovaj deo USA zaostao u svakom pogledu, neverovatno...Ukoliko bi nekim cudom sklonili samo automobile sa ulica, svi bi pomislili da su u zoni sumraka i da smo se vratili u sedamdesete..... jednostavno, zemlja je stala u tom periodu, vrlo malo novih kuca, izuzetno veliki problem sa drogom i kriminalom u pojedinim delovima...mnoga mesta su neverovatno siromasna, da covek ne poveruje....npr. siguran sam da nigde, ali bas nigde u Srbiji nije tako lose kao u Montgomery, WV... strasno.....
U celoj drzavi imate samo dvojicu"nasih " ljudi, jedan je dekan sa sestocifrenom platom, ali i sam gleda da pobegne po svaku cenu, drugi je student koji radi master na univerzitetu, na kojem je dobio punu stipendiju preko fudbala...Mozda i to nesto govori...:no:
Mislim da sam shvatio pravo znacenje reci " fly over state"....
:grin:

Zao mi je sto si imao vatreno krstenje u Zapadnoj Virdziniji, mada sam ti ja jos pre dolaska izmedju redova napisao da ne ocekujes previse od WV.

Morgantown, WV je malo napredniji jer je univerzitetski, pa samim tim i kulturniji... Ostatak drzave - krsh...

Mitkoni 09.09.2014 21:48

Zar je sve tako crno u toj drzavi? :confused:
@ivkodrg
Bas guglam taj gradic - Montgomery, malo mestasce ne znam otkud toliko kriminala u tako malom mestu.
Evo bas putujem malo i gradom preko Google Earth veruj mi po NYC sam zalazio po vecim ruglima nego sto je ovo.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 05:32.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.