ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Vodič za emigrante (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Doček na aerodromu u Chicagu (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1551)

Tomislav1970 27.03.2015 01:03

Doček na aerodromu u Chicagu
 
Znam koliko znaci ako vas neko doceka pri dolasku, pa ako nemate nikog da vas doceka na aerodromu u Chicagu, javite mi se na PP.
Ako budem u mogucnosti, imate besplatan prevoz do grada

Wewerica 27.03.2015 08:44

Pls
 
Moze meni pp? Posto ja jos uvek ne mogu da saljem... Moze mail, moze telefon.

kreta 27.03.2015 10:08

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Tomislav1970 (Poruka 52552)
Znam koliko znaci ako vas neko doceka pri dolasku, pa ako nemate nikog da vas doceka na aerodromu u Chicagu, javite mi se na PP.
Ako budem u mogucnosti, imate besplatan prevoz do grada

Tomislave, ovo je predivan gest. Sve pohvale! Nadam se da ce i dalje da se pojavljuju ljudi koji mogu da pomognu koliko mogu i da ne bude vise onih drugih... nevaljalaca...
Pozdrav i srecno!

GreenM 27.03.2015 14:26

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Tomislav1970 (Poruka 52552)
Znam koliko znaci ako vas neko doceka pri dolasku, pa ako nemate nikog da vas doceka na aerodromu u Chicagu, javite mi se na PP.
Ako budem u mogucnosti, imate besplatan prevoz do grada

Malo ko koga poznajem bi uradio nešto slično, svaka čast :)

Andrija89 27.03.2015 14:57

Tomislave svaka cast za ovo.... Retki su oni koji hoce da pomognu..

mostar 27.03.2015 16:06

Svaka cast na ljudskosti i predivnom gestu,sve najbolje! :bravo:

Tomislav1970 27.03.2015 17:06

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Wewerica (Poruka 52557)
Moze meni pp? Posto ja jos uvek ne mogu da saljem... Moze mail, moze telefon.

Nazalost, ne mogu ni ja da posaljem PP clanu koji ne moze da salje PP.
Izgleda da clanovi ispod 10 poruka ne mogu ni da primaju ni da salju PP
Ili ja ne mogu da nadjem

oskark 27.03.2015 20:29

Podrzavam isto sto je Tomislav napisao. I ja mogu da pomognem ako nekome treba pomoc, jedino sto ja nemam auto, ali ako vam nije problem vozati se vozom, samo mi javite. Ako nista drugo mozete pisati na blogu ili ako treba ostavicu moj email, pa cu ja proslediti tomislavu ako on zeli. :)

Tomislav1970 27.03.2015 20:41

Bravo Oskar!
U Chicagu metro staje direktno na aerodromu, ni ne izlazite iz zgrade, tako da ovo sto Oskar nudi da vas doceka na aerodromu i sprovede do negdje u gradu nije nimalo lose rijesenje.
A od metro stanice, i da uzmete taksi, nece vas izaci vise od par dolara.

Srećko 27.03.2015 21:15

Bravo za obojicu! Nisam želeo da komentarišem ništa nakon posta Tomislava kako bi njegova želja da pomogne ostala vidljiva, ali kada sam video da inicijativa uzima maha ne mogu a da ne osetim zahvalnost prema obojici u vašoj želji da pomognete ljudima koji bi se našli u tuđini, bez obzira na to što moja porodica i ja najverovatnije nećemo ići u Chicago u slučaju dobijemo na lutriji.

Bravo još jednom i samo napred, da pokažemo da sa ovih prostora ima dobrih ljudi koji žele da pomognu. :bravo:

P.S. Nemojte dozvoliti da vas dela loših ljudi koji bi se samo okoristili o vašu pomoć bez ikakve zahvalnosti, spuste na njihov nivo. Jer ako je neko oLoš prema nama to ne znači da i mi trebamo biti takvi. :dedica1:

Hvala!


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 08:31.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.