ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Uputstva za dobitnike (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Pitanje u vezi slanja dokumenta (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1964)

newpain01 06.11.2018 10:08

Pitanje u vezi slanja dokumenta
 
Pozdrav svima,

Danas sam dobio email od KCC, kaze da moram poslati skenove od svih dokumenata koje trebam nositi na intervju i da mi intervju nece biti zakazan dok ne budem poslao dokumente. Isto kaze da svi dokumenti koji nisu na Engleskom, moraju da se prevedu od strane priznatog prevodilaca.

Hteo sam da pitam nekog ko je vec bio na intervju, u vezi dokumenta za obrazovanje, zavrsio sam fakultet i planiram da nosim prevedenu i original fakultetsku diplomu, ali za svaki slucaj ponecu i original + prevod od srednje skole.

Dali trebam nositi transcript od fakulteta (potvrda sa svih predmeta koje sam imao)?

Ja sam izvuceni kandidat, dali moja supruga treba nositi neke dokumente za obrazovanje ili to nije potrebno? Ja sam za svaki slucaj pripremio njenu fakultetsku diplomu, ali nismo uzeli diplomu od srednju skolu, nadam se da nije potrebna?

Hvala puno

mveruovic 06.11.2018 12:22

Pogledaj dobro taj mejl, ako je isti kao sto je neko kacio ovde ne treba prevod dokumenata ako su na srpskom a apliciras iz Srbije.

newpain01 07.11.2018 07:05

Citat:

Prvobitno poslao korisnik mveruovic (Poruka 74527)
Pogledaj dobro taj mejl, ako je isti kao sto je neko kacio ovde ne treba prevod dokumenata ako su na srpskom a apliciras iz Srbije.

Verovatno je mejl isti. Dokumenti su na srpskom, ali ja ne apliciram iz Srbije i zato treba prevod, ali nije mi to pitanje, vec dali treba nositi transcript od fakulteta (ona potvrda sa svih predmeta koje sam imao) ili je samo diploma dovoljna?

Simke 07.11.2018 16:18

Nije potrebno, ja sam ga nosio samnom u ambasadi i oni su mi ga odmah vratili, nisu cak ni pogledali.

Jocovics 07.11.2018 19:10

@newpain01
Interesuje me koliko pre intervjua salju pismo za skeniranje dokumenata tj. da li si ocekivao intervju u skorije vreme?

Jocovics 07.11.2018 19:18

I mene muci pitanje da li treba samo moja dokumenta da skeniram ili svih clanova koji idu uz mene? Ali racunam da ce napisati u pismu. Do sada su uvek bili prilicno jasni.

Jocovics 07.11.2018 20:07

Nadjoh odgovore na tvoja i moja pitanja:
https://travel.state.gov/content/tra...documents.html
Dakle, treba da se skeniraju dokumenta i za clanove porodice.

newpain01 08.11.2018 06:29

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Jocovics (Poruka 74567)
@newpain01
Interesuje me koliko pre intervjua salju pismo za skeniranje dokumenata tj. da li si ocekivao intervju u skorije vreme?

Da, ja ocekujem intervju u Januaru, cutoff za Decembar je 6600, ja sam 66xx, tako da sam sigurno u Januaru, osim ako ovo slanje dokumenata ne promeni nesto.

dobitnikDV 18.11.2018 19:53

Molim za savjet
 
Kontaktirao me KCC da im posaljem dokumenata...
Pa me interesuje jer jos nemam oko vakcinacije nista uradeno, dali treba sad da im pratim s ostale dokumenata (ko pasos, izvod) i dokaz za vakcinacije?!

Ili to se moze odneti sasvim na kraju pred intervju u ambasadi kad se nosi zapecaten kovert od lekara?!

Hvala!

ikac89 18.11.2018 20:19

Šalju se samo dokumenta koja su navedena u mailu, ništa više. Znači samo ono što traže, ne šalju se sva dokumenta potrebna za intervju u ambasadi.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:54.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.