ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interviews DV 2018 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1877)

Tia 14.08.2017 19:38

Interviews DV 2018
 
Stigao mi je mail da proverim update, medjutim ne znam koji je to 16tocifreni (16 karaktera) conformation number. Nista kao da ne radi... Pomoc?

Tia 14.08.2017 20:05

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Tia (Poruka 68087)
Stigao mi je mail da proverim update, medjutim ne znam koji je to 16tocifreni (16 karaktera) conformation number. Nista kao da ne radi... Pomoc?

Shvatih napokon,to je prvi broj koji smo dobili kada smo se prijavili na lutriju. Stigli dakle prvi mail-ovi za intervju.

misternice 14.08.2017 21:17

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Tia (Poruka 68088)
Shvatih napokon,to je prvi broj koji smo dobili kada smo se prijavili na lutriju. Stigli dakle prvi mail-ovi za intervju.

Da li to znaci da ste dobili datum intervjua? Ako jeste, za kad su Vam zakazali?

Bojanche 15.08.2017 08:13

tia koji si cn? da vidimo dali ide po visa buletin-u,jer znam jos nekoga ko je sinoc dobio mail.

Tia 15.08.2017 10:47

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Bojanche (Poruka 68092)
tia koji si cn? da vidimo dali ide po visa buletin-u,jer znam jos nekoga ko je sinoc dobio mail.

Imate me na spisku...00001xxx. Ocigledno ide po buletinu...Nisam spremna jos uvek da podelim info o tacnom datumu, prosto sam u stresu...svakako cu podeliti iskustvo. Ne znam kako ostali podnose iscekivanje, nama je bas stresno. Verovatno su i ostali po buletinu dobili mail samo se ne oglasavaju jos.

lucky guy 18.08.2017 20:59

Kod mene jos uvek nista 35xxx kad moze da se ocekuje?

BetterFuture 19.08.2017 06:09

Citat:

Prvobitno poslao korisnik lucky guy (Poruka 68127)
Kod mene jos uvek nista 35xxx kad moze da se ocekuje?

Verovatno ne pre maja/juna. Jos ne mozemo da znamo dinamiku zakazivanja.

lucky guy 19.08.2017 23:12

Citat:

Prvobitno poslao korisnik BetterFuture (Poruka 68131)
Verovatno ne pre maja/juna. Jos ne mozemo da znamo dinamiku zakazivanja.

Da li to znaci da mogu da igram lutriju za 2019? Ako moj cn bude negde maja/juna 2018 a recimo ne pozelenim mada ne bi

lucky guy 19.08.2017 23:13

Citat:

Prvobitno poslao korisnik BetterFuture (Poruka 68131)
Verovatno ne pre maja/juna. Jos ne mozemo da znamo dinamiku zakazivanja.

Da li to znaci da mogu da igram lutriju za 2019? Ako moj cn bude negde maja/juna 2018 a ukolikonse desi da ne pozelenim

BetterFuture 19.08.2017 23:39

Citat:

Prvobitno poslao korisnik lucky guy (Poruka 68143)
Da li to znaci da mogu da igram lutriju za 2019? Ako moj cn bude negde maja/juna 2018 a ukolikonse desi da ne pozelenim

Mozete slobodno da se prijavite i za DV-2019. Zasto mislite da necete dobiti vizu?


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:55.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.